Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 65

  • 120 294
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 10 642
Фонда плаща за пурегон 900 - 566,94лв
Разликата в Надежда е минимална.

# 721
  • София
  • Мнения: 23 165
не винаги за фонда са по-евтини.
аз за менопур платих 26лв за брой, пък пишете че за фонда е 28.
по мое време като ползвах фонда пак имаше различаващи се цени, като някои бяха по-високи за фонда, други по-ниски.
те май се и променят през годините, затова най-добре да се пита на място.

# 722
  • Мнения: 2 843
Такава е цената и при мен, Зазу Hug Започвате ли, стискам палцииии!

# 723
  • София
  • Мнения: 9 111
Благодаря, Кокосче Hug.
Да, Бамба. Тя разликата е в повечето случаи несъществена. Мен така или иначе ме интересуваше ориентировъчно, просто за да сметна порядъка на доплащането и да се подготвя психически. Дали е 566 или 576 е на практика несъществено при тези цени Blush .

# 724
  • Мнения: 2 843
Зазу, това че почваш с Пурегон май не значи, че така до края ще действа док. Аз бях 6 дни на него и после Менопур и друго още едно. Та един лев не съм доплатила Hug

# 725
  • Мнения: 1 671
И аз бях така.Започнах с Пурегон, после включиха Цитротид и накрая Менопур и спряха Пурегона.Така че не се настройвай да доплатиш.Аз нямах нищо над сумата от фонда!

# 726
  • София
  • Мнения: 9 111
Благодаря ви, момичета Hug.

# 727
  • София
  • Мнения: 10 642
не винаги за фонда са по-евтини.
аз за менопур платих 26лв за брой, пък пишете че за фонда е 28.
по мое време като ползвах фонда пак имаше различаващи се цени, като някои бяха по-високи за фонда, други по-ниски.
те май се и променят през годините, затова най-добре да се пита на място.

Е бабмба верно ли? От  този ми опит (стимулация края на май месец) по протокол фонда е платил 37,20лв за менопур от 75 Ul

# 728
  • София
  • Мнения: 23 165
моята стимулация беше април, по 26лв платих за менопур.

# 729
  • София
  • Мнения: 72
Някой знае ли д-р Цветков днес или в понеделник каква смяна е?

# 730
  • Мнения: 2 843
Днес Цветков беше сутринта.
И моя Менопур е от 37лв Stuck Out Tongue Winking Eye

# 731
  • София
  • Мнения: 72
Имам нужда от съвет. В 13 гс съм, миналият месец имах няколко оскъдни прокървявания, но нищо сериозно. Миналата седмица беше последният ми преглед при д-р Цветков и той ме прати на имунолог. Днес излязоха резултатите и коментара на имунолозите е да слагам Фраксипарин 0,3, казаха да си го взема от аптека и да започвам. Според вас трябва ли да се консултирам с Цветков, въпреки че беше последния преглед, а кой знае кога ще ми дадат час, за ЖК съм чак на 25.01. или да се доверя на имунолозите и да слагам инжекциите?

# 732
  • Мнения: 1 849
Каролина, виж на 1ва стр. има информация за биопсиите.
Гълъбинова, не пречи да се консултираш с Цветков, но не мисля, че той ще те посъветва нещо различно, преди няколко месеца го питах за назначеното ми от имунолозите, след изследване на плацентарни, потвърди всичко.
А защо ти дадоха фракси, какво е отклонението в молекулите? По принцип при висока sflt1 дават аспирин протект, но при теб може би заради зацапванията са решили да е фракси.

# 733
  • Мнения: 464
След като той самият те е изпратил при имунолозите, едва ли ще оспорва мнението им. Аз бих го слагала.  Ако все пак се притесняваш, можеш да го питаш със смс.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт