Сватба 2018 година - Варна

  • 97 103
  • 706
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 563

За дечицата и ние мислим книжки или някакви малки подаръчета. За другите гости от Бижу предложиха бурканчета с мед, огледалца за жените и отварачки с надпис за мъжете или пък магнитчета с нашите имена и датата за всички гости (или по един на семейство) Simple Smile не мога да реша още какво да е
Вие от "Бижу" ли ще ги поръчвате? Защото аз в един сайт съм харесала свещите и бурканчетата. Иначе за мъжете са много добри предложенията също. Отварачката би влязла в употреба най-малкото и е практичен подарък. Аз принципно още от началото съм изключила гипсови и акрилни фигурки, защото са прахосъбирачки. Grinning

ооо фигурките категорично и аз съм ги изключила Simple Smile ами не знам дали от тях ще ги поръчваме, като идеи гледах в този сайт: http://svatbeni.artex-studio.com/product/allproducts

# 76
  • Мнения: 8
Здравейте, Варненски булки...
Нека и аз да се похваля... нашата дата е 13. май. Revolving Hearts
Ресторант - Арена Мар
Прическа - Кина Кудева
Грим - Кристина Славова
Украса - Агенция "Бижу"

Спешно издирвам DJ... Исках DJ Dido, но е зает за нашата дата....

# 77
  • Мнения: 538
Здравейте, Варненски булки...
Нека и аз да се похваля... нашата дата е 13. май. Revolving Hearts
Ресторант - Арена Мар
Прическа - Кина Кудева
Грим - Кристина Славова
Украса - Агенция "Бижу"

Спешно издирвам DJ... Исках DJ Dido, но е зает за нашата дата....


Ние сме със DJ Анатоли от фирмата на Дидо е. Много добре впечатление ни направи. Много отворено момче с много хубави идеи. За агенция Бижу много ме е яд, че са заети за нашата дата, тъй като работят добре и на ниски цени...

# 78
  • Мнения: 583
Ние си избрахме DJ Joy, но не сме били на негова сватба, като човек е много готин и предполагам ще се съобрази с каквото ви харесва, може да го чуете Simple Smile

# 79
  • Варна
  • Мнения: 87
Здравейте, Варненски булки...
Нека и аз да се похваля... нашата дата е 13. май. Revolving Hearts
Ресторант - Арена Мар
Прическа - Кина Кудева
Грим - Кристина Славова
Украса - Агенция "Бижу"

Спешно издирвам DJ... Исках DJ Dido, но е зает за нашата дата....


Честито, нашият Dj e Ники Генов https://www.facebook.com/djnikigenovbg/ той е към фирма http://partytimebg.eu/en/team . Препоръчвам. На срещата идва с лист с точки и за всичко пита, дава съвети и е готин. Много хора казаха, че е добър дори и агенцията ни ни каза, че е очарована от него. Успех!

# 80
  • Варна
  • Мнения: 563
Здравейте, Варненски булки...
Нека и аз да се похваля... нашата дата е 13. май. Revolving Hearts
Ресторант - Арена Мар
Прическа - Кина Кудева
Грим - Кристина Славова
Украса - Агенция "Бижу"

Спешно издирвам DJ... Исках DJ Dido, но е зает за нашата дата....


С DJ-ите наистина е сложно, добрите са запазени за много време напред. Ние също ще сме с DJ Ники Генов. От на Дидо хората (http://partytimebg.eu/) съм чувала много добри отзиви и за Станимир, Анатоли и Пламен

# 81
  • Мнения: 8
Благодаря Ви, булчици... Ще разгледам предложенията Ви.
Бих се радвала да помогна и аз. Прекрасно е да споделяме еднакви трепети....
Успех на всички...
Не забравяйте, всичко ще е прекрасно, ако имате усмивка на лицето, всеки друг детайл ще бледнее пред Вас, бялата Ви рокля, усмивката и ръката на човека, който сте си избрали, дай Боже за цял живот.

# 82
  • Мнения: 538
Включвам се с малко полезна (според мен) информация. Не знам какви цени са ви предложили за салфетки, покривки и тишлайфери агенциите, но на мен цената ми е доста висока и си намерих директно склада от който се купуват.
http://polisunduni.com/

# 83
  • Мнения: 8
опитах се да се свържа, ама никой не ми вдигна затова.
Попитах какви са условия, защото определени общини имат условие да сключват брак само в населените места на общината.
Т.е. Вълчи дол - в селата на Вълчи дол.
Ама си е доста 390лв.
Благодаря за информацията!

# 84
  • Мнения: 538
изнесения ритуал с длъжностно лице е 500 лева... (във Варна)

# 85
  • Мнения: 583
изнесения ритуал с длъжностно лице е 500 лева... (във Варна)

Само че аз доколкото разбрах реален изнесен ритуал във Варна се провежда само в двора на Ритуална зала... Кое точно му е изнесеното, освен факта, че е на открито, така и не разбирам... Grinning

# 86
  • Мнения: 538
изнесения ритуал с длъжностно лице е 500 лева... (във Варна)

Само че аз доколкото разбрах реален изнесен ритуал във Варна се провежда само в двора на Ритуална зала... Кое точно му е изнесеното, освен факта, че е на открито, така и не разбирам... Grinning

Може и на друго място, но пак има някакво предварително подписване в ритуална зала. Самия ритуал в деня на сватбата се води от сватбен агент, но на мястото присъства длъжностно лице по гражданско състояние (от ритуална зала). За какво присъства като нищо не прави не знам. И мисля, че тази прослувута книга пак не я дават. Значи си е цирк с длъжностно лице. Няма смисъл за толкова много пари. Ние си избрахме класическия напоследък вариант - подписване през седмицата и изнесен ритуал с агенция в деня на сватбата.

# 87
  • Мнения: 583
Именно, имаха в ценоразписа "Ритуал в заведение" или нещо такова, но помня, че пишеше, че подписването се извършва предварително... На нас ни е още далеч, но при условие, че заведението ни не предлага място за изнесен ритуал, май ще се насочим да си подпишем в ритуална зала... Макар че не ни се иска много и тепърва ще го мислим как да се случи...

# 88
  • Варна
  • Мнения: 153
250лв ни каза жената за изнесения ритуал. Документите се носят 30дни преди датата за подписване, тоест в нашия случай датата на сватбата. За транспорт не съм питала, но имам блед спомен, че още в самото начало като се обаждах ми казаха, че в тези пари се включва и транспорта. Ще питам пак Simple Smile Така или иначе аз в ритуална зала Варна няма да стъпя, а и със сигурност ще ми излезе по-евтино и няма да го претупат ..

# 89
  • Варна
  • Мнения: 153
За прическа и аз съм избрала нея и капаро също дадох .. каза ли ти конкретна цена и как процедира при пробна прическа ?


Здравейте, Варненски булки...
Нека и аз да се похваля... нашата дата е 13. май. Revolving Hearts
Ресторант - Арена Мар
Прическа - Кина Кудева
Грим - Кристина Славова
Украса - Агенция "Бижу"

Спешно издирвам DJ... Исках DJ Dido, но е зает за нашата дата....

Общи условия

Активация на акаунт