AVON - Само за представители - 2017 & 2018 & 2019

  • 75 545
  • 763
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Моля,ако някой може да снима малката листовка със оферта за шампоани за 9,99лв ,да я качи.Може и на лични.Моля,трябва ми а аз я нямам.
Заповядай
http://prikachi.com/images.php?images/470/9277470y.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/471/9277471m.jpg
Здравейте! Търся представител на Avon за град София. Иска ми се да разгледам книжния вариант на брошурата, за да помириша парфюмите.
Здравей, ако случайно все още си търсиш,имам позната в района на Илиенци.

# 121
  • Мнения: 16
Много Благодаря,Калина!

# 122
  • Мнения: 13 866
А мен много, терапиите и четките...

# 123
  • Мнения: 5 388
Там е работата, че доста терапии взех в К1/със сигурност/ и К2/ по спомени/, а четките - имам аналогични от др.фирми.
От нетната взех две цветни спирали КТ- оказаха се сухи. Не ми се ходи в леда и снега да търся офис и работещи в него ейвънки, така че..... прекарана се броя Simple Smile

# 124
  • Мнения: 13 866
Там е работата, че доста терапии взех в К1/със сигурност/ и К2/ по спомени/, а четките - имам аналогични от др.фирми.
От нетната взех две цветни спирали КТ- оказаха се сухи. Не ми се ходи в леда и снега да търся офис и работещи в него ейвънки, така че..... прекарана се броя Simple Smile

Номера 15 , 18, 22-24 рядко са излизали на тези цени, 18 пък под 7 лева не е бивала. Четката дето е половинка тиизър също е на добра цена  , беше по 10,00 лева до сега и аз взех на детето , тука е направо чудесна цената а и четката е много хубава.


Аз съм купувала Колор тренд - цветни , не само не бяха сухи ами и издържаха много време с моята рядка употреба на спирала. Може да са ги развалили.

# 125
  • Мнения: 781
Здравейте, от доста време съм представител, но не съм от най-активните. Имам въпросче, какво ще се случи ако просроча фактура с един ден? Каква е глобата?

# 126
  • София
  • Мнения: 4 178
Здравейте, от доста време съм представител, но не съм от най-активните. Имам въпросче, какво ще се случи ако просроча фактура с един ден? Каква е глобата?
Намаляват кредитния лимит. Подробно прочети в твоя сайт

# 127
  • Мнения: 781
За кредитния лимит е ясно, но ще има ли неустойка от 10 лв..?

# 128
  • София
  • Мнения: 4 178
За кредитния лимит е ясно, но ще има ли неустойка от 10 лв..?
Както казах, прочети си подробностите в сайта.
На 32-ия ден от датата на просрочената фактура се начислява неустойка в размер на 10 лв.

# 129
  • Мнения: 781
За кредитния лимит е ясно, но ще има ли неустойка от 10 лв..?
Както казах, прочети си подробностите в сайта.
На 32-ия ден от датата на просрочената фактура се начислява неустойка в размер на 10 лв.
Ако ми ставаше ясно от сайта, нямаше да питам тук. Благодаря Ви!

# 130
  • София
  • Мнения: 4 178
За кредитния лимит е ясно, но ще има ли неустойка от 10 лв..?
Както казах, прочети си подробностите в сайта.
На 32-ия ден от датата на просрочената фактура се начислява неустойка в размер на 10 лв.
Ако ми ставаше ясно от сайта, нямаше да питам тук. Благодаря Ви!

Достатъчно подробно е обяснено. Нали и аз оттам го вадя.

# 131
  • Мнения: 781
За кредитния лимит е ясно, но ще има ли неустойка от 10 лв..?
Както казах, прочети си подробностите в сайта.
На 32-ия ден от датата на просрочената фактура се начислява неустойка в размер на 10 лв.
Ако ми ставаше ясно от сайта, нямаше да питам тук. Благодаря Ви!

Достатъчно подробно е обяснено. Нали и аз оттам го вадя.
Ми аз сигурно съм тъпа и не го разбирам

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Аз пък виждам следното:

"4. НОВА ПОЛИТИКА ЗА ПРОСРОЧЕНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ В СИЛА OТ 29.09.2011

ЗА ВСЯКА ПРОСРОЧЕНА ФАКТУРА от 55-тия ден от датата на фактурата Представителят дължи неустойка в размер на 10 лв. За нея ще се издава отделна фактура и заедно с придружително писмо ще бъдат изращани на личния адрес.

ВПОСЛЕДСТВИЕ, НЕРЕДОВНИЯТ ПЛАТЕЦ ЩЕ БЪДЕ ПРЕДАДЕН НА АГЕНЦИЯ ЗА СЪБИРАНЕ НА ВЗЕМАНИЯТА."

Май това е стара информация, но не са я махнали?

# 133
  • Мнения: 781
Сега пише на 32я ден, но на мен не ми е ясно дали ако си просрочил 32 дни, тогава я начисляват или няма значение колко си закъснял , ден, два или 32, но просто неустойката я начисляват на 32я ден..

# 134
  • Мнения: 545
Сега пише на 32я ден, но на мен не ми е ясно дали ако си просрочил 32 дни, тогава я начисляват или няма значение колко си закъснял , ден, два или 32, но просто неустойката я начисляват на 32я ден..
Моето тълкувание е, че ако си просрочил 32 дни, тогава има неустойка. Ако някой има реален опит, нека да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт