Сватба 2018 година - Варна

  • 97 215
  • 706
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 993
Ние ги отписахме след бърз преглед на офертата и не съжаляваме грам Simple Smile Не че сега много по-евтино ще ни излезе, но някак не обичам да ме принуждават да плащам за неща, които според мен е напълно нормално да са част от интериора (като прословутата им такса за кръглите маси от 20лв на маса, ако помня правилно) Grinning
Абсолютно! Тия кръгли маси бяха главната причина да се откажем (даже 25 лв беше, не 20), както и наем от 200 лв, за да ползваш поляната им при изнесен ритуал. Grinning Да си гледат работата, не са единственият ресторант във Варна.

# 511
  • Мнения: 583
Ние ги отписахме след бърз преглед на офертата и не съжаляваме грам Simple Smile Не че сега много по-евтино ще ни излезе, но някак не обичам да ме принуждават да плащам за неща, които според мен е напълно нормално да са част от интериора (като прословутата им такса за кръглите маси от 20лв на маса, ако помня правилно) Grinning
Абсолютно! Тия кръгли маси бяха главната причина да се откажем (даже 25 лв беше, не 20), както и наем от 200 лв, за да ползваш поляната им при изнесен ритуал. Grinning Да си гледат работата, не са единственият ресторант във Варна.

Да, да не говорим, че така и не можах да се отърся от усещането, което обстановката ми оставя - а именно все едно съм в закусвалня... Някак ми е прекалено бяло/жълтеникаво Grinning

# 512
  • Мнения: 993
Да, да не говорим, че така и не можах да се отърся от усещането, което обстановката ми оставя - а именно все едно съм в закусвалня... Някак ми е прекалено бяло/жълтеникаво Grinning
На мен като обстановка ми допадна, но условията им ме отблъснаха доста. Очаквах и такса "въздух" да ни сложат. Grinning

# 513
  • Мнения: 583
Аз да попитам следното нещо - може и да се е обсъждало, но да съм забравила. Откъде си взехте халките и доволни ли сте? Ние мислим да започваме проучването и избора и сме много объркани. Моят годежен пръстен е от Аристо, но още първите дни започнаха да му избиват малки тъмни точици, които си казвах, че само аз си ги знам, но вече има видими тъмни петна. Мъжът ми е учуден много, защото златарят го предупредил, че най-много да започне леко да жълтее и тогава трябва да се родира, но тия тъмни петна... Така че там отпада. За Хугасян вече трето лошо мнение чувам, тези в Сватбен център доколкото знам са на Сара Трейд, та и за там съм чувала кофти неща...
А на халките много държим, защото нали са за цял живот...

# 514
  • Мнения: 993
Аз да попитам следното нещо - може и да се е обсъждало, но да съм забравила. Откъде си взехте халките и доволни ли сте? Ние мислим да започваме проучването и избора и сме много объркани. Моят годежен пръстен е от Аристо, но още първите дни започнаха да му избиват малки тъмни точици, които си казвах, че само аз си ги знам, но вече има видими тъмни петна. Мъжът ми е учуден много, защото златарят го предупредил, че най-много да започне леко да жълтее и тогава трябва да се родира, но тия тъмни петна... Така че там отпада. За Хугасян вече трето лошо мнение чувам, тези в Сватбен център доколкото знам са на Сара Трейд, та и за там съм чувала кофти неща...
А на халките много държим, защото нали са за цял живот...
Странно, аз имам пръстен с диамант от Аристо и не е мръднал за 8 месеца носене. Годежният ми пък е от Сваровски, избиха му червеникави петна за 2 седмици, родиран е 5 пъти сигурно и става все по-зле. НИКОГА няма да стъпя в магазин на Сваровски. На Сара Трейд са много неудобни и ръбати халките наистина. Не знам дали не е по-добре да видиш някой бижутер, който от години си работи и разбира нещата. :/ Нашите халки са от един бижутер в Стара Загора, много са хубави и масивни и на добра цена.

# 515
  • Мнения: 583
Ние много хубави отзиви четем за ДУО и се чудим дали няма да си заслужава разходката до София, че и без това се каним да ходим на гости на близки там... Много е странно това с пръстена, буквално изглежда все едно му пада горното покритие и отдолу се появява нещо тъмносиво/черно. Истината е, че трябва да го занесем да го види бижутера, който го е правил, но все не намираме време...

