Математически турнири - 47

  • 109 340
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 134
Всъщност във вторник вечерта са се появили първите резултати. Тези от 119-то. Или поне тогава е даден линк към тях в темата.

Не успях да намеря линка - дали ще може да го постнете отново?
Благодаря

# 196
  • Мнения: 21 455
Извинявам се за подвеждането. Говорех за миналата година по повод на това мнение.
Някъде има ли излезли резултати от СМТ? Струва ми се, че миналата година вторник-сряда след състезанието излязоха навсякъде.

# 197
  • Мнения: 61
Здравейте, следя темата от скоро. Мога ли да попитам допуска ли се участието на деца от подготвителна група в математическите състезания за 1ви клас. Конкретно - КМС и Иван Салабашев?
Да, допуска се. Отивате и записвате детето.

Аз не знаех, че има и за 1ви клас за Иван Салабашев. Знаете ли, дали само в 125-то приемат записвания или от къде мога да намеря повече информация?

2016г. е първата в която е включен и първи клас. Освен за 125 СОУ информация намерих и за Детската академия на науките изкуствата и спорта като място на провеждане на турнира, друго не открих.

# 198
  • Мнения: 21 455
Иван Салабашев в 107 ОУ
Училището има възможност да поеме 45 ученици от други училища.
Записването за тях става при г-жа Анета Василева – домакин на 107. ОУ от 22.11.2017 до 27.11.2017 година от 09.00 до 13.00 часа. След запълване на определената квота, НЯМА ДА БЪДАТ ЗАПИСВАНИ ученици от други училища!

# 199
  • Мнения: 408
Благодаря ви  Simple Smile

# 200
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 345
По принцип кога се качват задачите от МБГ от състезанието, което е минало? Проверявам няколко пъти, но все няма.

Звънях им по телефона на организаторите и ми казаха, че от тази година имало нов регламент и няма да бъдат публикувани задачите официално на техния сайт, но бихме могли да ги получим от училището в което сме се явили. Съответно това и направих. Имам ги за 2 клас и мога да Ви ги изпратя на лично съобщение или вие да ги потърсите от мястото, където сте се явили. Вие кой клас сте?

# 201
  • Мнения: 1 889
Аз също бих искала да видя какви задачи са дали за 2 кл., защото не се организирахме навреме за състезанието. Ще ви бъда благодарна, ако ги споделите.

# 202
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте, следя темата от скоро. Мога ли да попитам допуска ли се участието на деца от подготвителна група в математическите състезания за 1ви клас. Конкретно - КМС и Иван Салабашев?
Да, допуска се. Отивате и записвате детето.

Аз не знаех, че има и за 1ви клас за Иван Салабашев. Знаете ли, дали само в 125-то приемат записвания или от къде мога да намеря повече информация?

2016г. е първата в която е включен и първи клас. Освен за 125 СОУ информация намерих и за Детската академия на науките изкуствата и спорта като място на провеждане на турнира, друго не открих.
ИС ли ще се провежда в Данис? Не откривам новината в сайта им.

# 203
  • у нас
  • Мнения: 5 716
По принцип кога се качват задачите от МБГ от състезанието, което е минало? Проверявам няколко пъти, но все няма.

Звънях им по телефона на организаторите и ми казаха, че от тази година имало нов регламент и няма да бъдат публикувани задачите официално на техния сайт, но бихме могли да ги получим от училището в което сме се явили. Съответно това и направих. Имам ги за 2 клас и мога да Ви ги изпратя на лично съобщение или вие да ги потърсите от мястото, където сте се явили. Вие кой клас сте?

Трети клас. Много странно правило. Защо трябва да се ангажира някой родител и да ходи и да моли в у-ще за задачите. Едва ли от там ще ти дадат за всички класове, които те интересуват. В кой век живеем? А е толкова просто - с един клик и каквото ти трябва си го намираш.

# 204
  • Мнения: 19 297
Е, това е много тъпо да не се публикуват задачите. Така и следващите, които се явяват, няма да знаят какво е давано.
Предлагам ако някой ги е взел за съответния клас, да ги прати на alek, за да се публикуват.
Затова най-любими са ми състезанията като СМТ и ЧХ. Децата излизат със задачите веднага и може да се види какво са сбъркали. Иначе всичко се забравя и по-късно няма желание да се решават.

# 205
  • Мнения: 1 479
Здравейте, къде и кога ще се обявят резултатите от СМТ за София (пише до 04.12)? Благодаря

# 206
  • София
  • Мнения: 30 142
За ИС има ли банкова сметка за записване или е само в училищата?

# 207
  • Мнения: 839
Здравейте, къде и кога ще се обявят резултатите от СМТ за София (пише до 04.12)? Благодаря
Тук: https://smbsofiagrad.wordpress.com/

# 208
  • Мнения: 2 687
За ЧХ границите на награждаване са си по-високи от минали години за 3-4клас, наистина имаше твърде много деца над 100т в 4ти клас.

# 209
  • Мнения: 7 159
Интересувам се от датата на Общински кръг на олимпиадата по математика за 4-ти клас.

На 22.12 ли ще бъде?

Общи условия

Активация на акаунт