WIZZ AIR - 28

  • 83 402
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Странно, но не. В държавите, от които нямат полети, не поддържат кол-центрове, а от чужбина не са достъпни.

# 706
  • Мнения: 86
Здравейте!
Днес преведох по банков път сумата за двупосочен билет. За първи път го правя и съм сбъркала- в сайта ми излезе банковата сметка на компанията и аз пуснах парите през телефона, но бързах и не изчетох всичко. Едва тогава си отворих пощата и видях, че са ми изпратили номер за потвърждение, без който резервацията не може да бъде осъществена.
Обадих се в банката за да се опитам да спра транфера, но не мога- парите са заминали веднага. Опитах се да се обадя на телефоните за връзка в сайта, но и това не мога, защото съм в Австрия... Какво следва сега, ще ми изпратят ли парите обратно? Мога ли отново да платя, вече с въпросния код?
Благодаря.
Не, ако сте объркали резервацията примерно обратни посоки или дати посоки вече е окончателно и имат такси за промяна.Трябва да може да се обадите все на някой телефон.

# 707
  • Мнения: 30
Момичета, помагайте, аз ли нещо не съм в час, заминаваме за Милано ,преди малко принтирах бордните карти и не мога да разбера или нещо недовиждам , не пише от София от кой терминал излита самолета, от Бергамо за връщане е от  терминал 2 , но за София не виждам никъде.

# 708
  • Мнения: 2 475
Момичета, помагайте, аз ли нещо не съм в час, заминаваме за Милано ,преди малко принтирах бордните карти и не мога да разбера или нещо недовиждам , не пише от София от кой терминал излита самолета, от Бергамо за връщане е от  терминал 2 , но за София не виждам никъде.

От Терминал 1. Всички полети на Уиз, освен този до Варна са от Терминал 1. Весело прекарване!

# 709
  • Мнения: 454
Само към  Варна излитат от Т2/ Сф, всички останали полети  от Т1, поне така беше миналата година.

# 710
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Скрит текст:
Здравейте!
Днес преведох по банков път сумата за двупосочен билет. За първи път го правя и съм сбъркала- в сайта ми излезе банковата сметка на компанията и аз пуснах парите през телефона, но бързах и не изчетох всичко. Едва тогава си отворих пощата и видях, че са ми изпратили номер за потвърждение, без който резервацията не може да бъде осъществена.
Обадих се в банката за да се опитам да спра транфера, но не мога- парите са заминали веднага. Опитах се да се обадя на телефоните за връзка в сайта, но и това не мога, защото съм в Австрия... Какво следва сега, ще ми изпратят ли парите обратно? Мога ли отново да платя, вече с въпросния код?
Благодаря.

Не, ако сте объркали резервацията примерно обратни посоки или дати посоки вече е окончателно и имат такси за промяна.Трябва да може да се обадите все на някой телефон.

От България се обадиха... трябвало да изчакаме до петък Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 1 674
От Април пускат полети до Виена, но от Варна. Grinning

# 712
  • Milano
  • Мнения: 3 700
Момичета, помагайте, аз ли нещо не съм в час, заминаваме за Милано ,преди малко принтирах бордните карти и не мога да разбера или нещо недовиждам , не пише от София от кой терминал излита самолета, то Бергамо за връщане е от  терминал 2 , но за София не виждам никъде.

Сигурна ли сте, че така пише?
Откога Бергамо има 2 терминала?

# 713
  • Мнения: 30
Момичета, помагайте, аз ли нещо не съм в час, заминаваме за Милано ,преди малко принтирах бордните карти и не мога да разбера или нещо недовиждам , не пише от София от кой терминал излита самолета, то Бергамо за връщане е от  терминал 2 , но за София не виждам никъде.

Сигурна ли сте, че така пише?
Откога Бергамо има 2 терминала?
да пише Terminal 2 Milan Bergamo

# 714
  • Мнения: 30
Само един терминал е в Бергамо?

# 715
  • София
  • Мнения: 14 822
Въпрос към родителите с различни фамилии - искат ли оригиналите на актовете за раждане на децата? Копия ще взема, но на сухопътните граници са ни правели забележки, че трябват оригинали или нотариално заверени копия.

# 716
  • Мнения: 1 894
Въпрос към родителите с различни фамилии - искат ли оригиналите на актовете за раждане на децата? Копия ще взема, но на сухопътните граници са ни правели забележки, че трябват оригинали или нотариално заверени копия.

Не, даже и копието не са ми искали скоро.

# 717
  • София
  • Мнения: 14 822
Въпрос към родителите с различни фамилии - искат ли оригиналите на актовете за раждане на децата? Копия ще взема, но на сухопътните граници са ни правели забележки, че трябват оригинали или нотариално заверени копия.

Не, даже и копието не са ми искали скоро.
Много благодаря, че само и те ми липсваха да ги мисля в Рим.

# 718
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Потвърждавам и аз, че не са ми искали никога копие, нито оригинал на акта за раждане на детето при паспортната проверка на летището, на сухопътна граница - да.

# 719
  • Мнения: 1 178
Искаха ми на две летища последните месеци. Даже във Виена се заядоха и ми искаха документ преведен на немски. Но просто им отговорих, че съм представила необходимите документи на българската граница и доколкото съм запозната при тях няма такова изискване, освен паспорта на детето. След 5-10 минутно умуване, митничарят сложи един печат в паспорта на малкия и ни пусна. Пътувах сама без MМ най-вероятно това е била причината...

Общи условия

Активация на акаунт