Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №15

  • 54 290
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, бих искала да попитам за цената на разширена спермограма. Има ли консултация с лекар или не се прави такава.
Опитах се че намеря информация по назад в темите за клиниката но не успях.
Благодаря ви!

# 121
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Здравейте момичета, бих искала да попитам за цената на разширена спермограма. Има ли консултация с лекар или не се прави такава.
Опитах се че намеря информация по назад в темите за клиниката но не успях.
Благодаря ви!
Здравей,
Мисля , че беше 125, като включва посявка. Консултация с лекар ако искаш, ще се плаща отделно като преглед Blush успех!  Hug

# 122
  • Мнения: 163
Здравейте момичета, бих искала да попитам за цената на разширена спермограма. Има ли консултация с лекар или не се прави такава.
Опитах се че намеря информация по назад в темите за клиниката но не успях.
Благодаря ви!
В Селена се обадих на рецепция, запазих час за следващият ден, моят мъж им занесе материала в запазения час, плати 100 лв. И след един ден, отиде да си я вземе. Не сме се консултирали с нашия док., Но момичетата тук ми казаха, че трябва да е от Селена. Ще я занесем на док. При следваща среща с него.

# 123
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Ако сте по фонда освен спермограмата,
Трябва да направите и посявка на еякулант, което е още 25Лв. Това е към списъка на задължителните изследвания! Всъщност май и ако не сте по фонда трябва.... 

# 124
  • Мнения: 3 999
Здравейте момичета, бих искала да попитам за цената на разширена спермограма. Има ли консултация с лекар или не се прави такава.
Опитах се че намеря информация по назад в темите за клиниката но не успях.
Благодаря ви!
Миналата година,когато правихме за пръв път спермограма/100лв. без посявка/,още не бяхме пациент на никой от лекарите, след взимане на резултата /понеже беше лош,предполагам ако е хубав няма да ви предложат/ имахме безплатна консултация с г-жа Недева/биолог/ембриолог/. Сега незнам дали предлагат такава консултация.
п.с. Ние като подавахме документо по фонда ,не са ни искали посявка , искаха 2 спермограми правени в различни репродуктивни клиники в рамките на 1год. Посявката е вече като се започва процедурата + допълнителни изследвания разбира се.  Peace

# 125
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Да, може би е добре да се уточни с каква цел се прави изследването... наистина е 100Лв. Без посявка, аз имам ценоразпис, от когато подготвяхме изследванията, демек Август! При кандидатстването и на нас не са изисквали посявка, но като чуя разширена спермограма, аз някак си на собствена глава я включвам!  Joy

# 126
  • Мнения: 2 615
Жанче, добре сме, сложихме поредна имунизация на малкия и е доста кисел Sad, освен мен не иска никой.Таааа това беше повод на мм да отложи ходенето при д-р Кабадозов за следващата седмица.Ама нищо, предпочитам да е спокоен бебо отколкото да се спука от рев при свеки.
И да попитам за втори или трети опит по фонда за подаване на документи  с мъжки фактор ФСХ на жената искат ли?

# 127
  • Мнения: X
Уф, Краси, на следващата консултация и на малкия ще слагат ваксини и от сега ми настръхва косата... Sad
Бързо да му минава на Ивчо Heart
Искат ФСХ, да.

# 128
  • Мнения: 99
До колкото си спомням, на нас ни искаха 1 спермограма само, може би защото сме с тубарен фактор. При проблем със СГ искат втора, контролна от друга лаборатория.

Днес съм малко по-добре. Вчера се наложи да се върна в клиниката, защото коремът ми щеше буквално да се пръсне. От нормални 63см талия - вчера бях 82см ... побърках се.  Това са 19 см отгоре ...
Д-р Матев ме прегледа. Имам 2 излива, но не са фатални, а единият ми яйчник е спаднал на 12 см ... Вървя към подобрение, но ми наредиха да лежа. Имало опасност да "пръсна" яйчник ... тези думи дадоха тон на снощните ми сънища ... хахаха

Днес ми се обадиха. Имаме 14 първокачествени ембрита,  който са замразили и 5, които ще наблюдават до 5ти ден. Това е от мен ... Не пиша много, защото ми е зле и през по-голямата част от деня спя ... Извинете ме! Heart

# 129
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Ние правихме една за кандидатстването за фонда и втора преди пункцията ! Имат давност шест месеца и тъй като ние бяхме доста бавни, първата изтече до пункцията.  Иначе и ние сме с ЖФ...

# 130
  • Мнения: 99
Ние правихме една за кандидатстването за фонда и втора преди пункцията ! Имат давност шест месеца и тъй като ние бяхме доста бавни, първата изтече до пункцията.

Да, да - и при нас беше така! Но при подаването на документите направихме само 1 СГ.

# 131
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
тази втората е от задължителните изследвания при инвитро и там се изисква задължително и посявка - общо 125лв. Това имах предвид с всичките си сто поста Joy Простете за "свързаната" мисъл - съвсем ми се е изпарило веществото!

# 132
  • Мнения: 2 615
Еее аз и ФСХ нямам.....много несериозно от моя страна, ама иначе юркам мм.
Жане, не се притеснявай от ваксините, всичко ще е наред❤.  Аз по-тежко ги изживявам от Ивчо, а не трябва.

# 133
  • Мнения: 163
Дами, помагайте. Преди 2 часа ми дойде цикълът- леко зацапване, но...все пак...да го броя ли утре за 2-ри ден и да ходя на изследвания или в събота да отида? Тоест днес ли ми е 1-ви ден или от утре?
Извинявам се за тъпия въпрос, но като не се е случвало...ужас Simple Smile

# 134
  • Мнения: 3 999
Дами, помагайте. Преди 2 часа ми дойде цикълът- леко зацапване, но...все пак...да го броя ли утре за 2-ри ден и да ходя на изследвания или в събота да отида? Тоест днес ли ми е 1-ви ден или от утре?
Извинявам се за тъпия въпрос, но като не се е случвало...ужас Simple Smile
в събота трябва да отидеш,от моя док знам че цикъл след 13ч не се брои,на следващич ден все едно ти е първия ден и така си броиш ..

Общи условия

Активация на акаунт