Зимата настъпва вече с голямата надежда за мъничко човече - Бъдещи мами 35+

  • 68 019
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И от мен добре дошла!

# 16
  • Мнения: 69
Благодаря!! HugHugHug

# 17
  • Мнения: 1 472
Запис и от мен в новата темичка Simple Smile

Мистик, много уютна си я направила, благодаря!  Hug

Дано наистина в тази тема да се съберат много хубави новини и коледни чудеса!

Аз днес приключвам с Дуфастона и от утре чакам да ми дойде, за да мога да продължа нататък.
Някой има ли представа до колко време след като го спра, трябва да ми дойде, при условие, че ми е забавил цикъла с около седмица? Преди като съм го пила ми идваше до 3 дни, но го пиех до 25 ден и после на 28-ми ден ми идваше, както си трябва. А сега нали ми го изписаха 4 дена преди началото на новия ми цикъл, който съответно се измести и не знам в този случай кога е нормално да дойде. Абеее, направо здраво се обърках.



На мен след дуфастон ми идва цикъл на 3-4 ден, по изключение веднъж на 7-ми ден, иначе по учебник дават да се чака до 10 дни максимум да дойде цикълът.

# 18
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Поздрави от морето.

# 19
  • Мнения: 13 935
Ти пък Перу, къде хукна на море зимно време Grinning

Аманте, добре дошла и от мен и успех в борбата.

# 20
  • Мнения: 577
Запис и от мен в новата темичка Simple Smile

Мистик, много уютна си я направила, благодаря!  Hug

Дано наистина в тази тема да се съберат много хубави новини и коледни чудеса!

Аз днес приключвам с Дуфастона и от утре чакам да ми дойде, за да мога да продължа нататък.
Някой има ли представа до колко време след като го спра, трябва да ми дойде, при условие, че ми е забавил цикъла с около седмица? Преди като съм го пила ми идваше до 3 дни, но го пиех до 25 ден и после на 28-ми ден ми идваше, както си трябва. А сега нали ми го изписаха 4 дена преди началото на новия ми цикъл, който съответно се измести и не знам в този случай кога е нормално да дойде. Абеее, направо здраво се обърках.



На мен след дуфастон ми идва цикъл на 3-4 ден, по изключение веднъж на 7-ми ден, иначе по учебник дават да се чака до 10 дни максимум да дойде цикълът.

Благодаря ти, дано не се бави много!

# 21
  • Мнения: 1 472
И аз снощи приключих с дуфастона....и отидох на този безумен преглед на УЗ и док.каза,че ще ми идва цикъла...как го видя ,как го разбра загадка - видя удебелена лигавица,ама какво от това.... и аз усещам,че ще си ми дойде ....ама ми е странно какво си мислеше,че ще види...е дано да е сбъркала...ама едва ли...чакам сега ....

# 22
  • Мнения: 2 988
Мистик, прекрасна тема, макар че още не искам да идва зимата, днес беше чудесен есенен ден

# 23
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Перу, и не се обадихте?

# 24
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Сякохме дърва, рязахме храсти, бяхме с резачки и машини.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Да не намерихте къща?

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 7
Здравейте на всички 🙂 На 35г съм, имаме момиченце на почти 4 години. От 2 месеца започнахме опити за второ дете. Последно ми дойде на 13.10.17 и силно се надявам да не ми дойде поне още 9 месеца цикъла 🙂. Имам едно притеснение в момента... преди няколко дни ме заболя зъб и от снимката се видя, че проблемът е в корена, изписаха ми антибиотик оспамокс. Пия го на 12 часа вече 2 дена. Много ми е кофти, ако съм бременна, дали ще се отрази на плода по някакъв начин...а още ми е рано за тестове май. Около 9.11.17 се пада по календар да ми идва, има няколко дни до тогава.

Последна редакция: нд, 05 ное 2017, 17:25 от Liany

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Страхотна е темата Мистик, браво Kissing Heart
Лиани още няма плод, така че си изпий аб и си излекувай зъба. По- добре сега, отколкото в напреднала бременност, пожелавам ти да е това щом го искате Simple Smile
Ние сме почнали една серия от рд и имаме още 2 седмици по такива. Детски са и ми се е завъртяла главата от тях.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Добро утро!


Liany,добре дошла и успех! Peace

п.п.Аз преди обед ще вися при док да видим кво ще предпише...

# 29
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мистик успех!

Общи условия

Активация на акаунт