iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 91

  • 72 528
  • 710
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 38 769
Денис,този витамин Д
Скрит текст:
добър ли е: https://uk.iherb.com/pr/Healthy-Origins-Vitamin-D3-5-000-IU-30-Softgels/30410  .Или би препоръчала друг.Смятам да пия поне месец, защото живея на север и почти не виждам слънце нито лято нито зиме.
Хубав е. Разгледай и това, по-изгодно е:
https://www.iherb.com/pr/Healthy-Origins-Vitamin-D3-5-000-IU-120-Softgels/18341 120 капс.- $4.12
Приема се след хранене

ani_d
Кедрови ядки:   https://www.iherb.com/c/Pine-Nuts

Бихте ли
Скрит текст:
ми препоръчали Омега 3 и Q10 които са добре пречистени от тежки метали и с изгодна цена. Ще ми трябват за подобряване качеството на Я. Може и комбинирани Omega+Q10. И да са под 30 лв за да ги получа по пощата. Благодаря
Омега 3
https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-Omega-Foundations-Mega-E … 20-Softgels/68440
https://www.iherb.com/pr/Madre-Labs-Omega-800-Fish-Oil-Pharmaceu … in-Softgels/65844
СоQ10
https://www.iherb.com/pr/Healthy-Origins-Ubiquinol-Kaneka-QH-50- … -60-Softgels/8211
За подобряване на качеството на яйцеклетките:
Аргинин
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-L-Arginine-500-mg-250-Capsules/359
Инозитол
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Inositol-Powder-8-oz-227-g/13813
NAC
https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-NAC-Detox-Regulators-60-Veggie-Caps/41653

iHerb® Код:    YUL919
дава още 10% намаление - за нови и стари клиенти

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 22:51 от denis.

# 346
  • Мнения: 980
Дъщеря ми, на 3 години, пи тези витамини: https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Way-Alive-Gummies-Multi-Vitami … -90-Gummies/43067

Трябва ли да направи почивка и колко, преди пак да й давам МВ ?


Код за 10% отстъпка в iHerB: MIH4702

# 347
  • Мнения: 101
До кога е промоцията с 10 процента от персонален код?

Код за 10% отстъпка: DOB1283

# 348
  • Мнения: 22
Бихте ли препоръчали нащо за пиене при дискова херния?

# 349
  • Мнения: 2 209
За първи път ми се случва, три дни и още не ми е шипната поръчката. Да им пиша ли или е нормално?

# 350
  • София
  • Мнения: 566
За първи път ми се случва, три дни и още не ми е шипната поръчката. Да им пиша ли или е нормално?
Явно в последния месец е нормално. Направих много поръчки този месец и имам наблюдение. Бавят ми ги по три-четири дена, но за сметка на това, тези поръчани в началото на месеца, дойдоха много бързо.

п.п. Едната поръчка направена в 20h., вече ми е шипната.

Бихте ли препоръчали нащо за пиене при дискова херния?
Майка има нещо подобно, давам и куркумин и MSM, но трябва да включа и босвелия. И въпреки това, като са силни болките пие обезболяващи. Кремове с конски кестен и арника също.

код за 5% в iHerb - ROV5021

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 00:40 от djagi

# 351
  • Мнения: 4 058
До кога е промоцията с 10 процента от персонален код?
До 8 часа сутринта на 1-ви декември.

За първи път ми се случва, три дни и още не ми е шипната поръчката. Да им пиша ли или е нормално?
Не знам, допреди 2-3 дена имаше забавяне, но днес всичко е ок, моите за два часа ги изпратиха. Според мен изчакай, понеделник е, понякога през уикенда се бавят малко повече, след това наваксват. Може утре вече да пътуват Simple Smile

Код за 10% намаление в iHerb: PAR2643

# 352
  • Мнения: 2 561
Almira,
За качеството на яйцеклетките изследвай витамини д и б12.
Аз съм доволна от
au.iherb.com/pr/Garden-of-Life-Raw-CoQ10-200-mg-60-Veggie-Caps/39198
И
au.iherb.com/pr/Carlson-Labs-Kid-s-The-Very-Finest-Fish-Oil-Natural-Lemon-Flavor-6-7-fl-oz-200-ml/8768
Но са по-скъпи...

# 353
  • Мнения: 2 209
До кога е промоцията с 10 процента от персонален код?
До 8 часа сутринта на 1-ви декември.

За първи път ми се случва, три дни и още не ми е шипната поръчката. Да им пиша ли или е нормално?
Не знам, допреди 2-3 дена имаше забавяне, но днес всичко е ок, моите за два часа ги изпратиха. Според мен изчакай, понеделник е, понякога през уикенда се бавят малко повече, след това наваксват. Може утре вече да пътуват Simple Smile

Код за 10% намаление в iHerb: PAR2643
Няма да им досаждам тогава, ще си чакам. Мерси:))

# 354
  • София
  • Мнения: 38 769
Дъщеря ми, на 3 години, пи тези витамини: https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Way-Alive-Gummies-Multi-Vitami … -90-Gummies/43067
Трябва ли да направи почивка и колко, преди пак да й давам МВ ?
Добре е да се направи почивка месец или поне 15-20 дни.

 

# 355
  • Мнения: 541
Може да се ползват по 2 кода, да.

Скрит текст:
Почвам Astaxanthin-а 12 мг на CGN, на опаковката пише take with a fat containing meal (странно, че на опаковката в нета не го пише, даже точно обратното - със или без храна  Crazy) . Та има ли значение как се приема и тази мазна храна може ли да е кисело мляко например?
Три опаковки изпих от тези и никакъв ефект не усетих, а казват, че влияел на зрението, мощен антиоксидант и т.н. Пишат в мненията, че кожата им се е оцветила (което за мен си е към положителните ефекти), но при мен не видях такова нещо. Следващия път когато реша да давам пари за астаксантин, ще е на Nutrex Hawaii, поне да знам за какво ги давам.

Мерси за мнението, ще изпия  опаковката и ще преценя  Peace


Аз имам сериозен проблем с очите и съм много доволна от астаксантина. Преди това поръчвах от 4 мг, но ми беше малко.





Исках да поръчам този пробиотик за дете на 2години и 9 месеца https://uk.iherb.com/pr/Nature-s-Way-Primadophilus-Children-4-9-oz-141-g/10270, но е изчерпан. Може ли да ми предложите друго на тази фирма?

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 08:53 от tedizonova

# 356
  • Мнения: 20 077

Аз имам сериозен проблем с очите и съм много доволна от астаксантина. Преди това поръчвах от 4 мг, но ми беше малко.

А по каква схема го пиеш?

Код за 10 % отстъпка от iHerb - SDB331

# 357
  • Мнения: 185
Една от поръчките ми е не е довършена.
Цитат
Your payment with PayPal is not complete!
Unfortunately we haven’t received your payment through PayPal yet. If you have already completed the payment process with PayPal please give it at least 2 hours to get updated in our system. If after two hours you still have problem with the payment, please either try again or contact customer service for help.

If your payment is not complete with PayPal you may try the button below to complete your payment.
Нищо не мога да направя. В PayPal нищо не е отразено, а от бутона на сайта за завършване на плащането се отваря празна страница
И при мен стана така. Писах на чата, искаха номера на поръчките и го оправиха.

# 358
  • София
  • Мнения: 790
Може да се ползват по 2 кода, да.

Скрит текст:
Почвам Astaxanthin-а 12 мг на CGN, на опаковката пише take with a fat containing meal (странно, че на опаковката в нета не го пише, даже точно обратното - със или без храна  Crazy) . Та има ли значение как се приема и тази мазна храна може ли да е кисело мляко например?
Три опаковки изпих от тези и никакъв ефект не усетих, а казват, че влияел на зрението, мощен антиоксидант и т.н. Пишат в мненията, че кожата им се е оцветила (което за мен си е към положителните ефекти), но при мен не видях такова нещо. Следващия път когато реша да давам пари за астаксантин, ще е на Nutrex Hawaii, поне да знам за какво ги давам.

Мерси за мнението, ще изпия  опаковката и ще преценя  Peace


Аз имам сериозен проблем с очите и съм много доволна от астаксантина. Преди това поръчвах от 4 мг, но ми беше малко.


Аз също съм доволна от астаксантина. Използвала съм този:
https://www.iherb.com/pr/Nutrex-Hawaii-BioAstin-Supreme-6-mg-60-V-Gels/10351 беше намален септември 2016 - от 20,99$ на 9.99$. За съжаление тази година не направиха такова намаление;
https://www.iherb.com/pr/Nutrex-Hawaii-BioAstin-4-mg-120-Vegan-Soft-Gels/63902,
беше намален тази година през март от 30,79$ на 14,99$
и този:
https://www.iherb.com/pr/Nutrex-Hawaii-BioAstin-4-mg-60-Gel-Caps/5929

Бях го взела за предпазване от появата на кафяви петна по лицето от слънцето през лятото. За това свърши работа-никакви петна и лунички, а се хваща хубав тен. Преди месец спрях да го пия, защото слънцето вече не е така силно. Но забелязах, че очите ми започнаха да се уморяват по-бързо, погледа като че ли е замъглен. Единствената разлика в добавките е спрения астаксантин. За себе си вече знам, че помага на очите. Сега си поръчах на NOW-надявам се да е добър:
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Astaxanthin-4-mg-60-Veggie-Softgels/414

                                   Код за отстъпка от iHerb - CLF386

# 359
  • Мнения: 630
Здравейте, от няколко дни пия Maxi hair поради косопад и искам малко да засиля косата си, НО имам голям проблем с приема на таблетките, не мога да пия толкова големи таблетки... Стривам ги и се опитвам по друг начин, но е адски неприятно. Някой знае ли техен вариант под друга форма или по- малки таблетки? Или пък други витамини с подобен състав?

Общи условия

Активация на акаунт