На пазар в Лозенград и Одрин - 12

  • 173 909
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 705
И аз при вас, надявайки се на скорошно посещение на Турция bouquet

# 16
  • Мнения: 2 838
Къде се намира заведението на Айдън?
Ние посетихме Одрин в събота и ядохме на едно заведение точно до Селиме. Аз ядох ишкендер кебап..уж с кисело мляко, ама на мен доста гъсто ми се видя, дали не е било цедено?

# 17
  • Мнения: X
ММ се стяга тази събота да пътува до Одрин с Мем травел. Дано е хубаво времето и да се събере група.

# 18
  • София
  • Мнения: 715
Виви, Айдън се пада под старата джамия .Дано да успееш да се ориентираш по снимката .

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Да се запиша и аз преди да съм ви изгубила дирите.

Засега не планираме да ходим докрая на тази година в Одрин, но не се знае. Ако направим още една разходка, то ще е заради десертите в Mado, хаха.

# 20
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Къде се намира заведението на Айдън?
Ние посетихме Одрин в събота и ядохме на едно заведение точно до Селиме. Аз ядох ишкендер кебап..уж с кисело мляко, ама на мен доста гъсто ми се видя, дали не е било цедено?


По-скоро е каймак. Айдън е до паметника на метличаря.

Последна редакция: вт, 07 ное 2017, 13:49 от Sinara

# 21
  • Мнения: 22
Здравейте, искам да попитам хората, които пътуват с автобус носят ли някакви по-големи чанти или раници. Въобще как носите покупките си.

# 22
  • Мнения: 564
Чушките ги приготвят като ги потапят в зехтин да постоят малко в него и след това ги сушат или в едни фурни да изсъхнат по бързо.
Айдън има има и в Марги аутлет-- там е по голямо защото е на 2 етажа на центъра през деня е лудница.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Момичета ,
имам нужда от помощ😶
Трябва да открия едни лекарства ,но не успях с търсачката.Моля някой да се включи🤗
 Tilcotil- Тилкотил -инжекции
и
Pycnogenol 50 mg
Благодаря 😊

първото е това
http://www.ilacabak.com/etkengoster.php?Id=M01AC02

 за второто не мога да помогна - водят го хранителна добавка
търси се някъде в този сайт, но трябва някой, който знае повече от мен турски
https://www.dermokozmetik.com/cilt-bakimi

Искендер кебапът се сервира с кисело мляко, и после трябва да дойдат да ти го полеят с препържено краве масло. Това на картинката не е много точно такова, а киселото мляко - тяхното си е достатъчно гъсто за да изглежда така.

Последна редакция: вт, 07 ное 2017, 14:53 от makak

# 24
  • Мнения: 314
Да се запиша и аз преди да съм ви изгубила дирите.

Засега не планираме да ходим докрая на тази година в Одрин, но не се знае. Ако направим още една разходка, то ще е заради десертите в Mado, хаха.







Супер са им десертите!



# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Аз два пъти съм ходила​ с автобус. Всички носят от онези пазарските чанти,които ги продават в магазините за 1 лев. Едни такива като чувален плат, сещаш ли се. По 2-3 лева струват. Аз предния път носих две такива от големите и ги напълних. Слагам им по един етикет с име,за да ми е по лесно на мен,защото всички чанти са еднакви Simple Smile
Картата от Кипа е валидна три месеца за такива като нас и не се регистрира. За турски граждани е по-голям срока.

# 26
  • у нас
  • Мнения: 5 716

Картата от Кипа е валидна три месеца за такива като нас и не се регистрира. За турски граждани е по-голям срока.


Кой ти каза? Когато си вземах карта на Кипа/Мигрос, специално питах имат ли срок. Питах трима различни служители. И всички ми казаха, че нямат срок картите.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
От известно време чета за тези карти Кипа, но не разбрах каква е ползата от тях  Embarassed

# 28
  • София
  • Мнения: 715
От известно време чета за тези карти Кипа, но не разбрах каква е ползата от тях  Embarassed

Има отстъпки ,които са валидни само с тази карта .

# 29
  • Мнения: 2 838
С нищо не ми посипаха ишкендер кебапа, но беше вкусно.
Взехме кисело мляко от Кипа, уж пишеше каймак на опаковката, но изобщо не беше гъсто.

Общи условия

Активация на акаунт