Erkan P. Ayça V. Özcan D. Hatice Ş.~Истанбулска Невеста и Извън Протокола~180

  • 51 123
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 570
Злати ще очакваме нещо ново от Еркан.Дано този път всичко да е на печеливш късмет! С висок рейтинг и без инциденти!

# 631
  • Мнения: 36 752
Привет момичета  Hug
Написах един пост и всичко изчезна...Между другите ангажименти започнах да правя и нова тема...защото утре цял ден отново ще бъда в разход....
Скрит текст:
Нямах никакво време да гледам преведения епизод....и изглежда ще гледам новия, пък след това 25 епизод....

Злати разбрах новината за Протокола...Очаквах още няколко епизода да направят по-сносен финал...ама то не зависи от нас...
Не успях да гледам фрагмана - пише, че не е наличен....



Към тази снимка пише, че Али Кемал ще поиска от майка Мелек да научи истината...

# 632
  • Мнения: 41 695
Гости Hug Ивман Hug

Сега видях,че фрамана на ИП е изтрит от ЮТуб!Няма го и на сайта на Фокс тв.! Peace

Явно Туба не е дъщеря на Али Кемал!Лъган е от най-близките си хора-Мелек и Есра! Peace Имаше кадри на Али Кемал с Туба!Пак викаше на Есра!Отива при Мелек!Даваха и човека на Орхан,който пази документите му!Накрая Аднан и Екрем се изправиха един с/у друг с пистолети и Зейнеп им крещеше! Peace

ПП Ани Hug,пуснали си пост докато пишех моя и съм повторила снимката на майка Мелек!Ще иска обяснение за Туба! Peace

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 20:40 от Zlatina3

# 633
  • Мнения: 36 752
Злати - в последният епизод нали Али Кемал попита Есра, туба негова дъщеря ли е...Може би е попитал случайно, след като е разбрал, че Есра го е лъгала...а може да има някакви съмнения... Thinking За един епизод какво могат да покажат...едно нищо...Може би щеше да бъде по-добре, да не бяха правили изобщо финал....Аман вече от алчността на телевизиите.... #Cussing out
Интересно защо са махнали фрагмана...Няма и нови снимки....тръгнали са на уволнение....



Каква прическа са направили на Али Кемал...направо са го подострили....

# 634
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Ани ще видим какво са ни подготвили за финал....
Аз искам още един фраг на Невестата

# 635
  • Мнения: 36 752
Гости - каквото и да са подготвили за финал на протокола ще бъде едно нищо...За един епизод какво могат да ни покажат....Както и да е...Ще се примирим.....

Ти си писала, че искаш още един фраг за невестата, пък аз как го разбрах, че са пуснали още един и се засилих да гледам...то било клип.... Grinning

Скрит текст:
Много ми е студено, сигурно съм настинала...но преди да се мушна под завивките загледах 25 епизод на невестата...

Тази Есма е отвратително същество....Горкичкият Фикрет, на него сега нищо не може да му каже...че е малоумен злобар...но иначе на всички се святка....- на Фарук, на Гарип....То си има причина де...На Фарук се святка заради Сюрея....че обича нея, а не Ипек или Бегюм, както иска мама му....На Гарип, че е станал адвокат на Адем....
Тази ведма изобщо не знае какво любов....Който и да била избрала между Февзи и Гарип, щяла да сгреши....Все едно, че си е купувала прасе, че което и да е избрала все нямало да е стока....Значи Есмата не е обичала нито един от двамата....сигурно изобщо през всичките години, тя не е била обичана от мъж и съответно, тя самата не е обичала.....

# 636
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Ани, аз си помислих, че ще изгори новите дрехи....но се размина само с хвърляне по земята...Joy
 още един клип Wink

# 637
  • Мнения: 36 752
Гости - това пък с дрехите беше абсолютна лудост...Хвърля ги нашата по пода, ама вика Нургюл да дойде да ги събере...Ако нямаше 5-ма човека прислуга, ако тя вършеше цялата къщна работа, дали щеше да има време за такива глезотии...Ами ако я няма Нургюл да дойде да събере дрехите, едва ли щеше да ги разхвърля по пода, защото след това сама трябваше да ги прибира...Ади бе...Есма намерила, че размерила....Цял живот е била господарка жената..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Цял живот някой й е слугувал....затова има време да измисля простотии....



# 638
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Е, ако се наложи ще си прибира дрехите и сама...виж..не е забравила да готви...каква вечеря спретна на Гарип...

# 639
  • Мнения: 11 984
Здравейте! Hug

Скоро не съм ви посещавала Whistling, както и да е. Не бях срещала скоро актуална Айча Върлаер, та ето една красива снимка и малко инфо



http://www.hurriyet.com.tr/muzikalden-once-konser-40653818

Става въпрос за музикален проект/ концерт с гугъл това разбрах

 bouquet

# 640
  • Мнения: 36 752
Гости - то едно готвене беше....само парлами.....

Славенче мерси за новините около Айча Варлъер  Hug Тази седмица я изпуснах....

http://ink361.com/app/users/ig-20963804/aycavarlier/photos/16535 … 32198695_20963804

Репетиция за концерта.....

# 641
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Е...сега и ти,  след 40 години, като не е готвила толкова...
Славенче Hug
Бризчето, се загуби...дано само служебни ангажименти да са я затиснали...


# 642
  • Мнения: 36 752
Добро утро  Hug
Прекрасен ден само с положителни емоции  Hug



# 643
  • Мнения: 220
Добро утро. Жадувам е точната дума за мъничко от Невестата. Не за друго, а съм изнервена и това малко ме откъсва някъде другаде.
Някой прави ли превод тук на сериала в петък? Питам,защото съм виждала текст,но незнам кога излиза.

# 644
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug Hug Hug



Ани  Hug
Цитат
Някой прави ли превод тук на сериала в петък? Питам,защото съм виждала текст,но незнам кога излиза.
СиераЛеон Hug,има превод от Бризчето Hug и го пуска на рекламите! Peace Разбира се ако е свободна и гледа епизода! Peace И аз пиша по време на излъчването,тъй като поназнайвам малко от много гледане на сериали! Simple Smile Peace





Хубав ден,момичета! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт