не зная какъв е резултата

  • 1 472
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 765
Моите всички N на брой тестове бяха с бледа 2ра чертичка.
Ако си притесняна от тази обуркана диагноза - потърси съвета и на друг специалист.
Късмет Simple Smile

# 16
  • Мнения: 388
Щом го желаеш това бебче си пий Дуфастона, той е за задържане.
И може спокойно да посетиш още един лекар.
Успех!
Peace

# 17
  • Мнения: 535
 
Отиди на друг лекар! Пожелавам ти късмет и да бъде това което искаш!
   Peace       

# 18
  • Мнения: 844
Втората чертичка си е втора чертичка. /quote]
Не е задължително да е бременност. Аз имах 20 дни закъснение 7 месеца след първото раждане и теста показа бледа втора чертичка. Ходих на лекар, който отхвърли бременност и след два дни ми дойде. Така, че попаднах в трите процента отклонение на теста.
Дано е това, което искаш, но най-добре изчакай още малко и иди на друг лекар.

# 19
  • Мнения: 46 518
Според теста си бременна.
Но и аз ще те посъветвам да отидеш при друг лекар!
Успех   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 489
И аз ще повторя мнението на момичетата-отиди на друг лекар.Но според мен си бременна,щом толкова теста показват +.

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Мамите вече са те посъветвали да се обърнеш и към друг лекар.
Хайде, успех Peace

# 22
  • Мнения: 169
Мили, мами БЛАГОДАРЯ ви много за отговорите и суветите  HugТо4но така ще направя спирам да се тормозя и след някой друг ден отивам при друг лекар.Дано тоя път ве4е да имам отговор.Поздрави Grinning

# 23
  • Мнения: 252
Потърси и друго лекарско мнение.Успех!

# 24
  • Мнения: 680
аз пих дуфастон за задържане!

# 25
  • Русе
  • Мнения: 659
В началото на бременността може да се пие Дуфастон, изписва се за задържане, това със сигурност го знам, но лекарят се е изказал доста некомпетентно.
По-добре върви и при друг newsm10

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Мамите вече са ти казали, отиди при друг лекар. И после да се похвалиш! Успех! Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 035
Честити две чертички  Hug
notes при мен бремеността ми започна по същият начин, като твоята, даже при мен лекарката ме ошашави още повече тъй като самата тя не знаеше какво вижда там - хем, можело да ми дойде, но пък май имало нещо и не било на мястото си (страхувала се от ивънматочна, с което ни побърка и нас). Предписа ми Дуфастон и на мен и аз започнах веднага приема (функцията му е да увеличи прогестерона в жълтото тяло и да подпомогне за закрепването на бебчето в матката), изчаках седмица и отидих на друг лекар, който със сигурност видя с вагинален ехограф, че съм бременна и Слава Богу бебчето си беше на мястото. Каза ми да продължа да си пия Дуфастона.
Леко бременеене   bouquet

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 10:44 от val_stef

# 28
  • Мнения: 1 671
И при мен така започна - бледа черта на около 10-15 теста  Laughing . Стана по-плътна чак на втората седмица от закъснението. Аз не чаках толкова - на 11 ден отидох и с вагинален преглед напипаха бебето и ми казаха, че си е в матката. После след 3 дни ме гледаха на ехограф през корема и се видя плодното сакче. Но изпих 2 литра вода преди това. А сърдечен ритъм може да се види май чак след края на 6 г.с. и то на много добър, вагинален ехограф. Поне така знам. Ако докторката е търсила това, рано е било още.
Виж какво ще ти каже втори лекар и по възможност да те гледа на вагинален ехограф. И да ни се похвалиш!

# 29
  • Мнения: 953
Задължително отиди на друг лекар!
По най бързия начин.

Общи условия

Активация на акаунт