Сватба 2018 година - Варна

  • 97 132
  • 706
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 538
За фотосесията много силно ви препоръчвам еко парка на Дружба. Има цена 72 лева на час (ние стояхме само 1 час), но повярвайте ми ЗАСЛУЖАВА СИ! Има страхотни кътчета с цветя, дървета, водопади, рекичка, мостче.... абе приказка си е.
За L'Amore на мен малко сопнато ми отговориха, че не можело да и изпратят оферта, трябвало на живо да отидем. Нямахме физическото време да се срещаме с толкова много хора и предпочитах поне офертите да си получим по електронен път.
Като цяло най-много ме изнервяше комуникацията с декораторките, които в крайна сметка се справиха добре, но първо, че до последно ме държаха на тръни, второ - комуникацията с тях беше абсърдна и трето - не си направиха труда да направят това което НИЕ искаме и си направиха, това което имат налично и им е най-лесно.
Съветвам ви да си избирате помощниците по вътрешно убеждение. Много трудно се комуникира с някои хора и това ще ви спъва организацията.

# 631
  • Мнения: 45
Аз още от сега почвам да се изнервям с тези агенции и усещам, че ще бъде доооста трудно и занапред. Покрай тях започнах да разбирам какво значи "изнервена булка" и "колко е трудно и натоварващо да организираш сватба". Да, много трудно и натоварващо е да зависиш от хора, които не искат да ти дадат информация преди да разберат колко пари могат да измъкнат от теб без дори да могат да ти отговорят дали могат да ти осигурят това, което искаш .

dchalova коя агенция сте ползвали?

# 632
  • Мнения: 538
crazy_daizy пиши ми ако искаш на лични съобщения, че не желая да очерням фирмата. Трудно се работи с агенции. Аз макар, че нямах възможност да ангажирам Бижу, съм чувала само хубави неща за тях и занапред ако имам нужда от подобна организация определено бих се насочила към тях. Разликата в цената е драстична, освен това качеството и разнообразието което предлагат са доооста добри. Нека да кажат момичетата, които са били с Бижу.

# 633
  • Варна
  • Мнения: 11
Здравейте , момичета тъй като повечето от вас вече са минали по пътя бихте ли споделили мнения за видеооператори . Ние сме на етап да избираме. Много харесах работата на Artcreation , но и цената им е хубава.
Извинявайте ако въпроса се повтаря , знам че на предишни страници има инфо , но вече станаха доста и нямам време пак да ги преглеждам подробно.

# 634
  • Мнения: 1 165
Здравейте , момичета тъй като повечето от вас вече са минали по пътя бихте ли споделили мнения за видеооператори . Ние сме на етап да избираме. Много харесах работата на Artcreation , но и цената им е хубава.
Извинявайте ако въпроса се повтаря , знам че на предишни страници има инфо , но вече станаха доста и нямам време пак да ги преглеждам подробно.

Здравей.
За тях съм чувала противоречиви мнения, лично не съм се срещала. Ние се колебаехме между тях и Provideoz. Избрахме Provideoz, тъй като повече ни хареса стила им на работа, а и доколкото разбрах техниката, с която снимат Provideoz, била  по-хубава.

# 635
  • Мнения: 45
Здравейте,
Имам някакъв спомен, че някой беше ползвал флорист от Владиславово, който дошъл на място в ресторанта и подредил цветята по масите. Някой има ли координати на този човек или знаете ли за флорист, който предлага такава услуга?

# 636
  • Варна
  • Мнения: 437
Здравейте,
Имам някакъв спомен, че някой беше ползвал флорист от Владиславово, който дошъл на място в ресторанта и подредил цветята по масите. Някой има ли координати на този човек или знаете ли за флорист, който предлага такава услуга?
   Писах на лично!

