Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №45

  • 78 778
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 541
уффф тая снимка с целуфана .... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes дано да не чакаме още десет серии преди да се случи пак ...

Аааа, не така hahaha hahaha hahaha hahaha, а турският СЕМ?

Ще има да си въртим такива клипчета newsm78 newsm78

https://vk.com/dizimaniaya?z=video38151367_456239057%2F74923a01d … l_wall_-129463937

# 91
  • Мнения: 9 388
Още нещо се бях сетила да споделя...тоя Намък цял живот е мълчал пред всички за отношенията му с Йетер, а сега ни в клин, ни в ръкав сподели тайната си с Идил Mr. Green Нещо ми олекна образът му newsm78
Много нелогично беше това признание. Чак толкова да е уверен в любовта на Идил и да не се страхува, че все някога може да го използва против него. Друго обяснение може да е, че вече не може да носи тази тайна, без да я сподели и на друг, но пък такава слабост не му подхожда на образа.

# 92
  • Мнения: 1 571
lia аз като гледах пак клипчето мога да потвърдя - на Аслъ и хареса целувката ....ама нал ида не падне на гърба си " какво правиш какво правиш". знаеме вече че и се ще и повече  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 9 388
На госпожа докторката ѝ хареса да я утешава Ферхат и според мен, но тя все още няма да си позволи да си го признае, докато не види повече бяло в него. И от себе си ще крие, че този мъж в черно я привлича. Grinning

# 94
  • Мнения: 9 541
Дани Hug и аз мисля така, но щом не може да носи вече тази тайна след толкова много години, значи е емоционален, а ни го представиха като безчувствен убиец, тиранин, думата му е закон за всички newsm78 Вероятно искат да ни покажат отново, че и най-черната душа има нещичко бяло Simple Smile

А на Аслъ че и хареса целувката, хареса и, но в пияно състояние Laughing Всичко, което преживя през деня, сложната операция, на която я пусна Ферхат, истината за Синан, алкохолът, много и дойде newsm78 newsm78

# 95
  • Мнения: 33 436
Дани Hug и аз мисля така, но щом не може да носи вече тази тайна след толкова много години, значи е емоционален, а ни го представиха като безчувствен убиец, тиранин, думата му е закон за всички newsm78
За всички, ма не и за Фери  Mr. Green Joy

Пред любимата жена показват слабост и баща и син  Mr. Green

Хареса й на докторката и още как  Mr. Green И това "какво правиш"  Tired Като и двамата се целунаха, не я е награбил той  Tired Tired

# 96
  • Мнения: 9 388
Дани Hug и аз мисля така, но щом не може да носи вече тази тайна след толкова много години, значи е емоционален, а ни го представиха като безчувствен убиец, тиранин, думата му е закон за всички newsm78
Лиа  Hug Да, може би искат да ни покажат и човешки черти в него. Разчувства се, че ще има дете. Може би наистина му тежи да крие от всички, че Ферхат е негов син. Да видим Идил какво ще направи с тази тайна, ако един ден се почувства огорчена, обидена, отхвърлена за нещо. Но тя явно много го обича, той го знае, затова и реши да разтовари бремето от плещите си пред нея.

# 97
  • Мнения: 9 541
Дани Hug и аз мисля така, но щом не може да носи вече тази тайна след толкова много години, значи е емоционален, а ни го представиха като безчувствен убиец, тиранин, думата му е закон за всички newsm78
Лиа  Hug Да, може би искат да ни покажат и човешки черти в него. Разчувства се, че ще има дете. Може би наистина му тежи да крие от всички, че Ферхат е негов син. Да видим Идил какво ще направи с тази тайна, ако един ден се почувства огорчена, обидена, отхвърлена за нещо. Но тя явно много го обича, той го знае, затова и реши да разтовари бремето от плещите си пред нея.
Той не каза ли на Идил истината за Ферхат и Йетер преди да разбере, че Идил е бременна? Тя нали затова хукна да прави аборт?

# 98
  • Мнения: 1 571
На госпожа докторката ѝ хареса да я утешава Ферхат и според мен, но тя все още няма да си позволи да си го признае, докато не види повече бяло в него. И от себе си ще крие, че този мъж в черно я привлича. Grinning

Мисля че с Фери докторката ще забрави любовните романи .... Joy принцът на мрака го намери ( хайде сега всички помним, които са гледали Фантагиро колко беше готин Тарабац  hahaha)

# 99
  • Мнения: 9 541
Пред любимата жена показват слабост и баща и син

Мда, наследствена черта Joy Joy Joy Joy

# 100
  • Мнения: 9 388
 Да, да, преди да разбере, че ще има дете, каза на Идил за Ферхат. Това с разчувстването беше в потвърждение само на идеята, че има мека част в сърцето му, която гледа емоционално на нещата. Peace

# 101
  • Мнения: 33 436
Той още в 1 епизод каза че има 2 лица  Peace Същото се отнася и за синчето му  Mr. Green Ферито и той е душа човек  Sunglasses

# 102
  • Мнения: 9 541
А как мислите, тая дето прави татута , дали ще влезе пак в употреба?

# 103
  • Мнения: 33 436
А как мислите, тая дето прави татута , дали ще влезе пак в употреба?
Ще я отсвирва скоро  Mr. Green Аз искам да видя реакцията на Докторката, ако Абидин се изпусне  Mr. Green Joy

Това били АсФер  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 9 388
В първи епизод и аз си помислих, че Фери се цели в докторката, но явно докато е наблюдавал жертвата, се е загледал през мерника в жената. Още тогава му е привлякла вниманието. Пророческо заглеждане! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт