Търся електронна книга - тема 20

  • 182 636
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 338
Търся в ел вариант на Юрт и Русенфелт "Човекът, който не беше убиец" и "Момичето, което запази мълчание".

# 31
  • Мнения: 1 143
Здравейте, търся "Различен клас" на Джоан Харис.

# 32
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 85
Незнам дали тукме подходящата тема но търся една книга но не се сещам за заглавието.Главната героиня беше принцеса на едно племе от Изтока,по някаква причина я отвличат и я продават като робиня на главния герой,но за съжаление това еединственото което помня от нея,бях я чела преди доста години.Ще съм благодарна ако някой може да ми помогне да я открия

# 33
  • Мнения: 190
Търся  "Мръсна хаванска трилогия" 🍀🍀🍀Благодаря

# 34
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Търся "Планината помежду ни..." Ако някой я има или я види някъде да се предлага в ел.форма, нека да съобщи!

# 35
  • Мнения: 24 349
Търся Още един ден на Мич Албом

# 36
  • Мнения: 10 704
Търся в ел вариант на Юрт и Русенфелт "Човекът, който не беше убиец" и "Момичето, което запази мълчание".
"Човекът, който не беше убиец" - има я в Замунда

# 37
  • Мнения: 19 017
малко офтопик, но какво стана с групата във ФБ Безплатни електронни книги , не знам изтрили ли са ме, или са махнали самата група?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Здравейте, търся "Отвъд светлината" на Даринда Джоунс.
Благодаря!

 
Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 246
bobynka, качих я тук - Файл : ПЕДРО ХУАН ГУТИЕРЕС ~ МРЪСНА ХАВАНСКА ТРИЛОГИЯ.epub
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=989f8b1655
До 3.12. ще е активен линкът.

# 40
  • Мнения: 5 741
малко офтопик, но какво стана с групата във ФБ Безплатни електронни книги , не знам изтрили ли са ме, или са махнали самата група?
Мисля, че смениха името на Електронни книги.

# 41
  • Мнения: 19 017
малко офтопик, но какво стана с групата във ФБ Безплатни електронни книги , не знам изтрили ли са ме, или са махнали самата група?
Мисля, че смениха името на Електронни книги.


Мерси, оказа се че имало проблем и сега е друга група - Безплатни електронни книги 2 Simple Smile

# 42
  • Мнения: 48
Здравейте,търся си книгата на Силвия Дей - Еуфория от поредицата афтършок и ще съм много благодарна ако някой ми я прати на имейл - pocu_ty@abv.bg

# 43
  • Мнения: 31
Здравейте,
търся следните книги: "Какво забрави Алис" , "Тайната на моя съпруг" от Лиан Мориарти и "Книга на тайните" от  Ерика Суайлър.
nikoleta3997@abv.bg

Благодаря предварително Blush

# 44
  • Мнения: X
малко офтопик, но какво стана с групата във ФБ Безплатни електронни книги , не знам изтрили ли са ме, или са махнали самата група?
Мисля, че смениха името на Електронни книги.

Не е сменено името. По незнайни причини няма достъп до групата през настолен компютър. Само през мобилно устройство. По този начин не може и да се теглят файлове от групата.

Общи условия

Активация на акаунт