# 637
  • Мнения: 266
Момичета, може ли да споделите мнение за роклите от Анабел брайдъл? Simple Smile

Здрасти, моята рокля беше от там и съм невероятно доволна. Напълно сравними са със софийските магазини, където роклите са внос и са по 3000 лв и нагоре... При Анабел са около 1000-1500 и са просто невероятни. Не слагат обръчи, което аз изрично търсих, но предполагам,че ако искаш с такова ще ти намерят. Иначе видях,че те притесняват цветовете - дизайнерката Деси си има шивачки и може да ти я направят в какъвто цвят искаш. Тя просто си е изложила в магазина основни модели от новата си колекция, за да има. Аз като пробвах даже пробвах и синя рокля, просто за да видим модела как ще ми седи и беше уникално.

# 638
  • Мнения: 293
Момичета, може ли да споделите мнение за роклите от Анабел брайдъл? Simple Smile

Здрасти, моята рокля беше от там и съм невероятно доволна. Напълно сравними са със софийските магазини, където роклите са внос и са по 3000 лв и нагоре... При Анабел са около 1000-1500 и са просто невероятни. Не слагат обръчи, което аз изрично търсих, но предполагам,че ако искаш с такова ще ти намерят. Иначе видях,че те притесняват цветовете - дизайнерката Деси си има шивачки и може да ти я направят в какъвто цвят искаш. Тя просто си е изложила в магазина основни модели от новата си колекция, за да има. Аз като пробвах даже пробвах и синя рокля, просто за да видим модела как ще ми седи и беше уникално.
Благодаря. 😊 Със сигурност 3000лв за рокля ми е много, а и мисля че е безсмислено.Нейните модели са красиви и леки и с прекрасна дантела. Аз вече я поръчах от нея, но наистина ме притеснява факта, че ме навива за екрю... а аз искам бяло или поне айвъри. Младоженецът като разбра , че няма да е бяла е в шок. 🤣 Ще видим като отида за размери как ще се разберем, понеже искам и повечко тюл.🤔😊👰🏼😁

# 639
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Екрюто е много нежно и съм почти сигурна, че един мъж не би разбрал разликата между екрю, айвъри и бяло. Simple Smile

# 640
  • Мнения: 583
Напълно съм съгласна с grym4e, той просто е чул "не е бяло" и си представя нещо фрапантно небяло Grinning Моята рокля също не е снежно бяла, даже май се води цвят "крем", то май вече все по-малко такива рокли се правят, а и съвсем снежно белият цвят стои добре на мнооооого малко хора Simple Smile

# 641
  • Мнения: 993
И моята се водеше айвъри, ако не се лъжа. Съвсем снежнобялото някак ми напомня на чаршафи в болница. Grinning Мисля, че все повече ще се предпочитат малко по-тъмни нюанси на бялото. Simple Smile

# 642
  • София
  • Мнения: 1 549
Здравейте, момичета! Някоя има ли впечатление от сватбена агенция Бижу. Интересува ме украсата като цени и качество в сравнение с Пертито, също така дали от тях може да се наеме организатор само за деня на събитието, който да посреща и настанява гостите?
Благодаря предварително!

# 643
  • Мнения: 266
Екрюто е много нежно и съм почти сигурна, че един мъж не би разбрал разликата между екрю, айвъри и бяло. Simple Smile

ХАхах! ДА! Барби, ако не си в зелено или нещо подобно - едва ли ще види разликата. Аз бях в айвъри и то си изглежда хипер бяло. А екрюто при нея е много нежно, аз съм почти сигурна коя рокля си харесала, защото и ги следя нейните, че са ми много красиви. Смисъл, опитай се да не си предубедена и като отидеш да пробваш -сложи си леко гримче и си вдигни красиво косата - на мен много ми помогна това да си се представя като истинска булка.  Simple Smile))

# 644
  • Мнения: 9
Здраввйте на всички! Изчетох доста мнения. Искам да ви попитам, някоя от вас има ли наблюдения от фотографа Ивайло Начев.

Последна редакция: сб, 24 ное 2018, 10:02 от FBID10200948404389333

Общи условия

Активация на акаунт