Сватба 2018 година - Варна

  • 97 105
  • 706
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 196
Ние ще сме с него. Препоръча ми го ДЖ-я ни. Нашата сватба е на 16,09, така че като имаме готов материал ще мога да споделя крайни впечатления, но от демотата му съм доволна и самия той като човек изглежда много готин. Даже ни предложи (без да съм го питала) за ритуалите да извика втория им оператор, за да сме с две камери и да се хване по- добре цялата картинка, както и началото в ресторанта, без да ни вдига още цената за това. Но като мине и си получим видеото, ще пиша пак дали сме останали доволни.

# 481
  • Мнения: 35
Ние ще сме с него. Препоръча ми го ДЖ-я ни. Нашата сватба е на 16,09, така че като имаме готов материал ще мога да споделя крайни впечатления, но от демотата му съм доволна и самия той като човек изглежда много готин. Даже ни предложи (без да съм го питала) за ритуалите да извика втория им оператор, за да сме с две камери и да се хване по- добре цялата картинка, както и началото в ресторанта, без да ни вдига още цената за това. Но като мине и си получим видеото, ще пиша пак дали сме останали доволни.
Звучи супер! Желая ви прекрасен сватбен ден и ще чакаме отзиви! 😊

# 482
  • Варна
  • Мнения: 563
И аз съм чувала добри отзиви за него, за съжаление беше зает за нашата дата, макар да му звъннахме 6 месеца предварително

# 483
  • Варна
  • Мнения: 77
Здравейтеееее! Моята сватба мина на 18.08.2018г. Смея да кажа, че беше почти перфектна и много забавна! Потвърждавам професионализмът на Дж Толи, много съм доволна. От Хоризонт са много коректни, добро обслужване, върнаха ни абсолютно всичко, което беше останало след сватбата. (За справка, от Капитан Кук не са им върнали абсолютно нищичко на едни други младоженци) Огромно благодаря на VS Decor, перфектно свършена работа. Флористът Емо също се представи на ниво, цветята бяха страшно красиви. Доволна съм и от музикантите за извеждане, а Деси от Вълчи дол е просто страхотна!!! Уникално вкусна и красива торта, всички гости я похвалиха - сладкарката Лили!  Имам само малки забележки към декораторката от агенцията на Хоризонт, но я оправдавам, тъй като в този ден имаше две сватби в Хоризонт и тя беше ангажирана повече с другата сватба, както се казва, бял кахър, шаферките ми оправиха нейните пропуски. Сега само се надява фото и видео да са си свършили добре работата, ще разбера след 2-3 месеца.
 Съвет към тези, на които им предстои сватба - дайте задачки на всички около вас, тъй като няма да разберете какво се случва през половиния сватбен ден. На мен ми го казваха това, не вярвах, но сега се убедих. Grinning Някой да се ангажира да носи документите и нещата за църквата, да прибере свидетелството за брак, да носи чашите, да прибере кутията, да упътва гостите, да ги закичва с бутониери, някой да разпределя гостите по колите, тъй като не малко хора са без коли, за да си пийват. Всичко това е важно, ако аз се занимавах, щях да лудна. Булки, всеки ще ви повтаря колко сте красиви, ще виждате 100 познати лица и ще се опитвате да обърнете внимание на всеки, така че съветът ми е наистина полезен. Аз допуснах грешка да съм недоспала преди сватбата, тъй като имах много задачи за вършене още и петъка ми беше много натоварен ден, особено след моминското парти в четвъртък. Та, ако можете свършете всичко поне 2-3 дни по-рано, за да сте в пълна кондиция.
И не на последно място, да благодаря на всички участнички във форума, много полезни мнения имаше, които много ми помогнаха, от тук ми препоръчахте гримьорката Невена, която също е много добра в работата си! Успех на всички бъдещи булки, пожелавам ви много щастие! :* :* :*
И тъй като покрай организацията за сватбата не ни остана време, последен въпрос към вас: Къде ще ходите на меден месец и как го организирате? Ако има друга тема, в която се обсъжда това, моля да ми я препоръчате!

