Криопроцедури с течен азот за хубава кожа

  • 5 555
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте, имам въпрос и много ще се радвам, ако мами с опит ми дадат повече информация. Става въпрос за така наречената криотерапия, която представлява една машина, в която влизаш и ти пускат течен азот. Една позната наскоро е била на такова нещо и каза, че било много полезно срещу целулит и псориазис, както и въобще помагало много за кожата да остане млада и хидратирана. Потърсих във форума има ли такава тема и какъв е опита на други хора от тези процедури, но не открих нищо. Въпроса ми е, някоя от вас пробвала ли е тази процедура - криотерапия и какво точно представлява, ако може да споделите вашите наблюдения, и най-важното - наистина ли има толкова благоприятен ефект, както пише в интернет ?

Аз мисля да опитам рано или късно, ако наистина е толкова ефективно, колкото казват, но малко ме притеснява това изстудяване за което се говори, че температурата стигала до - 180 градуса.

Много ще се съм ви благодарна, ако споделите вашите впечатления! blush: BlushBlush

# 1
  • Мнения: 11 312
Как така течен азот  Shocked

С течен азот се горят кожни образувания дълбоко.

# 2
  • София
  • Мнения: 70
Явно течният азот е съобразен с това процедурата да е козметична. Това намерих в интернет като информация какво представлява процедурата.

Криотерапията ("студена" терапия) e метод на лечение, базиращ се на изстудяване на човешкото тяло чрез употребата на течен азот. По този начин тялото се охлажда постепенно, като температурата варира от (- 120) до (-180) градуса. Целта на процесът е постигане на по-добро физическо здраве, укрепване на имунната система, борба с излишните мазнини, ускоряване на възстановителните процеси в организма и много други положителни въздействия.

Течният азот по никакъв начин не вреди на организма, като може дори да се вдишва без каквато и да е опасност за здравето (известен факт е, че 99% от атмосферата представлява азот и кислород). Въпреки ниските температури, охлаждащият процес засяга само повърхностния слой на кожата, което означава че не се променя вътрешната температура на тялото. По време на криопроцедурата няма опасност от замръзване на органи и тъкани. Криосауната е напълно обезопасена и гарантира сигурно и безпроблено използване от всички клиенти. 

# 3
  • Мнения: 14
Здравейте, имам въпрос и много ще се радвам, ако мами с опит ми дадат повече информация. Става въпрос за така наречената криотерапия, която представлява една машина, в която влизаш и ти пускат течен азот. Една позната наскоро е била на такова нещо и каза, че било много полезно срещу целулит и псориазис, както и въобще помагало много за кожата да остане млада и хидратирана. Потърсих във форума има ли такава тема и какъв е опита на други хора от тези процедури, но не открих нищо. Въпроса ми е, някоя от вас пробвала ли е тази процедура - криотерапия и какво точно представлява, ако може да споделите вашите наблюдения, и най-важното - наистина ли има толкова благоприятен ефект, както пише в интернет ?

Аз мисля да опитам рано или късно, ако наистина е толкова ефективно, колкото казват, но малко ме притеснява това изстудяване за което се говори, че температурата стигала до - 180 градуса.

Много ще се съм ви благодарна, ако споделите вашите впечатления! blush: BlushBlush

Здравейте момичета, аз ходя на криопроцедури от около месец, купих си даже талон с намаление от един здравен център на паметника Левски. Много добре ми действа процедурата, чувствам се свежа и енергизирана. Не се притеснявайте за течния азот, той не е течен, а е като студена пара и по този начин охлажда тялото. Няма опасност от замръзване, защото температурата се повишава и понижава постепенно, даже няма и дисконфорт, просто за няколко минути става студено. Аз ползвам криосауната за отслабване, защото по време на процедурата се горят калории. Иначе видимо и кожата ми изглежда по-добре, но е нормално, защото най-малкото се хидратира заради азота. Препоръчвам ви, да пробвате, за да кажете и вие какви са вашите наблюдения.

Единственото неприятно е, че цената според мен е малко висока Sad Sad Sad , затова си купих талон за 10 посещения и ми падна от 50лв. на 30лв. посещението, но предполагам че във времето като стане по-популярна процедурата ще поевтинее и тогава ще е много по-добре. Иначе определено си заслужава, приятно и полезно е!

