Модни консултации -31

  • 101 906
  • 753
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Мис, и аз съм за червеното ! Изглеждаш и с двата тоалета "стилно", за моя вкус разбира се! Simple Smile

# 451
  • Мнения: 36 134
и на мен червеното повече ми харесва
роклята от предишните страници - не е ок за моя вкус

# 452
  • Мнения: 24 467
SL,
Съжалявам, че си доловила ирония там, където я няма.
Просто споделям становище по въпроса. Това не е ирония. Никой тук не кара друг човек да прави или да не прави нещо.

Мис, пиши какво си решила накрая. А можеш и да снимаш, ако искаш.

# 453
  • Мнения: 18 051
Били, ако поръчаш наистина ботите пиши как са /да имам за какво да се ядосвам/

# 454
  • Мнения: 2 447
Това е "рокля", а иначе бельото - според личния вкус. Money
Лично аз лев не давам за специално "коледно" такова. Повече от предложенията, които съм виждала, са ми ужасен кич, приличат ми на бельо за игри с медицинската сестра, с учителката и т.н. - и такива се предлагат. Бих предпочела просто нещо, което ще ми хареса по принцип и ще нося и на Коледа и по разни други дни. Smirk
Всеки е свободен да харчи парите си, както намери за добре.За мен бельото е важна част от гардероба.Предполагам, че за други не е.
Не мисля различията във вкусовете и приоритетите  са повод за иронични забележки.
Ако наистина попадаш само на вулгарно бельо , смени магазина.
 
Sl, зная, че си ценител на красивото и качественото бельо, но повярвай ми при нас, в БГ, няма чак такива красоти, освен ако не си готов да похарчиш пари за едни сносни, та дори скъпички, обувки.
Сигурна съм, че Judy точно това визира. Голям кич е тук. Rolling Eyes

# 455
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
goddess Kissing Heart

Нямам идея за магазините в България.
Знам, че някои марки  откриха магазини, не знам колко от тях са останали и каква част от колекциите си предлагат.
Съществува и он лайн търговия.Много дами поръчват до английски адрес и така имат достъп до марки, които не доставят до  бг адрес.
Живяла  съм в България, когато хубавото бельо беше лукс.В Пловдив имаше само един магазин до Джумаята , където цените бяха космически и ги сменяха всеки ден спрямо курса на долара.Помня само, че бодито и чорапите ми за сватбата струваха горе долу колкото роклята .
 
Красивото качествено  бельо рядко е евтино, също както  и парфюмите.
Наясно съм , че съм развила патология и за двата случая и е нормално хората да не са толкова пристрастени.
Но винаги съм мислила, че една жена трябва да изглежда добре заради самата себе си.
Красиво бельо и хубав парфюм за собствено удоволствие
На това се опитвам да науча и дъщеря ми, която вече е тийн.
Да не говорим, че през последните години се заформи тенденцията бельото да се превръща в дреха.Започна се с роклите тип нощиници с презрамки и дантела , а от няколко сезона  бодито все често заменя ризи и блузи
Примерно

Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 19:38 от sl

# 456
  • Мнения: 892
Мис Бингли, да, с червеното ще си много добре, много ти отива Simple Smile

Съгласна съм за бельото, според мен най-важни са бельото и обувките, оттам нататък все може да се измисли нещо Mr. Green

Напоследък нямам толкова желание да си купувам дрехи, сега съм се съсредоточила върху ваенето на фигура Simple Smile Красивата фигура пък е най-основното за всеки гардероб

# 457
  • Мнения: 139
И от мен един глас за червеното ,Мис Hands Thumbsup

Поредното доказателство какви чудеса прави подходящата дреха (а и как може неподходящата да обезформи един хубав силует) ! Изглеждаш перфектно ,полата подчертава идеално талията и извивките ти .Тук и на двете снимки виждам едно страхотно тяло,с идеални пропорции и килограми ,няма го този привкус на силов атлет в извън състезателен период -> и размера на дрехата е важен точно толкова,колкото и модела.
Супер си,поздравления за бързото влизане във форма Flowers Hibiscus

# 458
  • Мнения: 18 588
Благодаря! Съвсем различно ми стоят двата тоалета, убедих се.Просто исках да я облека тази рокля,но явно няма да е сега. А и червеното подчертава косата и лицето ми и изобщо чертите ми. Нещо ярко е по-добре. С тази пола наистина изглеждам добре и слаба, макар че още има какво да се желае.

# 459
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Определено с полата изглеждаш много по-добре, Мис!
Спокойно можеш да заложиш на нея.
Рокличката ми идва леко инфантилна. Hands V

# 460
  • Мнения: 892
Мис, според мен рокличката би била идеална за разходка през пролетта с дънково яке отгоре, така че да не се вижда много дантелената част, или изобщо с нещо връхно отгоре

# 461
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Мис:heart_eyes:
Радвам се че си видяла разликата.
За умните хора няма нищо по добро от градивната критика.


Със сигурност ще бъдеш неотразима.Heart

# 462
  • Мнения: 18 588
Ева, чудесна идея. Не се бях сетила.

# 463
  • София
  • Мнения: 98
Трябва ми луксозен бизнес костюм, ако трябва да си купите сако или костюм, за по- тежки поводи, в които да изглеждате много елегантно коя марка избирате?

Бих ви препоръчала Orsey. Там винаги имат избор от хубави официални и бизнес модели.

# 464
  • Мнения: 335
Здравейте момичета! Как мислите, добре ли ще се съчетае тази рокля (на моята ръкавите са 7/8, а не дълги)

с тези обувки (велурени са)

мисля с телесен цвят чорапогащник (както съм на снимката)

Общи условия

Активация на акаунт