След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -233ღღ

  • 59 224
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро  Hug Hug

Ай, заключили портите оттатък и аз дремя и се чудя що няма никой  Wink

ДИМЕ  Hug  за новото дворче  Laughing Много красиво си го спретнала, готово за премиерата  Heart Eyes

И аз снощи седя на балконя в старата къща и се чудя що никой не влиза  Rolling Eyes Rolling Eyes, пък те вече ударили ключа  ooooh! ooooh!
Диде  Hug Heart Eyes премиера ни чака за отразяване все пак  Naughty smile3503

# 31
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

Хайде, сдобих се с билет за 10-ти от 17:45

Оххх Дидолинке  Hug Heart Eyes съвсем неблагородно ти завиждам  Mr. Green Mr. Green
Много се радвам, че ще успееш да гледаш филма  Heart Eyes Heart Eyes ама нали знаеш, че ние тук ще те чакаме с нетърпение  Flutter Peace

# 32
  • Мнения: 16 079
Добро утро сладурчета  Hug Hug Hug
Диди  Heart EyesДимак  Heart EyesЕли  Heart Eyes

Репортаж ще има, е няма да е същото като в градовете където ще бъдат Елбарите но все е нещо  Laughing...цели 26 прожекции ще има във всеки един от обявените тук киносалона

# 33
  • Мнения: 2 539
Здравейте! Благодаря за новата тема!




На радио "Kral Pop" песня "Эта вода всегда будет течь", в исполнении Эльчин и Барыша, стала "Хитом дня"

# 34
# 35
  • Мнения: 325
Привет на всички HugБлагодаря за новата тема bouquetИ аз съм на прожекцията -купих билет за 9.11.в 19 часа.Да видим как ще е филмчето ни  Heart EyesХубав ден от мен Hug

# 36
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Привет на всички HugБлагодаря за новата тема bouquetИ аз съм на прожекцията -купих билет за 9.11.в 19 часа.Да видим как ще е филмчето ни  Heart EyesХубав ден от мен Hug
Ками  Hug
Е щом ти първа ще го гледаш, моля те драсни после по някоя дума  Praynig че да не изтървем нещо  Mr. Green

# 37
# 38
  • Мнения: 2 539

След като вчера цял ден ги оплюваха на оф. им страница, че пускат снимки предимно с Баръш, и казват, че ще гледат филма заради двамата , а не само заради него, защото ги обичат еднакво,  днес са си взели поука и са пуснали снимки и с Елчин. Даже феновете пуснаха хаштаг "Елчин Сангу". И на мен това ми направи впечатление, че няма нито една снимка само на Елчин, освен на постера. Тези явно не са разбрали заради кого ще се гледа филмът им. Абе с две думи и на двамата ще им е трудно като почнат самостоятелни проекти, защото виждаме какъв вой надават сега, пък за после не ми се мисли.

# 39
  • Мнения: 2 539
Някой може ли да каже с две думи какво говорят тези в предаването? newsm78  Май ни размахаха пръст да различаваме филма от реала. Рускините пишат, че едната от водещите е приятелка на бившата мениджърка на Елчин, с която се съдят.

https://vk.com/away.php?to=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FavOXT04K4lI&cc_key=

Последна редакция: вт, 07 ное 2017, 14:41 от Лудата Меги

# 40
  • Мнения: 2 539
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Май ще има репортаж с Баръш и Елчин. newsm78


Судя по слухам, на выходных, в газетах будет репортаж Эльчин и Барыша. Ладно, подождем.


# 41
  • Мнения: 12 818
От Шенол

# 42
  • Мнения: 325
Привет на всички HugБлагодаря за новата тема bouquetИ аз съм на прожекцията -купих билет за 9.11.в 19 часа.Да видим как ще е филмчето ни  Heart EyesХубав ден от мен Hug
Ками  Hug
Е щом ти първа ще го гледаш, моля те драсни после по някоя дума  Praynig че да не изтървем нещо  Mr. Green

Коте  Hug,на драго сърце ще споделя с какви впечатления съм.И аз съжалявам много че няма да съм там ,където ще бъде нашата двойка-Берлин ми е много далеч,но и на това съм доволна.

# 43
  • Мнения: 2 539

Ели, благодаря за снимката! Страхотни са! Heart Eyes

# 44

Общи условия

Активация на акаунт