Всичко за всички марки гел лакове - 13

  • 56 226
  • 727
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 3 414
Благодаря,мажа смело значи.
Момичета камъните не ги покривайте с топ,много по изискано и красиво седят без.Просто ги обиколете в основата с топ с тъничка четка или разтеглете с топа с нещо остро.

# 481
  • Варна
  • Мнения: 7 702
  newsm78 а ще седят ли без топ  Laughing

 Дойдоха ми едни ситни китайци мноого са сладки ама нямам нерви да ги обикалям един по един. Направо ги бетонирам отгоре. Ще трябва май най-накрая да си купя един гел или ....всъщност дали мога да ги лепна с рейнфорса  newsm78“ Той нали е гел в бутилка.....

# 482
  • Мнения: 13 935
CND-то на мис Бингли не беше ли китайско?
Ще взема и аз да си купя това масло. Гледах онзи ден, че се предлага топ с метален блясък (обикновен), ако го сложа върху гел лака дали ще има ефект?

# 483
  • София
  • Мнения: 3 414
Цвят,топ,база с нея се лепят камъни и след това се обкантват камъка/ните с топ.Блясъка е незаменим.

# 484
  • Враца
  • Мнения: 800
ферийи, Да, от бутането с избутвача е. пробвай да чистиш с препарат за разтваряне по-често, веднъж седмично, примерно. Даже 2 пъти седмично. На мене ми се получава най-добре с кисело масло като Авоплекс или Солар ойл. Можеш да си купиш един пакет салицилова киселина и да пробваш да ги разтваряш. Ето как бързо спрях орязването с клещи.

1) веднъж и за последно се орязват кожите за да няма дебели кожи да дразнят
2) яко мазане с кисело марково масло
3) на всеки 3 дена обработка с разтворител за кутикули и бутане с мек, гумен избутвач и така 1-2 седмици.
4) увеличаване на интервалите на чистене на 4, 5,6,7 дни и междувременно се маже обилно с кисели масла.
5) в един момент се истановява, че кутикулите не растат. Готово. Продължаване с мазането.

Отвреме на време резвам с клещи някоя стърчаща кожа, но това се случва веднъж на три месеца, примерно. В айрекоменд има много жени, успели да спрат с орязването. Над и принцесата не режат. Успех
Ма аз не режа. Отдавна съм спряла. Само стърчащи ако има някакви, които ме изкушават да ги дръпна със зъби, но се спирам, защото в повечето случаи задълбават до кръв, та тях ги кръцвам. Как да разбера кое масло е кисело? Хвърлила съм мерак на салицила да ги разтворя хубаво първо и после продължавам по точките, които си написала. Дано ти се похваля след нова година, че почти нямам кутикули. Stuck Out Tongue Winking Eye
Номер, много пъти съм се чудила как да го направя, за да не ги замазвам отгоре с топ, че според мен си губят от блясъка. Та ще пробвам с топ в основата. Wink Благодаря за инфото, Пинцеската ако иска да го добави в раздела за камъните, когато има време. Simple Smile
Принцеске, пробвай с рейнфорса, би трябвало да стане. Wink

# 485
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И аз благодаря за информацията Simple Smile
Много харесвам камъни, блестящи неща, но ме притеснява свалянето след това.
Споделете как ги махате?

# 486
  • Мнения: 2 179
И аз благодаря за информацията Simple Smile
Много харесвам камъни, блестящи неща, но ме притеснява свалянето след това.
Споделете как ги махате?
При накисването си падат или ги махам със стари клещи за кожички.

# 487
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Още нещо да попитам, маникюра ми е на три дни, едноцветен, мога ли сега да го разкрася с камъчета?

# 488
  • Мнения: 523
Аз не издържам да имам камъчета. Постоянно ги пипам и чопля и накрая падат. Grinning Иначе много ми харесва.

# 489
  • Paris, France
  • Мнения: 14 031
CND-то на мис Бингли не беше ли китайско?

  Shocked Shocked Shocked. Ъ? Това точно от тебе не го очаквах. Китайскo СND  Joy Звучи като арктически палми.

ферий, никакви кожи не виждам по ръцете ти, ама карай! Опитай да ги разтвориш, защо не

може диана. Бършеш с клензър и лепиш. За кутикулите - правиш това, което клиентката иска доколкото е възможно. Ако няма излишни кожи не режеш. Ако има, гледаш да и продадеш масло и препарат за разтваряне на кутикули. Важното е да обясняваш и да постигате съгласие за да е доволна клиентелата. Рязането е вредно, често грозно, но в момента модерно в източна Европа. Тук на бутането и разтварянето викат европейски маникюр, на стъргането с ел. пила руски маникюр и на орязването с клещи бразилски.

И аз не търпя камъни и ми закачат косата

# 490
  • Мнения: 523
Аз имам от скоро китайски CND гел лакове и са едно към едно на външен вид с оригиналните. От тях съм най - доволна засега, надявам се и с новата лампа да се представят още по - добре. Моя приятелка ги ползва от много време и ги харесва повече от оригиналните й на блускай.

# 491
  • Мнения: 13 935
Невена, ами някой така се изрази в темата, че поръчал такова CND, може и да е друг Blush то е ясно колко е истинско Simple Smile

# 492
  • Paris, France
  • Мнения: 14 031
Аз имам от скоро китайски CND гел лакове и са едно към едно на външен вид с оригиналните. От тях съм най - доволна засега, надявам се и с новата лампа да се представят още по - добре. Моя приятелка ги ползва от много време и ги харесва повече от оригиналните й на блускай.

На външен вид ги докарват, обаче цветовете не са 1 към 1 със Шилак. Сравнявала съм Wildfire, tutti frutti, Red baroness, Purple purple. Само Пърпъл е силно подобен, но синее вместо да лилавее. Доколкото чух се свалят доста трудно в сравнение с Шилак, но пък били по-твърди. Блускай започнаха като ментак на Шилак  Peace Би ли сравнила и описала по-подробно. Не мога да си ги купя, защото тук има глоба 5000€ за получаване на ментак, но ми е интересно.Шилак вече не купувам, защото се сгъстяват бързо а и има много ментаци.

амини, не съм го видяла. Знаеш мнението ми за ментаците. И любовта ми към чупливите каменни бази  hahaha, които с няколко слоя ментак отгоре са като паметник

# 493
  • Мнения: 523
Аз имам от скоро китайски CND гел лакове и са едно към едно на външен вид с оригиналните. От тях съм най - доволна засега, надявам се и с новата лампа да се представят още по - добре. Моя приятелка ги ползва от много време и ги харесва повече от оригиналните й на блускай.

На външен вид ги докарват, обаче цветовете не са 1 към 1 със Шилак. Сравнявала съм Wildfire, tutti frutti, Red baroness, Purple purple. Само Пърпъл е силно подобен, но синее вместо да лилавее. Доколкото чух се свалят доста трудно в сравнение с Шилак, но пък били по-твърди. Блускай започнаха като ментак на Шилак  Peace Би ли сравнила и описала по-подробно. Не мога да си ги купя, защото тук има глоба 5000€ за получаване на ментак, но ми е интересно.Шилак вече не купувам, защото се сгъстяват бързо а и има много ментаци.

амини, не съм го видяла. Знаеш мнението ми за ментаците. И любовта ми към чупливите каменни бази  hahaha, които с няколко слоя ментак отгоре са като паметник
Не мога да сравня, защото не съм имала оригинални, но приятелката ми има и ги сравнявахме, гледахме. Според нея си приличат доста. За мен е все тая, защото така или иначе цветовете са им много хубави и разнообразни. А и са по-качествени от другите ми китайски. Следващият път ще снимам като се направя с някой от тях.
За свалянето - лесно се сваля. С базата на блускай като бях не мръдна лака след 20мин киснене и си съсипах ноктите. Обаче вчера на майка ми много лесно падна, защото я накарах да си загрее ръцете под много топла вода.

# 494
  • Мнения: 18 562
CND-то на мис Бингли не беше ли китайско?
Ще взема и аз да си купя това масло. Гледах онзи ден, че се предлага топ с метален блясък (обикновен), ако го сложа върху гел лака дали ще има ефект?

 Ако са китайски може би ще ги върна. Въобще не ми е хрумнало да се осъмня. Голяма патка съм. Поръчах от олкс, 5 бр за 35 лв. Май ще ги връщам
Оттук ги взех. Голяма съм патка. Осъмних се в началото, но си казах ще поръчам.

Общи условия

Активация на акаунт