Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №45

  • 78 696
  • 742
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 706
Като гледала епизод 5.
Уф не знам за вас ама си мисля, че тая тайна за бебето на Аслъ(дето я пази) ще се окаже проблем накрая. Той не случайно я пита за израждане на бебе, за това че в този живот мрази най-много лъжите и че не ги прощава. Даде и шанс да му каже, той се усети според мен, че детето не е на Абдо(не е навързал нещата само).
За мен вече е влюбен, просто не го осъзнава все още - това май му е така да се каже непознато чувство.
Много ми хареса сцената с леглото, как се направи на луд(един вид събудих се и ти беше до мен, бях изненадан не по-малко от тебе).
Оф надявам се и аз на хубав финал накрая, без смърт и драми.

Сцената с леглото.. той дори й каза, че се е събудил и тя е лежала до него.. а  той я положи на своето място и според мен е спал на пода, за да не я притеснява и защото не е редно без нейно знание да ляга до нея, а и първото им заспиване и усъмване един до друг трябва да ни го покажат!

А за лъжата с бебето.. тя е абсолютно притисната от обстоятелствата и не мисля, че трябва да я обвинява после за това... искам дори, когато тя го ''предава'' сега той да й прощава и да се държи добре.. не искам повече сцени на крясъци и дърпане, защото този период е отминал и той трябва да й се издига в очите вече. А подозирам, че в 6ти епизод ще се издигне и то много... представям си след гонката и спасяването топла къщичка и задушевен разговор цяла нощ.. макар че имаше някаква сцена как я завива.. но според мен трябва да се опознаят, а в онази къща, където живеят 100 човека няма как човек да си отпусне душата.

# 706
  • Мнения: 33 424
Абе не прощавал.. Нищо няма да й направи. Усеща се за всичко, но си трае. Даже се учудих, че я дръпна за ръката в болницата Joy

# 707
# 708
  • София
  • Мнения: 1 261

Много красив колаж, Zarani Blue Heart

Не знам дали Аслъ все още е влюбена, по-точно - едва ли,
но утре вечер ми се струва, че вече със сигурност ще бъде Simple Smile

С видео. Благодаря на Рени Flowers Hibiscus

# 709
  • Мнения: 33 424
Ще видите, че всички тия приключения с Фери, ще накарат Аслъ да се чувства жива. Ще се влюби покрай историята с колибката.

# 710
  • Мнения: 1 647
Не знам дали е влюбена или не, но е силно привлечена. Ние жените обичаме лошите момчета

# 711
  • Мнения: 9 541
Мда, лошите момчетаааааа Heart Eyes






https://www.youtube.com/watch?v=Zr83byCE1QE

# 712
  • Мнения: 33 424
Не знам дали е влюбена или не, но е силно привлечена. Ние жените обичаме лошите момчета
smile3521

Какво ще стане с шалчето  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 9 541
Не знам дали е влюбена или не, но е силно привлечена. Ние жените обичаме лошите момчета
smile3521

Какво ще стане с шалчето  Mr. Green

Ето още едно лошо момче + плеяда от лоши момчета Mr. Green зад кадър, които НЕ обичам...Джюнеит box box



 А шалчето Ферхат ще си го мирише през нощта в колибата...Аслъ ще спи в другия край Joy

Шалчето


Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 21:45 от lia-martin

# 714
  • Мнения: 33 424
Какво правят всичките в болницата? Май Фери  е отнесъл куршума  Mr. Green ма нищо има си коскоджа докторка за жена  hahaha

# 715
  • Мнения: 9 541
Какво правят всичките в болницата? Май Фери  е отнесъл куршума  Mr. Green ма нищо има си коскоджа докторка за жена  hahaha

Тери Hug същото си помислих Peace Laughing

още зад кадър


Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 21:59 от lia-martin

# 716
  • Мнения: 33 424
Явно последния кадър от втория фраг го прострелват  ooooh! Докато пази гърба на Аслъ  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 9 541
Явно последния кадър от втория фраг го прострелват  ooooh! Докато пази гърба на Аслъ  Mr. Green

О ужас Sick, ще си пази шалчето за хастането Thinking

# 718
  • Мнения: 4 706
Ако го прострелват значи разговора с Намък, че ако не го познавал щял да каже, че е влюбен е преди това.. както и нощта в колибата са преди това.. Странно как ще го наредят.. но се надявам да се оправи бързо и тя да го лекува и да се притеснява за него в болницата и брат й да види, че тя го харесва :Д и също така като се приберат вкъщи тя да продължи да го лекува ... само не знам къде ще спи, че той ако е ранен няма да може всяка вечер да я пренася на леглото..

# 719

Общи условия

Активация на акаунт