Сватба 2018 година - Варна

  • 97 107
  • 706
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Благодаря ти за подкрепата, имам добро усещане и аз за тази дата Simple Smile
За организация не се тревожа, я кажете как да броя децата принципно в кувертите или да не ги деля изобщо?
Имам списък с 15 - тина хлапета на различна възраст. Броят на гостите също не е константа. Не страдам от мания да каня хора, които не съм виждала с години (роднини) имам предвид ....
Ок съм и да разделим подписване и купон ако се наложи в различни дни.

# 136
  • Мнения: 993
Благодаря ти за подкрепата, имам добро усещане и аз за тази дата Simple Smile
За организация не се тревожа, я кажете как да броя децата принципно в кувертите или да не ги деля изобщо?
Имам списък с 15 - тина хлапета на различна възраст. Броят на гостите също не е константа. Не страдам от мания да каня хора, които не съм виждала с години (роднини) имам предвид ....
Ок съм и да разделим подписване и купон ако се наложи в различни дни.
Просто да знаеш отсега, че някои от най-предпочитаните места и професионалисти ги запазват от много рано. Примерно един ресторант в София е толкова предпочитан, че едва ли не с години трябва да чакаш, за да се доредиш за дата. Grinning Иначе за децата - на нас ни казаха, че ако са до 10-12 години, им се брои половин куверт и съответно порциите са наполовина. Но ще е добре да говориш за това, когато изберете ресторант. Simple Smile Нашата сватба ще е с около 70 души - минаваме за малка, а според мен сме много, не си падам по грамадни патаклами и аз. Simple Smile

# 137
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Права си аз всичко,
аз сега лежа на ухото, че познаваме и двамата и фотографи, и ресторантьори, а всъщност се мотаме като ви чета Simple Smile
От друга страна по работа съм организирала далеч по-сложни неща с непознати хора, а това е просто банкет по своята същност.
Някак съм далеч от мисълта, че няма да има ресторант във Варна за нас.   Не държа на конкретни места. Имам фаворит, но ако е зает ще го сменим и хич няма да го изживявам ...

# 138
  • Мнения: 266
Мира Иванова идеята за датата ви е супер, стига майките ви да са съгласни. Виждам, че сте от Варна, така че бих посъветвала да се разбързате с избора на ресторанта (поне). Иначе в нашия ресторант се предлага детски куверт и видях, че в някои други ресторанти - също. Т.е. при нас не е наполовина, ами е други ястия, по-харесвани от деца. Ще ви се получи много готино, така че дерзайте Simple Smile

# 139
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ей ще ме ожените вие тука, добре че се включих при вас Simple Smile Младоженецът е в Китай сега, но ще го вкарам утре в темата Simple Smile
Ще проверя ресторантите, дето съм си намислила. Хемингуей на плажа е фаворитът сега. Трябва да видя и гостите пак...
Благодаря, че не ми казахте в прав текст колко съм несериозна кандидат булка Simple Smile

# 140
  • Мнения: 993
Ей ще ме ожените вие тука, добре че се включих при вас Simple Smile Младоженецът е в Китай сега, но ще го вкарам утре в темата Simple Smile
Ще проверя ресторантите, дето съм си намислила. Хемингуей на плажа е фаворитът сега. Трябва да видя и гостите пак...
Благодаря, че не ми казахте в прав текст колко съм несериозна кандидат булка Simple Smile

Ооо, ще те оженим ние, и още как! Simple Smile Човек да има желание за сватба само, и в кварталното бистро ще си я направи супер. Едни познати направиха сватба за над 100 бона, пяха големи звезди, в един от най-скъпите хотели в София, и след няма и 2-3 години се разведоха, защото младоженецът хукна след една млада фуста. Така че ЛЮБОВ да има, организациите са подорбности, още повече, че не държите кой знае колко на определено място.

# 141
  • Варна
  • Мнения: 563
Халките ви са СТРАХОТНИ. И аз много се лутам за халки. За Асос четох много негативни коментари и се отказах. Четох доста и в крайна сметка съм се спряла на:
Скрит текст:
В последствие разбрах, че всичките ми женени приятелки са си купили халките и бижутата от там.

Ние за халки също сме се спряли на http://www.zlato-varna.com/ като ще си занесем злато и ще платим само изработката. Много мои приятели също са си правили халките там.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Чета ви и се радвам, че има толкова бъдещи булки. Ние мислим да се вземем септември, но като гледам, май сме закъснели с подготовката Simple Smile Честно казано ми се иска малка сватба и нещо по-нестандартно. Някоя дама няма ли да помогне с идеи за изнесен ритуал или по-нетрадиционна сватба?

# 143
  • Варна
  • Мнения: 4 108
За моя мъж това ще е втора сватба и преди малко му казвам, че съм се върнала на темата и ми се струва  голяма хамалогия, а той "знам аз Simple Smile Затова взимаме роклята и отиваме двамата някъде Simple Smile))"

gруm4e, много се радвам да открия сродна душа Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 фев 2018, 16:52 от Мира Иванова

# 144
  • Варна
  • Мнения: 153
Здравейтеее ! На кого сте се спрели за направата на сватбената торта ? Simple Smile

# 145
  • Мнения: 993
Здравейтеее ! На кого сте се спрели за направата на сватбената торта ? Simple Smile
Още на никого. Grinning Реално това ми остана едно от последните неща за решаване, а до сватбата има малко над 50 дни. Иска ми се да ида да пробвам на 4-5 места и да си избера дадена сладкарница, ама нямам много време. Вие избрали ли сте? Simple Smile

# 146
  • Варна
  • Мнения: 153
Ами аз съм за 22.09 и се чудя дали не е рано още, но пък много момичета за септември вече са поръчали или пък набелязали места .. и аз нз Grinning Иначе съм чувала хубави отзиви за пекарна Алекс, Ламор, Cherry by Mary .. но не знам как вървят цените там.

Здравейтеее ! На кого сте се спрели за направата на сватбената торта ? Simple Smile
Още на никого. Grinning Реално това ми остана едно от последните неща за решаване, а до сватбата има малко над 50 дни. Иска ми се да ида да пробвам на 4-5 места и да си избера дадена сладкарница, ама нямам много време. Вие избрали ли сте? Simple Smile

# 147
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Знам, че Cherry by Mary е доста скъпа сладкарница, но пък тортите им са много красиви.

Мира Иванова, да, май наистина сме сродни души. Аз и годеникът ми наближаваме 40 г. и не искаме някакви супер скъпи сватби. Той също предложи да отидем само двамата. Иначе засега сме решили малка сватба, но пак ще станат към 50 души. Спестяваме за кола и за пътешествия и някои пера от предложените тук сме ги задраскали. Например бихме направили виртуални покани - вече сме 21 век, няма да наемаме фотограф - може би само една фотосесия преди сватбата, видеооператор не искам /имам лоши спомени от една сватба - непрекъснато ни буташе, като танцувахме и те снима точно като понечиш да хапнеш и т.н./. Не ми се иска и изнесен ритуал с някой от общината - бяха писали, че пак се минава през гражданското...

Последна редакция: пн, 26 фев 2018, 15:44 от gpym4e

# 148
  • Мнения: 542
Момичета мога да ви препоръчам сладкарница Амбелино. Тортата беше красива и много вкусна. 🌞

# 149
  • Мнения: 993
Точно това е един от вариантите, за които най-много се замислям.

Тази тортичка ми стана фаворит:

Общи условия

Активация на акаунт