# 516
  • Мнения: 293
Отговориха ми от Хоризонт. Като куверт не е нещо фрапантно на фона на другите, които гледах. Това за такса маса и наем площ също не го видях. Може би ще ми го съобщят при по-подробната оферта. На мен лично залата също не ми допада кой знае колко, особено заради пода, но на фона на това, че сме много хора, мисля че ще е просторно и ще има място за всички. Simple Smile

# 517
  • Мнения: 583
Ами това с масите ако не се лъжа беше в един от 2 или 3-те файла, които ми бяха пратили. Имаше един за менютата и един за украсата, като там са описани всички безумни такси, които искат, ако тяхната агенция не се грижи за провеждането на сватбата или нещо такова Simple Smile
Иначе пода им е едно от малкото неща, които на мен ми допадат там чисто като настилка Grinning Но ние сме танцьори и гледаме малко различно на нещата и например килими изобщо не са ни опция Grinning

# 518
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Нашите халки са от златарката срещу църквата Св. Николай - Марина. Доволни сме като цена и качество.

# 519
  • Мнения: 538
Рапунцел, вие не бяхме ли от Варна. При нас халките бяха с такива петна, но ги занесохме в ателието където ги правиха, полираха ги на ново и всичко е ОК. Като цяло изработката е добра (ръчна изработка са) и според мен ще са удобно, но със сигурност ще ви кажа след 2 седмици.
Някой има ли идея от къде мога да намеря нещо такова (игличка за бутониера)
Скрит текст:

# 520
  • Мнения: 583
Да, от Варна сме Simple Smile Аз четох, че тези петна може да се появят от некачествено родиево покритие, което след повторно родиране се оправя, или от лоша проба злато, което колкото и да се родира пак ще избие, та се надявам да не е това...
За игличките - може би в кинкалериите, също на подлез Шипка не от страната на Слънчоглед, а от другата има един магазин за разни такива работи за сръчни хора, основно текстилни, та си мисля, че може и такива игли да има Simple Smile

# 521
  • Варна
  • Мнения: 1 201
Аз да попитам следното нещо - може и да се е обсъждало, но да съм забравила. Откъде си взехте халките и доволни ли сте? Ние мислим да започваме проучването и избора и сме много объркани. Моят годежен пръстен е от Аристо, но още първите дни започнаха да му избиват малки тъмни точици, които си казвах, че само аз си ги знам, но вече има видими тъмни петна. Мъжът ми е учуден много, защото златарят го предупредил, че най-много да започне леко да жълтее и тогава трябва да се родира, но тия тъмни петна... Така че там отпада. За Хугасян вече трето лошо мнение чувам, тези в Сватбен център доколкото знам са на Сара Трейд, та и за там съм чувала кофти неща...
А на халките много държим, защото нали са за цял живот...
Нашите са от Любо Голд  под Винса на около 100 метра до Галерия. Всичко до сега сме купували от него и има много разнообразни модели.

# 522
  • Мнения: 538
Рапунцел препоръчвам ти нашия златар щом сте от Варна. Злато Варна във фейсбук ще го намериш (домино 777). Повечето наши познати там са си ги правили и години вече са доволни. Аз не знам защо така беше станало с нашите халки, но за 1 ден ги оправиха. Освен това имат доживотна гаранция и поддръжка (безплатна)

# 523
  • Варна
  • Мнения: 563
Рапунцел препоръчвам ти нашия златар щом сте от Варна. Злато Варна във фейсбук ще го намериш (домино 777). Повечето наши познати там са си ги правили и години вече са доволни. Аз не знам защо така беше станало с нашите халки, но за 1 ден ги оправиха. Освен това имат доживотна гаранция и поддръжка (безплатна)

Нашите също са от там, сато цяло сме доволни, но 2 месеца след сватбата доста се надроска моята, защото я нося постоянно. Да не говорим, че и матираното вече не е съвсем матирано 😉

# 524
  • Мнения: 538
Нас ни предупредиха за матовото, но аз така или иначе искам да се изтрие хахаха. Иначе за надрасканото не знам още...

Общи условия

Активация на акаунт