# 4
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте, имам въпрос и много ще се радвам, ако мами с опит ми дадат повече информация. Става въпрос за така наречената криотерапия, която представлява една машина, в която влизаш и ти пускат течен азот. Една позната наскоро е била на такова нещо и каза, че било много полезно срещу целулит и псориазис, както и въобще помагало много за кожата да остане млада и хидратирана. Потърсих във форума има ли такава тема и какъв е опита на други хора от тези процедури, но не открих нищо. Въпроса ми е, някоя от вас пробвала ли е тази процедура - криотерапия и какво точно представлява, ако може да споделите вашите наблюдения, и най-важното - наистина ли има толкова благоприятен ефект, както пише в интернет ?

Аз мисля да опитам рано или късно, ако наистина е толкова ефективно, колкото казват, но малко ме притеснява това изстудяване за което се говори, че температурата стигала до - 180 градуса.

Много ще се съм ви благодарна, ако споделите вашите впечатления! blush: BlushBlush

Здравейте момичета, аз ходя на криопроцедури от около месец, купих си даже талон с намаление от един здравен център на паметника Левски. Много добре ми действа процедурата, чувствам се свежа и енергизирана. Не се притеснявайте за течния азот, той не е течен, а е като студена пара и по този начин охлажда тялото. Няма опасност от замръзване, защото температурата се повишава и понижава постепенно, даже няма и дисконфорт, просто за няколко минути става студено. Аз ползвам криосауната за отслабване, защото по време на процедурата се горят калории. Иначе видимо и кожата ми изглежда по-добре, но е нормално, защото най-малкото се хидратира заради азота. Препоръчвам ви, да пробвате, за да кажете и вие какви са вашите наблюдения.

Единственото неприятно е, че цената според мен е малко висока Sad Sad Sad , затова си купих талон за 10 посещения и ми падна от 50лв. на 30лв. посещението, но предполагам че във времето като стане по-популярна процедурата ще поевтинее и тогава ще е много по-добре. Иначе определено си заслужава, приятно и полезно е!

Hands Plus1 Hands Plus1 Hands Plus1

Чакам още някое и друго мнение и най-вероятно и аз ще се престраша и ще си запиша час, пък да видим заслужава ли си  Wink

# 5
  • Мнения: 23
Аз съм много голяма фенка на криотерапията. Ходя на процедури в CRYO HEALTH от август месец и вече съм направила сигурно над 20 процедури и ви казвам, че това нещо ми оправи живота направо, защото имам упорит псориазис и непрекъснато ми избиват лишеи по лактите и по гърба и на моменти е супер дразнещо и дисконфортно. Едно на ръка, че терапията чисти псориазиса, защото кожата се хидратира и второ на ръка, че следващите няколко дни не го усещам, което за мен е нещо ново. Преди ходих редовно на плуване, защото водата е най-доброто лечение на псориазис (хидратацията на кожата), но реално нямам много време и ми е неудобно и изморително след работа да ходя да плувам и въобще да се мокря. С криото е много лесно, защото процедурата е 3 минути, че има и бонус ефект, като си изморен да те посъживи малко. Със сигурност препоръчвам на 100 % за всички, които имат проблем с псориазиса, не се колебайте това нещо ще ви помогне много!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 420
Здравейте, прочетох много положителни отзиви за Криотерапията, но никъде не пише дали помага за премахване на брадавици и други такива израстъци? Мъжът ми има доста и иска да ги махне, а понеже течния азот е много добър метод се чудя дали тази терапия ще помогне.

