Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 65

  • 120 251
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 050
Христинче, всъщност могат да се получат нещата и с една яйцеклетка. И на мен хич не ми се вярваше, ама резултата върви към 35г.с. Без никаква стимулация, напълно на ЕЦ, с отписани яйцеклетки(следващ опит трябваше да е с ДЯ), и мъжки фактор, изкарахме не една, а две яйцеклетки(за мен беше невероятно). Оплодиха се и двете, но до трансфер стигна само едничък бластоцист(другата изкара до 4 ден). И аз бях отписала опита още преди трансфера, а като зацапах на 8 ден реших, че всичко е приключило, дадох кръв колкото да разпиша неуспеха и изненадващо едно такова никакво ЧХГ като стойност - 38,870,  резултата сега ритка в корема ми. Така, че шанс и възможност винаги има, аз не го вярвах, но след чудото(за мен лично е чудо), което се случи на мен, вече вярвам, че всичко е възможно. Hug

# 16
  • Мнения: 6 542
Мерси за прегръдките, Надинче и Герда Hug
Аз много му се радвам на моето детенце, само съжалявам, че няма да имам възможност за още едно и като стана въпрос, малко ми стана криво.
Но каквото и да се случи, едничкото ми дете обичам безкрайно, то е моят смисъл! Heart Eyes

Таринка, пожелавам ти до края на тази тема да си щастливо бременна Hug

И на всички останали, късмет Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 9 111
Та-ричка, благодаря за новата тема. Пожелавам ти успешна 2018 с една хубава и успешна бременност Hug
И за мен не беше от успешните 2017-та по отношение на забременяването. Но аз и до трансфер не мога да стигна, камо ли до нещо повече. Събирам информацията от всичко правено до сега и ме чака разговор с док в края на месеца. Надявам се да извади някой скрит коз от ръкава  и да измисли нещо. Хем съм изморена от всичките безрезултатни опити, хем не съм готова още да се откажа от мечтата си за второ детенце.

# 18
  • Мнения: 728
eldorado_f  благодаря ти... но ние даже и до трансфер не стигнахме... все си мисля че с повече от една Я шанса е по-голям... този наш първи опит го самофинансирахме... решихме с доктора да направим много лека стимулация с Фемара.... но може би грешката ни беше, че отидох на 10-ти ден от МЦ на преглед..тогава фоликула беше вече 26мм.... хормоните бяха ок... и направихме пункцията... но като се обадиха биолозите казаха че са имали забележки към Я... и затова не се е оплодила...  та за това ми се иска следващата стимулация да бъде такава че поне 3-4 Я да извадим... за да има по-голям шанс... така си мисля аз де... сега ще чакам да ми дойде.. и пак ще запиша час... та да видим какво ще направим...

# 19
  • Мнения: 1 416
eldorado_f-В момента ти ми даваш голяма надежда,че може и аз да успея някога.Днес ще пусна повторен кръвен тест на 10 ден беше 22.8-знам че нищо няма да излезе защото слагах малки дози прегнил преди ЕТ,но ще го повторя,да не ми се карат после.Това ме беше 5 опит-лошо качество на Я и лоша морфология-тератозооспермия.Аз исках да опитаме МАКС но много лошо ме подведоха.То аз съм си виновна де трябваше да бъда нахална.Имам 1 замразено бластоцистче и се чудя по-натам какво да правя.Само него ли да върна,или него +ЕЦ .Незнам.Не мога да ви опиша какво ми е.

# 20
  • Мнения: 728
keylla мила... не се чуди, а си направи теста... стискам палци чхг да е нарастнало... и да си бременееща мама...

# 21
  • София
  • Мнения: 3 050
Кейла, дай му шанс на този опит. Стискам палци за минимум двоен резултат. Точно затова писах за последния си опит, защото вече съм сигурна, че шанс има при всички. На мен ми беше 6ти опит, с олиготератозооспермия, към момента на опита бяхме само с тератозооспермия, та по този повод си поисках и МАКС и ИМСИ. Иначе аз нямам тръби от 12 години вече, разбирате че качеството на Я никакво го няма, защото единствения ми останал яйчник не е достатъчно кръвоснабден. Аз загубих и яйчник и брак и надежда по пътя към дълго жадуваната рожба, но не се отказах. Много прегръдки за всички. Hug

# 22
  • Мнения: 1 416
Много е нисък резултата.Реалист съм,но колкото и откачено да звучи поне малко се зарадвах,че поне е имало някаква инплантация.После се сетих за прегнила и.....
Благодаря Ви  за подкрепата.Успех на всички. eldorado_f-лека бременност и безпроблемно и бързо раждане.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 642
Кейла, стискаме палци да е нарастнало ЧХГ.
Аз също бях от писала този опит като си видях второто ЧХГ (пуснах го рано, защото предната вечер имах леко зацапване)
На 8ден беше 84
На 10 ден 94
Отписах опита, но реших да пусна още 1 път, за всеки случай и
На 12 ден резултата беше 188
На 14 ден ЧХГ беше вече 454
А най- голямото ми учудване беше на прегледа, когато се видяха 2 сакчета. Вярно, че едното спря да се развива в 7г.с., но все пак...
А от вчера съм в 25г.с.
Та никакво отписване на опит предварително

# 24
  • Мнения: 19 689
Аз също бях от писала този опит като си видях второто ЧХГ (пуснах го рано, защото предната вечер имах леко зацапване)
На 8ден беше 84
На 10 ден 94
Отписах опита, но реших да пусна още 1 път, за всеки случай и
Помня аз, помня Simple Smile

# 25
  • Мнения: 955
При мен също имаше неприятни изненади - едва си дочаках часа за Персенска, за да подадем документи за фонда, че сме с МФ, но ми закъсня и нямаше как да имам ФСХ в деня на прегледа. Усъмних се, направих тест - положителен. Отмениха ми часа и така. Хубаво, но след 9 дни щастието свърши и се оказа БХ. Сега пак съм без час за подаване на документи ... Незнам дали бих чакала отново 5-6 месеца и може би ще потърся друга клиника през това време. Още повече, че не сме от София.

# 26
  • София
  • Мнения: 23 165
и заради едно фсх си отмени прегледа  Shocked

# 27
  • Мнения: 955
И ЧХГ 231 в деня на Ц .
Питах ги какво да правим и те ми казаха, че часа се отменя , да звънна след 10дни за преглед при АГ, не репродуктивен.

# 28
  • Мнения: 399
Много тъпа ситуация Sad
Аз много ти се радвам, че все пак е станало по естествен път!

Защо ненидеш в друга клиника, подайте документи, а докато чакате си запиши час при Персенска. Докато излезе заповедта ще ви дойде часа и ще се прехвърлите.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 111
При мен също имаше неприятни изненади - едва си дочаках часа за Персенска, за да подадем документи за фонда, че сме с МФ, но ми закъсня и нямаше как да имам ФСХ в деня на прегледа. Усъмних се, направих тест - положителен. Отмениха ми часа и така. Хубаво, но след 9 дни щастието свърши и се оказа БХ. Сега пак съм без час за подаване на документи ... Незнам дали бих чакала отново 5-6 месеца и може би ще потърся друга клиника през това време. Още повече, че не сме от София.
А защо не се обадиш за записване на час и да обясниш ситуацията? Едва ли ще трябва да чакаш пак 5-6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт