Модни консултации -31

  • 101 908
  • 753
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 024
Така като те чета, би трябвало всичко да стои добре, без онези дългите до пъпа колиета. Те определено не са за голям бюст.

# 481
# 482
  • Мнения: 1 024
Повече ми харесват тези с нежна верижка и висулка. Мисля, че ще ти стоят добре.

# 483
  • София
  • Мнения: 1 902
Записвам се в пракрасната ви тема Simple Smile
Ще ставам свекърва през Юни,та ще се допитам до вас,само малко да ми се изясни,какво искам😆

# 484
  • София
  • Мнения: 1 902
Вместо да ми се изясни,съвсем се обърках Rolling Eyes

# 485
  • Мнения: 7 848
k@li, честито предстоящо събитие. Ами сподели нещо - как се виждаш, каква визия търсиш...
С рокля ли си се представяш, с костюм някакъв ли...
Ако няма дрес код за цвят всякаква по - официална рокля е подходяща:

Костюм, за предпочитане с пола. Ако позволява фигурата не отричам и панталон с хубава кройка и официална блуза( блузон)
Скрит текст:

Скрит текст:








Последна редакция: пн, 08 яну 2018, 16:24 от Билян@

# 486
  • София
  • Мнения: 1 902
Мисля за рокля под коляното,или пола с нещо отгоре,да не е по мен...много харесвам тази рокля на Валентино(горната и част)
https://m.rozali.com/photo/djenifar-anistan-v-rokli-na-valentino/2.html
2-рата снимка
нещо завъртяно,като намотан шал(даже ако е по намотано,по добре)но не откривам такова..
Ще отслабвам,то е ясно,имам поне едни 15кила да махна и в момента съм много мотивирана,иначе съм сравнително висока-1.70
ще съм с ниски обувки
свадбата ще е на открито
не съм питала за цвят,но си се представям в нещо пастелно синьо,залено или пепел
Също много харесвам на Кари Брадшоу полата,зелената тюлена,но незнам дали е подходяща и с какво да я комбинирам?!
https://goo.gl/images/UZGD4i

и последно,обличала съм рокла единствено на свадбата си,изключително спортна натура съм Simple Smile

# 487
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Аз лично харесвам роклите на Дафне. Примерно:









# 488
  • Мнения: 18 588
 Имам подобна риза(доста по-екстравагантна и от тази,
ръкавите са тип чарлстон като тези, които  са модерни сега, разкроените). Дано ме разбрахте; че как го обясних... 



Чудя се така ли дя комбинирам с бели дънки или с кожен черен клин. Тя е дългя,тип туника до под дупето почти.

# 489
  • Мнения: 24 467
На мен ми харесва много такъв тип риза със светли дънки, дори с клин.

На Дафне повечето облекла са чиста синтетика. Моделите не са сменяни от много години и са доста еднотипни. Роклите са 90 % синтетично или изкуствено /вискозно/ трико, респективно полиестерна дантела, прави, без ръкав /не всеки носи потници/ или с ръкав до "някъде-никъде".
От дадените за официален повод горе-долу бива последната, но и тя е 100% синтетика
http://daphne.bg/bg/product-view/6527.html
Преди години имаха по-интересни неща, но нещо в последни времена като че ли нямат дизайнери, а карат на налични кройки само.

Последна редакция: ср, 10 яну 2018, 15:46 от Judy

# 490
  • София
  • Мнения: 1 902
Аз почти оконателно реших,че ще съм с тюл пола и риза,с ниски обувки Mr. Green


още нямам яснота обаче,ако сватбата се окаже вечерна,трябва и за отгоре да мискя нещо,защото ще е навън.

Последна редакция: ср, 10 яну 2018, 11:57 от k@li

# 491
  • Мнения: 22 523
Аз почти оконателно реших,че ще съм с тюл пола и риза,с ниски обувки Mr. Green

още нямам яснота обаче,ако свадбата се окаже вечерна,трябва и за отгоре да мискя нещо,защото ще е навън.

Показаното от теб е подходящо за лежерна разходка, евентуално и за гост на сватба.
Но за свекърва на сватба...съжалявам, че ще го кажа, но е прекалено инфантилно.

# 492
  • София
  • Мнения: 1 902
Ами,хора всякакви Wink

# 493
  • Мнения: 18 588
Този тоалет от свекърва на сваТба ли ще се носи? Или аз не съм разбрала. Иначе е чудесен.

# 494
  • Мнения: X
Дано булката да знае Grinning

Общи условия

Активация на акаунт