# 7
  • София
  • Мнения: 70
Аз съм много голяма фенка на криотерапията. Ходя на процедури в CRYO HEALTH от август месец и вече съм направила сигурно над 20 процедури и ви казвам, че това нещо ми оправи живота направо, защото имам упорит псориазис и непрекъснато ми избиват лишеи по лактите и по гърба и на моменти е супер дразнещо и дисконфортно. Едно на ръка, че терапията чисти псориазиса, защото кожата се хидратира и второ на ръка, че следващите няколко дни не го усещам, което за мен е нещо ново. Преди ходих редовно на плуване, защото водата е най-доброто лечение на псориазис (хидратацията на кожата), но реално нямам много време и ми е неудобно и изморително след работа да ходя да плувам и въобще да се мокря. С криото е много лесно, защото процедурата е 3 минути, че има и бонус ефект, като си изморен да те посъживи малко. Със сигурност препоръчвам на 100 % за всички, които имат проблем с псориазиса, не се колебайте това нещо ще ви помогне много!

Записах си час за другата седмица в CRYO HEALTH и ще ви споделя впечатления, говорих с много любезно момиче по телефона, което ми предложи да съчетая терапията с масаж понеже било много подходящо. Нямам търпение да опитам и ако има ефект ще пиша задължително! Simple Smile Simple SmileSimple Smile

# 8
  • Мнения: 12
Аз съм фитнес инструктор и нон стоп слушам за криотерапия, но не съм ходила все още. Това нещо с тази криосауна става все по-голям хит, чувам от клиентите, че посещават с цел възстановяване на мускулите преди и след тренировки, но не съм напълно сигурна как точно и дали въобще помага. Като гледам какъв е интереса, освен и аз да пробвам да видя каква е тая нова мода. Иначе по въпроса с контузиите и мускулните травми има смисъл изстудяването да притъпява болката и да помага по-бързото възстановяване, отделно че в нета вече е пълно с видеа на известни спортисти и цели отбори, които са си купили собствени криосауни. Интересно ще ми е да видя каква популярност ще развие тази нова мода в България Wink Wink Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 70
https://tennis.bg/article/grigor-dimitrov-se-vuzstanoviava-s-kri … piia-snimki/3442/     Cupid CupidCupid

Утре и аз ще бъда като Гришо, нямам търпение !!!!!!!!!!!! После ще ви пиша Simple Smile ScreamYum

# 10
  • София
  • Мнения: 70
Такааа, да напиша впечатленията от криопроцедурата, на която отидох днес! Уникалнооооо е, ясно защо Гришо го ползва за възстановяване! RelaxedScreamStuck Out Tongue

В началото ми беше малко странно, защото се притеснявах и не знаех какво точно ще се случи като пуснат азота, но момичето което работи в центъра ме успокояваше и ми каза, че няма абсолютно нищо страшно и че още след първата процедура ще усетя много добър цялостен ефект върху тялото и духа. Честно казано не очаквах да е толкова силен ефекта веднага след процедурата, но наистина се почуствах супер освежена и цялата ми кожа беше равномерно изстудена, дори усещах как кръвта ми циркулира през цялото тяло все едно съм тичала на пътека във фитнеса. Веднага след процедурата си направих и масаж в студиото, защото ми предложиха масаж в пакет с криото и най-забавното беше, че удоволствието от масажа е много по-голямо, когато кожата е изстудена от криотерапията, някак си усещането е много по сензитивно и е супер приятно. Останах много доволна и от масажа и от процедурата и със сигурност ще пробвам още няколко процедури, за да видя дълготрайния ефект и как ще се отрази върху тялото ми. Момичето, което работи там ми обясни, че има талони от 10 посещения, с които процедурата от 50 лв. ми излиза на 30 лв., което е доста добра отстъпка. Обмислям варианта да заведа и мъжа ми, за да опита и той и ако му хареса и на него най-вероятно ще си купим общ талон. Вече мога спокойно да препоръчвам на всички от личен опит, надявам се след още някоя и друга процедура да имам видимо по-стегната фигура Wink YumWink

# 11
  • Мнения: 23
Здравейте , криопроцедурата не е мода, като е писала dianapolia, това е здраве. Аз както знаете ходя редовно и сега съчетавам и с масаж. Чувствам се много добре. Още повече,че в CRYO HEALTN предлагат тази услуга. Хубаво е, че предлагат талони с отстъпки и така правя и двете.

# 12
  • Мнения: 339
Да повдигна темата...
Някой, който е направил десетина процедури може ли да изкаже впечатления. Как се е отразило на кожата, ставни болки, килограми, целулит и т.н

Общи условия

Активация на акаунт