# 484
  • Варна
  • Мнения: 563
Прелъстена, честито, да сте много щастливи Simple Smile

Ние ще ходим на мини-меден месец (разбирай за седмица) близо до Малага в началото на октомври 😉

# 485
  • Мнения: 266
Честито Simple Smile Сигурна съм, че е било прекрасно. За меден месец може да разгледате Италия, Испания, някъде по островите е много красиво. Иначе едни приятели сега бяха в Мароко и са много впечатлени. Ние искаме Куба, но така или иначе няма да е тази година та не бързам Wink

# 486
  • Мнения: 538
Аз дочух, че сестра ми и родителите ми ще ни изненадат с почивка след сватбата и не организирам нищо. Дори за момент си помислих, че точно в Куба ще ни пратят, понеже сестра ми ходи там миналата година и беше възхитена (след като й мина първоначалния шок). Много се вълнувам да разбера къде ще ни запратят

# 487
  • Мнения: 109
Честито Прелъстена Simple Smile
Относно медения месец и ние се чудим къде да отидем.
Мариса, Малага на мен много ми хареса. Ако имате време си вземете кола под наем и обиколете южна Испания.
Мароко - ходих там миналата година, определено е различно изживяване, но не мисля, че е добър вариант за меден месец.

# 488
  • Мнения: 1 196
Прелъстена, честито! Нека само любов, щастие и хармония да царуват в дома ви.
Радвам се да чуя, че сте доволни от Хоризонт, че и ние ще сме там. От ВС декор наистина са добри, кумците ни бяха с тях миналата година, а ако не бяха преференциите, които се ползват ако работиш с агенцията на Хоризонт и аз щях да съм с тях.
Първата ми идея за меден месец беше Барселона и Валенсия (аз не съм ходила в Испания, за разлика от мъжа ми, който неколкократно я е посещавал, но беше ЗА тази дестинация), но всички ни убеждават как трябвало нещо по- екзотично да изберем, та сега мислим пак, но покрай сватбата и цялото притеснение около нея хич нямам време и амбиции да избираме място в момента.

# 489
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Моят сватбен уикенд отмина. Имаше доста проблеми, но бях решила да не обръщам внимание на нищо, а да се наслаждавам на всеки миг от сватбата и ще запомня многото прекрасни мигове. Ето някои снимки от сватбата и весели сватби на всички булки от Варна!

# 490
  • Мнения: 35
Момичета, някой да има информация за  музиканти с класически инструменти, които да свирят по време на изнесен ритуал ? ( за района на Варна)

# 491
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Момичета, някой да има информация за  музиканти с класически инструменти, които да свирят по време на изнесен ритуал ? ( за района на Варна)

Ако ползвате сватбена агенция, те имат контакти. На мен от "Мерида" ми предложиха струнно трио.

# 492
  • Мнения: 137
Моят сватбен уикенд отмина. Имаше доста проблеми, но бях решила да не обръщам внимание на нищо, а да се наслаждавам на всеки миг от сватбата и ще запомня многото прекрасни мигове. Ето някои снимки от сватбата и весели сватби на всички булки от Варна!

Честито! Много си била хубава!

# 493
  • Мнения: 989
Здравейте момичета, скоро моя приятелка се омъжва и искам да и подаря нещо символично към плика с пари.Вие какви подаръци получихте и кои от тях ви докоснаха най-силно.

# 494
  • Мнения: 993
Здравейте момичета, скоро моя приятелка се омъжва и искам да и подаря нещо символично към плика с пари.Вие какви подаръци получихте и кои от тях ви докоснаха най-силно.
Кумовете ни подариха страхотна карикатура, както и невероятна табелка за врата. Иначе братовчедка ми и мъжа ѝ ни подариха дърворезба с магнит с нашите имена и дата на сватбата - много ѝ се радвам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт