Vip Brother 2017 - тема 10 (06.11-12.11) - Финал

  • 181 607
  • 3 166
  •   1
Отговори
# 3 075
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Какво трябва да видим?

# 3 076
  • Мнения: 2 049
Липсва ли ви Мегито,ето я,появи се ,излива помия върху Тото  smile3521 smile3521 smile3521

https://www.facebook.com/miglena.kakanasheva?hc_ref=ART7zcF3Zlkp … f&pnref=story

Тая пак ли реве? АМАН

# 3 077
  • Мнения: 3 158
Съвсем нищо не се разбира-някой правил клипче на полузатворена врата,нито се чува,нито се вижда каквото ид а е.Това момиче май изобщо не осъзнава колко е зле-а уж се била промениа.Трънки!

# 3 078
  • Мнения: 827
Какво трябва да видим?

Видео,което доказвало,че Тото бил спечелил с лъжа и е нарушавал правилата.

# 3 079
  • Мнения: 979
Вярно ли,че Мегз ще влиза пак. Чудесна двойка ще оформят с Динко пачата Joy

# 3 080
  • Мнения: 2 049
Какво трябва да видим?

Видео,което доказвало,че Тото бил спечелил с лъжа и е нарушавал правилата.

А тя не ги ли нарушава, по същия начин?! Като имаха някакво скандалче, тя каза, че ТЯ знаела какво се пише навън и какво мислят хората, а другия човек в скандала (беше жена) - НЕ...

# 3 081
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Е то това беше ясно, колко пъти да го дъвчим. Още след снимките в инстаграма на негови участия, повечдението му се промени коренно. Няколко пъти го казах, стана изведнъж големия мъжкар.  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 3 082
  • Мнения: 15 766
Миглена си е Миглена и беше ясно, че няма да може да преживее факта, че не спечели. Това същество е толкова обсебено от манията си винаги да е номер 1, но не според всеобщите критерии, а според нейните собствени, които няма нищо, ама наистина нищо общо с реалността, че е готова и майка си да продаде за едната награда. И за радост шефа ще излезе прав, че ще си остане сама с котките. Не мисля, че има нормален мъж на тази планета, който може да изтърпи това малоумно същество с очевидни психически проблеми. И по-добре. Съжалявам, ако на някой ще му се види краен моя пост, но вече не мога да я търпя тази ненормална, психично болна откачалка. Просто прекалява

Вярно ли,че Мегз ще влиза пак. Чудесна двойка ще оформят с Динко пачата Joy

Динко бързо ще си реши проблема с нея - 2 свински опашки, една лепенка на устата и готово. И с това определено ще си осигури първото място на финала Laughing

# 3 083
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Утре всички ще са при Гала.Ще видим дали Мегз ще се появи след обвиненията към Тото 😀

# 3 084
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Утре всички ще са при Гала.Ще видим дали Мегз ще се появи след обвиненията към Тото 😀

Как ще пропусне да се появи по "телевизора"?

# 3 085
  • София
  • Мнения: 12 562
Миглена щеше да злобее който и да беше спечелил.

# 3 086
  • Мнения: 14 976
На мен пък ми е много интересно да прочета , или чуя, някой коментар от Миглена Ангелова за представянето на Мегза. Някак си ми е важно , за да разбера , дали тази жена ни подведе всички миналата година , или ще онемее с подкрепата си . / Само за антифенките на Мегза е този коментар Misc Ghost /
 Предвидима е , какво друго да се очаква от дизайнерката- вместо да си вземе поука , взела да пуска компромати.
Все едно не знае , че победителите не ги съдят Rolling Eyes

# 3 087
  • Мнения: 15 766
Пука му на пуловера на Тото вече. Спечели си наградата и хич не го интересува някаква откачена истеричка.
Утре и аз ще гледам, и дано да пуснат субтитрите навреме, че на излизането от къщата нищо не можах да разбера, докато каканижеше.
Чудя се дали ще направи някоя истерия или нервен срив в ефир, за да промотира някой нов модел на рокля и перука устояваща на всякакви истерични пристъпи и припадъци Rolling Eyes

# 3 088
  • София
  • Мнения: 23 031
Интересни ми е как Мегз се е сдобила с това видео.  newsm78

# 3 089
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Аз нищо видях от този фб линк, само някакви нейни моделЬчета. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт