Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 43

  • 53 072
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 440
Купи си едно парче трико и занеси чифт стари дънки на шивачка. Simple Smile Излиза без пари и е много практично. Аз направих два такива чифта,общо за 24 лева с трикото и приключих проблема с "бременните" дрехи.

# 391
  • Мнения: 2 406
Аз пък си купих дрехи за бременни. Всичко на разпродажба. В HM често има дънки на страхотни цени. Единият ми чифт е 17лв,другият 24лв.Скъсах ги от носене, уникално удобни.
Тениски и блузи си купих от WC kiki пак намалени, по 7лв и макс по 12лв, ако е дълъг ръкав. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 392
  • Мнения: 35 113
Аз взех два чифта панталони от Кики . И всичките ми блузи бяха от втора ръка. Накрая карах по клинове. Много се радвам, че бях бременна през лятото. Зимата нямаше да изтърпя с толкова ката дрехи

# 393
  • Мнения: 6 222
Дънките ги разкарах още във втория месец,защо се мъчите с тези копчета и пристягането не знам.Карам си на панталони,анцузи и клинове,на работа си ходех с поли и сукмани,не обичам нищо да ме стяга и притиска.За сметка на това съм все по къс ръкав и леко есенно яке,много ми е топло и това е.При вас така ли е?

# 394
  • Мнения: X
Тези дънки в H&M и LC wajkiki, които са уж за бременни са SKINNY и аз се чудя тия хора нормални ли са? Пробвах 3 различни номерации онзи ден, доста по-голям размер от обичайния за мен и 3те ме стягаха ужасно, не мога да си представя на коя бременна това й е удобно?! Thinking Карам си го по анцунг и клинове. Може и някоя рокля да измисля по-късно, засега това.
За топлото - да, и аз умирам от жега и си ходя по къс ръкав. А бях страшно зиморничава.. В градския, ако не си съблека якето ще се изпотя 10 пъти, докато стигна крайната ми дестинация.

# 395
  • Мнения: X
Аз ходя с дънки за бременни (от тези с парче мек колан нагоре) от Waikiki, удобни са ми много, но не съм и напълняла много. Не мога зимата с рокли и клинове, студено ми е, аз съм по-зиморничава, та засега тези от Waikiki ме спасяват.
На H & М мерих дънки също, но не са ми удобни изобщо, наистина техните модели явно са Skinny, не са ми удобни нито на прасците, нито самото дъно, което е някак си плитко ли не знам, ама не мога да си побера д-то, така че да ми е удобно. С тези на Waikiki нямам такъв проблем. Иначе от H & M си бях взела един есенен панталон, намален, той ми беше много удобен.
Аз да ви питам смятате ли да си вземате сутиени за кърмачки от тези, които се разкопчават и откъде? Загледах тези в H & M обаче ми се струват много меки отдолу, а аз съм свикнала да имат банели и не ми е удобно без, дори сега си ходя с нормален сутиен. По принцип знам че, тези за кърмачки са по-мекички, за да не се притиска гърдата един вид не е добре за потичане на млякото, обаче не знам много безформена работа...

# 396
  • Мнения: 35 113
Аз бях много скептична за тия сутиени, но наистина са удобни. Аз си взех 2 бр за 20 лв от Лидл. Дори и в момента има. Те май са си без банели. Но аз не ги нося навън. Само  у дома.

# 397
  • Мнения: 715
Аз съм доста пълничка, да не кажа дебела, купих си 2 чифта дънки от H & M още към 4 месец. Бяха прави, не бяха на промоция. Ужасно удобни ми бяха. Скъсаха ми се между краката, пълничка съм в бедрата и при триенето много лесно късам дънки. После си взех още едни, слим, като клин са и отново са ми много удобни, защото мкият плат почва от много ниско, под срамната кост. После си купих още едни от Wikiki и едвам ги нося, платът е до много високо и ми се свличат като чувал. Повече не бих купила. Купих и няколко клина от лидл, H i M. Но мисля че поне 2- 3 месеца след раждане ще си ги ползвам.

# 398
  • Мнения: X
И аз си купих два чифта дънки на НМ, паснаха ми идеално. Тези на Уайкики все ми бяха тясни в краката и широки на корема, така и не си взех. Обаче пък всичките блузи ми бяха от тях, една рокля също. Много удобни, не ги свалих.
Скъсах от носене и две поли от трико с ластик (не за бременни), едната на Дафне, другата на Том Тейлър.

# 399
  • Мнения: 167
И при мен се получи като при Хриска и Жана. От ХМ дънките ми бяха супер удобни. Едни скъсах между краката, след това си взех още едни и сега малко преди раждането още карам с тях,само ги пера, суша ги и пак ги обувам Grinning Тези от waikiki ми скъсаха нервите, страшно свличане,едни твърди, въобще не ми бяха удобни, та явно много си зависи от фигура и индивидуално усещане Hands Plus1 Сутиен за кърмачки така и не сложих по време на бременноста, ходих си с обикновен. Едва сега малко преди раждането си купих, за да имам, но си го нося само вкъщи.

# 400
  • Мнения: 592
Относно сутиените за кърмене- ужасно много искам, но тук идва големия проблем- всички които намирам са твъъъърде малки. В HM са на размери S, M и L, още във 4 месец L ми беше много малък. После взех от тези в лидл, още с купуването ми бяха малки, но пак придържат уж гърдите. Меки са, удобни, но ги нося само у дома, защото не са моя размер. Ако някоя от вас попадне на сутиени за кърмачки ( по- големи размери чашка Д и нагоре) много ще съм благодарна ако сподели.

# 401
  • Мнения: X
Аз не си купих сутиени за кърмачки.
Не ми се и наложи, понеже много бързо ми намаля и съответно спря кърмата.

# 402
  • Мнения: 25 750
Дънките ми за бременни са от уайкики, само че са малко летни и ми стигат до кокалчетата, супер удобни са...имам и клин за бременни от Лидъл...
Сутиени за бременни 2 броя от ХМ, и един от Лидъл, обаче не знам дали още ще ми стават до края...доста съм наедряла в бюста а те са едни мижави...ако не ще купя от Джъмбо, 1, 2 бройки и това е.

# 403
  • Мнения: 167
Dream, моите са от тук:

https://stil-mm.com/belio-za-bremenni-i-karmachki/sutien-za-karm … -na-chashka-d-129

От ХМ не ми стават в обиколката.

Ако си в София, физическият магазин е в подлеза на спирка Студентски общежития, между Плиска и 4км.

# 404
  • София
  • Мнения: 3 050
Дрийм, купих си сутиен за кърмачки чашка D, имат и по-големи, от Пиротска. От Халите като вървиш посока Женския пазар, на края на пешеходната зона, непосредствено преди улицата, от която започва пазара, от дясната страна има магазин за бельо. Имат всякакви сутиени за кърмачки и всякакви размери, извадиха ми поне 4бр. различни.

Общи условия

Активация на акаунт