Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 17

  • 72 476
  • 755
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
 Дa,  ДПШ ще свали боята. Не e  подходящ.Изчакай малко Simple Smile

# 571
  • Мнения: 5 152
Дa,  ДПШ ще свали боята. Не e  подходящ.Изчакай малко Simple Smile



Добре, ще стопирам желанието си за експерименти Smiley И без това и боядисването беше с елемент на изненада...

# 572
  • Мнения: 18 569
Не бих се извила със сода. Оцет слагам отвреме навреме за блясък и косата наистина става хубава. Може и вода с лимонов сок. Добре се отразява. Но само с това и сода за се измия не бих.

# 573
  • Мнения: 14 352
Момичета, имате ли отзиви за боя Selective? Ходих на прическа за фирменото парти при една фризьорка и от нямане какво да правя разгледах каталога. Хареасах цвят и се чудя дали да ида след празницие да ме мацне...

# 574
  • Мнения: X
Момичета, имате ли отзиви за боя Selective? Ходих на прическа за фирменото парти при една фризьорка и от нямане какво да правя разгледах каталога. Хареасах цвят и се чудя дали да ида след празницие да ме мацне...
Не съм я използвала.
Тук има коментари за боята https://www.arlen.bg/product/2680/boya-za-kosa-selective-profess … lorevo-100ml.html както и в http://irecommend.ru/content/kraska-dlya-volos-selective-professional-evo-blond

# 575
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Определено ще свали боята. Не го прави сега.
И аз съм на това мнение.
Дори лично аз не бих си измила косата с оцет и сода само защото някъде е написано и се препоръчва.

Аз също не бих.

# 576
  • Мнения: 3 027
Изплакването с вода и оцет не сваля боята.
Препоръчва се за блясък, за порьозни коси, затваря кутикула на косъма.

# 577
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Да, но содата сваля боята.
Преди време реших да го пробвам. Няма по-ужасно нещо. Първо, содата ми свали къната (!!!) за боя не ми се мисли, какво ще й направи. И второ, по-заплетена и суха коса не бях имала. Изплакването след това го направих с лимон във вода, а не с оцет, заради миризмата.
Аз лично не го препоръчвам този начин на миене на косата на никого.

# 578
  • Мнения: 3 027
Сода не съм ползвала, и никога не бих, но оцета е друга работа  Grinning
При мен след като изсъхне косата, няма миризма.

# 579
  • Мнения: X
От много време се каня да питам.  Това е детето, косата е леко влажна затова е малко на клечки.






Това цъфтеж ли е? Според една квартална фризьорка - не. То реално си почва почти от корена.  Гледам някакви машинки за полиране или полиране в салон имате ли впечатление от подобни процедури?

# 580
  • Мнения: X
Мамче, не ми прилича на цъфтеж, по-скоро на съвсем лек фриз.

# 581
  • USA
  • Мнения: 7 352
Фриз е,при това безобиден.
Във фризьорския салон всички часове заети до края на декември и не можаха да ме вмъкнат,затова се боядисах вкъщи.
Бях решила да потъмня и си взех боя L'Oreal Superior Preference(хубави и щадящи са поне на моята коса) в 5CB Warmer. Warmer серията подчертава червеникав/оранжев подтон.
На моята коса стои керемидено,но в процеса на измивания русото(базата ми е 9-ка) ще избие.Всъщност,много ми хареса.


Последна редакция: чт, 21 дек 2017, 05:03 от Beautyholicа

# 582
  • Мнения: X
Бюти, красота Heart


Кажете ми този фриз поправим ли е?

# 583
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 530
И на мен ми харесва този неопределен, интересен цвят, Бюти. Косата ти е толкова гъста и обемна, червилото,  чудна си. Kissing Heart

# 584
  • Мнения: X
Кажете ми този фриз поправим ли е?
Има анти-фриз серии, аз обаче нищо не мога да препоръчам. Ама то е толкова леко, защо се вглеждаш чак толкова ? Simple Smile

Бюти, наистина много хубав цвят !

Общи условия

Активация на акаунт