Сватба 2018 година - Варна

  • 97 116
  • 706
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 542
Няма да сгрешите, чудесни торти правят. 😊

# 151
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Аз писах вече ,че капарирах нашата торта при Cherry by Mary - парчето е от 5 до 5,5 лв. в зависимост от крема и плодовете. Като се има предвид ,че не работят с яйчен прах, готови смеси за блатовете и кремовете, а с маскарпоне и напълно натурални продукти не е скъпо. За сметка на това пък кувертите ни са 32 лева без никакъв техен алкохол.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 4 108

Мира Иванова, да, май наистина сме сродни души. Аз и годеникът ми наближаваме 40 г. и не искаме някакви супер скъпи сватби. Той също предложи да отидем само двамата. Иначе засега сме решили малка сватба, но пак ще станат към 50 души. Спестяваме за кола и за пътешествия и някои пера от предложените тук сме ги задраскали. Например бихме направили виртуални покани - вече сме 21 век, няма да наемаме фотограф - може би само една фотосесия преди сватбата, видеооператор не искам /имам лоши спомени от една сватба - непрекъснато ни буташе, като танцувахме и те снима точно като понечиш да хапнеш и т.н./. Не ми се иска и изнесен ритуал с някой от общината - бяха писали, че пак се минава през гражданското...


Ако ме озари грандиозната идея ще споделя Simple Smile

# 153
  • Мнения: 266
Аз писах вече ,че капарирах нашата торта при Cherry by Mary - парчето е от 5 до 5,5 лв. в зависимост от крема и плодовете. Като се има предвид ,че не работят с яйчен прах, готови смеси за блатовете и кремовете, а с маскарпоне и напълно натурални продукти не е скъпо. За сметка на това пък кувертите ни са 32 лева без никакъв техен алкохол.

Нел, може и да си казвала преди, но къде ще се проведе сватбата ви? Защото около 30 лв куверт почти никъде не видях, когато търсихме...

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Аз писах вече ,че капарирах нашата торта при Cherry by Mary - парчето е от 5 до 5,5 лв. в зависимост от крема и плодовете. Като се има предвид ,че не работят с яйчен прах, готови смеси за блатовете и кремовете, а с маскарпоне и напълно натурални продукти не е скъпо. За сметка на това пък кувертите ни са 32 лева без никакъв техен алкохол.

Нел, може и да си казвала преди, но къде ще се проведе сватбата ви? Защото около 30 лв куверт почти никъде не видях, когато търсихме...
Казвала съм ,но беше отдавна. В  ресторант Белвю малко преди Златни пясъци. Куверта е от 28 до 32 лева.

# 155
  • Мнения: 993
Казвала съм ,но беше отдавна. В  ресторант Белвю малко преди Златни пясъци. Куверта е от 28 до 32 лева.

И в "Персей" бяха толкова кувертите. Simple Smile Хотелска част - по 20 лв на човек. Но предпочетохме р-т "Варна" в х-л "Одесос", защото е по-хубав самият ресторант и на по-хубаво място. Но определено останах с хубави впечатления, като ходихме в "Персей", хората бяха много мили, има украса от тях, калъфки за столове в няколко цвята.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 153
Wow .. от 5 до 5.50 .. аз ще поръчвам 130 парчета, доста скъпичко ще ми излезе при тях .. Но аз си намерих, отново изцяло натурални продукти, много хубави отзиви, вкусни и красиви торти 3.50лв парчето. Което ме устройва повече, защото просто ще са ни повечко хора гостите. 😇😇😇

Аз писах вече ,че капарирах нашата торта при Cherry by Mary - парчето е от 5 до 5,5 лв. в зависимост от крема и плодовете. Като се има предвид ,че не работят с яйчен прах, готови смеси за блатовете и кремовете, а с маскарпоне и напълно натурални продукти не е скъпо. За сметка на това пък кувертите ни са 32 лева без никакъв техен алкохол.

# 157
  • Мнения: 993
Май няма да поръчам торта от "L'Amore" - преди два дни им писах във фейсбук, почти веднага ми прочетоха съобщението и никакъв отговор досега. Не е толкова сложно да отговориш с 2 думи на едно просто запитване. Явно ще се насоча към "Амбелино".

# 158
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз имам добри впечатления от SweetThings by Anna Pavlova. Питах ги снощи във фейсбук дали правят сватбени торти. Отговориха ми, че да, но нямат каталог, а се съобразяват с клиента. Правят и дегустация, но след като знаят дата на сватбата и направят оферта. Дотук с предварителното запитване за цени и т.н. Simple Smile

# 159
  • Мнения: 370
Да ви разкажа за моята бърза сватба как за 1 час се преорганизира всичко и се измести от четвъртък за неделя - тази седмица! 
Понеже младоженецът реши да замине за Русе за един курс в началото на седмицата, зимата го затрупа там!  Бяхме изключително притеснени, защото всъщност той не може да си дойде за сватбата. Та тази сутрин, след като от вчера на всеки 30 мин проверяваме статуса на пътищата към Варна, взехме решение да отменим събитието за утре, и следващия удобен ден беше неделя. Та едни телефони звънях на всички - ритуална зала, ресторант,фото, грим,прическа, гости... .
Слава Богу, всички откликнаха... Все пак при такива форсмажорни обстоятелства.... Само халките ни са гравирани с дата 1.03.... Но, здраве да е...

# 160
  • Мнения: 993
Ехеее, зимен сватбен екшън с една дума. Grinning Да сте живи и здрави, може след време да си оправите гравирането на халките, сигурно има начин. Simple Smile

# 161
  • Мнения: 538
На мен тортите на Sweet tings by Анна Павлова ми се струват много скъпи. 7,5лв. на парче ми казаха на мен. В L'amore до колкото разбрах е 5-6 лева, но не ми дадоха никакви цени на запитването във фейсбук, а искаха да отида лично, за да пробвам и да ми дадат оферта. Четно казано при цялата организация най-удобния вариант ми е за общуване в интернет...

Аз за тортата съм силно притеснена, тъй като приятеля ми и баща ми работят в сферата на ресторантьорството и искат тортата да е направена от техен колега сладкар , който прави невероятно вкусни торти, но никога не съм виждала да прави сватбена торта... Много ми е притеснено за това, но гледам да не го мисля много...

# 162
  • Мнения: 2 721
Момичета, вчера си купихме ритуалните чаши - мъжка и женска .Поръчахме да ги гравират- мъжката с моето име и датата , а женската обратното, както са и халките.   Вие как сте решили да ги гравирате?

# 163
  • Варна
  • Мнения: 153
Момичета, тези, които ще си правите украсата при Албена от Бижу.. Коя арка (ако ще имате изнесен ритуал) си избрахте? Тази от 60лв или тази кованото желязо 120лв?

# 164
  • Варна
  • Мнения: 77
Здравейте, бихте ли ми препоръчали фризьор и гримьор? Бях си набелязала, но твърде късно - заети са...

Общи условия

Активация на акаунт