Сватба 2018 година - Варна

  • 97 228
  • 706
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 35
Момичета, някой да има информация за  музиканти с класически инструменти, които да свирят по време на изнесен ритуал ? ( за района на Варна)

Ако ползвате сватбена агенция, те имат контакти. На мен от "Мерида" ми предложиха струнно трио.
Благодаря! Мислим да се справим без агенция, но ще се свърза с някоя,  в случай че не открия контакти!

# 496
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте момичета, скоро моя приятелка се омъжва и искам да и подаря нещо символично към плика с пари.Вие какви подаръци получихте и кои от тях ви докоснаха най-силно.

Ваучер за дървена гравюра на избрана от нас снимка, раница за пикник, красив храст за нашата градина. За други подаръци си ме питаха, трети - пари, ваучери за самолетни билети.

# 497
  • Варна
  • Мнения: 563

Първата ми идея за меден месец беше Барселона и Валенсия (аз не съм ходила в Испания, за разлика от мъжа ми, който неколкократно я е посещавал, но беше ЗА тази дестинация), но всички ни убеждават как трябвало нещо по- екзотично да изберем, та сега мислим пак, но покрай сватбата и цялото притеснение около нея хич нямам време и амбиции да избираме място в момента.

 Обожавам Испания, мога всяка година да ходя там и няма да ми омръзне Simple Smile

Kityty, на нас ни подариха куклички от плат, правени по наша снимка Simple Smile

# 498
  • Варна
  • Мнения: 78
Прелъстена, честито! Нека само любов, щастие и хармония да царуват в дома ви.
Радвам се да чуя, че сте доволни от Хоризонт, че и ние ще сме там. От ВС декор наистина са добри, кумците ни бяха с тях миналата година, а ако не бяха преференциите, които се ползват ако работиш с агенцията на Хоризонт и аз щях да съм с тях.


Тук е въпрос на правилна организация и сравняване на цените. "Главната" ми агенция беше тази на Хоризонт, което ще рече, че използвах и кръглите маси, не плащах и наем за градината. Те се заеха с изнесения ритуал, украсата на булчинска маса и ми взеха такса за подреждане на останалите неща. От ВС декор са ми поканите, подаръците за гости, кутия, чаши, панделки за столовете и драперия за масата, жартиер, фигурки и т.н. Цветята също са от друго място, като ангажиментът да ги подреди, си го пое флористът. Просто на тези неща цените им са двойни в Хоризонт. Но както казах, аз се бях разбрала с предишната сватбена агентка, а не с Юлияна. Затова може би имах късмет да ги комбинирам. Нищо не пречи ти да опиташ. Simple Smile Успех!

# 499
  • Мнения: 1 165
Здравейте.
Първо, честито на всички вече омъжени.
Искам да попитам има ли някой, който си е правил сватбата в Ла мер или поне е проучил въпроса със сватбите там?

# 500
  • Мнения: 266
Моя приятелка запази там за догодина. Какво те интересува?

# 501
  • Мнения: 1 165
Условия-изнесен ритуал, дават ли да се внася алкохол, овъртайм, имат ли изискване за музиката след 23-24:00, възможност за нощувки и кувертите.
Общо взето всичко.Била съм там на сватба,но преди 3 години.

# 502
  • Мнения: 266
Момичета, някоя знае ли къде във Варна мога да занеса да ми гравират чаши за вино? Предпочитам да са кристални, но ако не става - и стълко е ок. Трябват ми за подарък за една сватба ....

# 503
  • Мнения: 583
Момичета, някоя знае ли къде във Варна мога да занеса да ми гравират чаши за вино? Предпочитам да са кристални, но ако не става - и стълко е ок. Трябват ми за подарък за една сватба ....

Ние носихме на нашите кумци чашите в "Сватбен център". Гравираха ги долу на столчето и нямаше проблеми. Simple Smile

# 504
  • Варна
  • Мнения: 563
Мисля, че във всяка сватбена агенция могат да ти гравират чаши 😉

# 505
  • Мнения: 293
Момичета, някоя от Вас, може ли да ми сподели оферта от Хоризонт на лично Simple Smile  Ще съм много благодарна.

# 506
  • Мнения: 583
Момичета, някоя от Вас, може ли да ми сподели оферта от Хоризонт на лично Simple Smile  Ще съм много благодарна.

Аз мога да пратя, но е от края на 2017 и не знам дали е актуална Simple Smile Ако искаш, ще ти я дам, иначе аз пуснах запитване през сайта им и те ми пратиха мейл почти веднага с офертата Simple Smile

# 507
  • Мнения: 293
Момичета, някоя от Вас, може ли да ми сподели оферта от Хоризонт на лично Simple Smile  Ще съм много благодарна.

Аз мога да пратя, но е от края на 2017 и не знам дали е актуална Simple Smile Ако искаш, ще ти я дам, иначе аз пуснах запитване през сайта им и те ми пратиха мейл почти веднага с офертата Simple Smile

Да, предполагам няма да е актуална иначе благодаря. Изпратих запитване и аз, дано ми отговорят скоро.

# 508
  • Мнения: 993
Аз се отказах от "Хоризонт" и това беше най-доброто решение за сватбата ми. Не са им никак хубави условията, а агенцията им дере кожи.

# 509
  • Мнения: 583
Ние ги отписахме след бърз преглед на офертата и не съжаляваме грам Simple Smile Не че сега много по-евтино ще ни излезе, но някак не обичам да ме принуждават да плащам за неща, които според мен е напълно нормално да са част от интериора (като прословутата им такса за кръглите маси от 20лв на маса, ако помня правилно) Grinning

Общи условия

Активация на акаунт