Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №45

  • 78 766
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 334
Тери, а честито ти подписче! Hug Hug Hug

Прекрасна неделя и от мен! Hug И довечера дано да си честитим победата на Гришо. Peace Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 9 541
Здравейте, момичета Hug

Очаквам допълнителни мнения и впечатления от 5-ти епизод от тези, които ще изгледат серията на български newsm03

Ех, че плахо е погледнал Ферхат...а аз го чакам на  кафе и да му кажа да се откаже от Япрак, татуто, ако иска да спечели Аслъ...че така губи концентрация rotfImbo rotfImbo rotfImbo



На Гришко стискам всите палци за финала Peace Hands Clap girluu

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 14:04 от lia-martin

# 692
  • Мнения: 9 541
Да добавя и резюмето към 6 еп.



Ще съумее ли Аслъ , която рискува живота си за да не хванат Ебру, да се спаси, без да предизвика подозрения у Ферхат?

Кой е този тайнствен враг, дошъл от миналото с целия си гняв? Първата цел на врага е Аслъ...но защо тя?
Аслъ и Ферхат, макар и сами да не разбират, се намират в центъра на любовната буря. На тях им се налага да изпитат /проверят/  любовта чрез огъня


Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 13:57 от lia-martin

# 693
  • Мнения: 778
Мога да кажа, че ни чака буквално убийствен 6-ти епизод утре вечер. Буквално нямам търпение, а хич не го обичам понеделника.

# 694
  • Мнения: 9 541
Мда, аз пък сега си мисля две версии за този враг
1. Той да е враг на Джем и затова да търси отмъщение чрез сестра му
2. Д-р Аслъ да е направила несполучлива операция на близък/ка на врага, завършваща със смърт и той отново да търси отмъщение newsm78
Явно това не са врагове на Намък и Ферхат..... Thinking


# 695
  • София
  • Мнения: 1 261
Мда, аз пък сега си мисля две версии за този враг
1. Той да е враг на Джем и затова да търси отмъщение чрез сестра му
2. Д-р Аслъ да е направила несполучлива операция на близък/ка на врага, завършваща със смърт и той отново да търси отмъщение newsm78
Явно това не са врагове на Намък и Ферхат..... Thinking


Или пък е враг на Ферхат или Намък, който няма откъде да знае, че бракът е една сделка.
Афишираха такова пълно щастие пред медиите Smile
Пък и нали Аслъ питаше Ферхат кои са тези хора и какво искат от него?

# 696
  • София
  • Мнения: 6 287
Малко встрани от ЧБЛ...

Дениз Чакър ни припомня две свои любими героини:
Иффет от "Иффет" (2011) и Шах Султан от "Великолепният век" (2013)

# 697
# 698
  • Мнения: 9 541
О, Зарани Hug, позабравихме я Дениз покрай ЧБЛ...а всъщност нейният сериал ЕDHO си води в класациите и това си е Peace, при това вече над 75 епизода!!!! Heart Eyes Heart Eyes

Мда, аз пък сега си мисля две версии за този враг
1. Той да е враг на Джем и затова да търси отмъщение чрез сестра му
2. Д-р Аслъ да е направила несполучлива операция на близък/ка на врага, завършваща със смърт и той отново да търси отмъщение newsm78
Явно това не са врагове на Намък и Ферхат..... Thinking


Или пък е враг на Ферхат или Намък, който няма откъде да знае, че бракът е една сделка.
Афишираха такова пълно щастие пред медиите Smile
Пък и нали Аслъ питаше Ферхат кои са тези хора и какво искат от него?
Алексче Hug, вярно и така може да е newsm78...но аз си интерпретирах въпроса на Аслъ /Пък и нали Аслъ питаше Ферхат кои са тези хора и какво искат от него?/ така: Тъй като Ферхат е "черен", а тя "бяла", дори и през ум не и минава, че покушението може да е насочено именно към нея лично, т.е. че няма никаква връзка с Ферхат и семейство newsm78

Зад кадър:



Наде Hug, из-трих се Joy

# 699
  • Мнения: 9 541
 ooooh!
Зарани Hug, EDHO стигнали до 80 епизод #Crazy Peace ...и пак хубава и тъжна песен Sad


https://www.youtube.com/watch?v=7UVsKr5OrEE

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 16:17 от lia-martin

# 700
  • София
  • Мнения: 6 287
Най-вероятно са стигнали.

О, Зарани Hug, позабравихме я Дениз покрай ЧБЛ...а всъщност нейният сериал ЕDHO си води в класациите и това си е Peace, при това вече над 75 епизода!!!! Heart Eyes Heart Eyes

Обаче в последната седмица, в две от групите, "Малки убийства" ги изпревариха.  Grinning

# 701
  • Мнения: 9 541
Ееее, "Малките убийства" са трепач Peace, а и нов сериал newsm78 Дали след 80 епизода четирите хубавици няма да ни писнат? newsm78

Тия всите да не са се наредили на опашка за преглед при д-р Аслъ? Joy Joy Joy



# 702
  • София
  • Мнения: 6 287
Съмнявам се да стигнат до 80 епизода.
Виж, към 50-60 може  Laughing  стига да има силен интерес към сериала и занапред.


# 703
  • Мнения: 4 706
Аз се надявам на пълен сезон, един.. с щастлив финал, успешно завършена трансформация, възраждане, подновяване, научени съдбовни уроци, разплетени кармични възли.. и така!

Били са предопределени да се срещнат. Видя я тук, след това я изпръска с мотора, тя го попита в линейката дали са се виждали преди и накрая се запознаха на рождения й ден!

# 704
  • Мнения: 778
Като гледала епизод 5.
Уф не знам за вас ама си мисля, че тая тайна за бебето на Аслъ(дето я пази) ще се окаже проблем накрая. Той не случайно я пита за израждане на бебе, за това че в този живот мрази най-много лъжите и че не ги прощава. Даде и шанс да му каже, той се усети според мен, че детето не е на Абдо(не е навързал нещата само).
За мен вече е влюбен, просто не го осъзнава все още - това май му е така да се каже непознато чувство.
Много ми хареса сцената с леглото, как се направи на луд(един вид събудих се и ти беше до мен, бях изненадан не по-малко от тебе).
Оф надявам се и аз на хубав финал накрая, без смърт и драми.

Общи условия

Активация на акаунт