Отговори
# 15
  • Мнения: 928
Единственото нещо, което го държи половин час като закован са филмчетата от поредицата Baby Einstein   Joy  Joy  Joy  . Супер щастлива съм, защото вече не се притеснявам да вляза сутрин да си взема душ  Laughing

# 16
  • Мнения: 928
Не само за няколко минути,а с часове може да стои и да гледа една бебешка сателитна телевизия-BABY TV.Само тогава успявам някакси да я нахраня или да почистя в къщи....нищо друго не й хваща окото. #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 847
Не само за няколко минути,а с часове може да стои и да гледа една бебешка сателитна телевизия-BABY TV.
Същото е и при нас - може да гледа Бейби Тиви с часове. Програмата е много хубава и образователна според мен, има страхотни предавания и Стела даже си има любими герои и припява с песничките на английски.
Друго:
Пак филмчета - Малките понита, грижовните мечета и ги изглежда целите до край.
На гърнето - слагам й пред нея едно столче и на него рисува или си играе с някакви куклички и направо с рев я вдигам.
На компютъра - пише букви в Word, играе една бебешка игра ABC или играе игричките от сайта на Телетъбитата.
Като цяло може да си играе и да се занимава сама много дълго време.

# 18
  • Мнения: 17 407
Гледа филми или се занимава с нещо сама. Почти не ни търси за игра, само някоя книжка ако иска да прочетем Simple Smile

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 97
И при нас са само рекламите, и да реве и да се смее - спира всичко и гледа. Просто ужас.

# 20
  • на североизток
  • Мнения: 285
Рекламите по телевизията или някой от музикалните канали - City например.Той е доста обича да слуша музика и да се подрусва - като танц Joy
Игра с някои нестандартни играчки - като шише пълно с вода и веро - радва се на пяната Laughing

# 21
  • Мнения: 2 784
Каква е тази бебешка телевизия? С антена ли се хваща, с кабел ли?  newsm78
А на въпроса: всяка забранена джаджа(телефон, ключове, червило), но това го прилагам в изключително редки случаи. Пакетче с нещо- гризки, солети, картофени мечета, първо си шумулка кротко и се кефи, после ми подава да и го отворя. Брошури, листовки, реклами- откъдето и да се завъртим вземаме по няколко, разглежда ги важно, "чете" ги, а ако не внимавам ги изяжда. Sick Рекламите по ТВ още са ни фаворит, но вече ги отбираме. Фенове сме и на "Тя и ТОй", докато трае имам половин час спокойствие.

# 22
  • Мнения: 1 063
За всяка възраст е различно, ние сме на 4 години и в момента сме на тема DVD,гледа си филмчето докато свърши.А като гледам какво са писали другите мами, явно рекламите са магнетични за мъничетата.Гледахме и BBC prime,сутрин имат интересна детска програма.

# 23
  • Мнения: 3 367
пластелин,книги,да мете/мие под, да рисува с маркер по едно табло,да реди магнити на хладилника,да прави сапунени балони, да храни брат си,да затваря /отваря  бутилки и да пие вода от тях, да си мие ръцете и зъбите сама, пьзели, лего с дора тхи експлорер, да подрежда обувки в един съндък, да си играе на кола в колата, да подрежда снимки в албум, да нагъва пране с мен,да готвим заедно-меси кайма,бърка супа  и пр..
тв и реклами у дома не се пускат докато децата са будни; детски подбрани и най-много 30мин пускам в много дълги дъждовни дни когато сме изчерпали всичко друго,но не по-често от 1/седмица..
децата имат много капацитет и фантазия,от нас зависи да им покажем интересностите на света наоколо..
Анна

# 24
  • Мнения: 1 181
като му дам да си играе с ключовете и се кротва

# 25
  • Мнения: 22 898
Всякакви детски филми или нова играчка, но тя за по-кратко!
Peace

# 26
  • Мнения: 369
Дени - компютъра.
Васи по принцип си е кротка. Тя може да си стои просто така и да ме наблюдава как гладя. А иначе - конструкторът и мозайката са най-занимателни напоследък.

при нас само компа върши работа  Naughty, но аз не и позволявам повече от 20 мин. а иначе така да седне кротко никога #Crazy Имаше период когато си редеше кубчета с картинки , но и те вече минаха от мода. За детски филмчета и дума неможе да става сама да гледа все трябва да има някой който да и казва какво става Crazy
А  на двора я пускам сама по някой път да се рови там наистина може да изкара дори и час Peace

# 27
  • Мнения: 4 621
Трудна работа... Явно сме още мънички и  не помагат нито играчки, нито телевизия. Единствено нещо, което може да я усмири за малко е да вземе някои GSM. Лошото е, че в един момент решава, че трябва да го хвърли с всичка сила на земята  ooooh!

# 28
  • Мнения: 2 255
РЕКЛАМИТЕ  #Shocked
понякога музика  newsm68
а напоследък се зазяпва за малко и по предавания за животни  thumbsup

# 29
  • Мнения: 269
Умълчи ли се, не е на добре Twisted Evil Значи е докопала нещо забранено и, вероятно, ценно и в момента го разнищва! Laughing
Отскоро започна да се заглежда в детски филмчета, но е за много кратко Tired
Понякога нарежда куклите и имитира госпожите в яслата: "Хайде сега деца кажете какво е това?" и им показва картинки. Много е забавно! А докато ги реди им говори: "Ти седни тук, миличко!" Heart Eyes
Другото любимо занимание е да подрежда масата на куклите - чашки, чинийки, вилички, лъжички както си му е реда!

Общи условия

Активация на акаунт