Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 27

  • 86 027
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 142
Декември до колкото знам не звънят Sad почват януари

# 91
  • Мнения: 15
37617 бе поканен за  заповед на 11.12.217

# 92
  • Мнения: 1 592
Deкември би трябвало да звънят - Януари не се занимават с пациенти, а с клиники .

Аз миналата заповед я получих есента и изобщо не съм хващала декемврийско-януарската истерия.

# 93
  • Мнения: 516
Днес бях при док. та от него разбирам че ще има промени и ще се финансира и ец. но какви ли ще са изисквания така като гледам май догодина ще си взема заповедта.Точно тогава ще съм и готова за опит.

# 94
  • Мнения: 16
Какво е това затишие днес? Sad

# 95
  • Мнения: 21
Да не би да приключиха за този месец?  Аз се надявах да ми звъннат днес, все пак останаха 42 номера до моят, но ще си остана за февруари май :confused Disappointed

# 96
  • Мнения: 8
Определено маи няма да имаме късмет да влезем в декември

# 97
  • Мнения: 21
Здравейте Сега звънях във фонда, приключили са със обажданията за този месец Joy

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
е как така приключили....започнаха на 13 и спряха на 21....това е много странно.

# 99
  • Мнения: 4 087
Лошо. лошо, тамън преди мен....к'вот , такова....съдба.  Rolling Eyes Tired

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
и до мен има 40 номерца и адски се ядосах че са спрели....

# 101
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Стигa де, сериозно ли? Тaмън днес викaм на ММ ,че мaй остaнaхме за февруари, а той ме питa докогa звънят и според него можем и сегa да минем Sad Много тъпо е тaкa ,последните зaповеди ще ги дaдaт на 11.12 и после чaк февруари, а си прaвех сметкa мaрт да ми е ЗЕТ, aко опитa е януари, сегa остaвaм нaй -рaно за мaй месец...96 номерцa пред мен Sad

# 102
  • Мнения: 516
нещо много ги намаляха

# 103
  • Мнения: 1 592
To и моята сметка за март няма да излезе така... до мене има 360 номера.  Shocked
И декември ли звънят на малко хора?

# 104
  • Мнения: 427
И аз имах някаква лека надежда за декември, сега за февруари, но с тази скорост може и чак март 360 номерчета долу горе преди мен Sad До колкото разбрах декември не звънят , чак края на януари.

Общи условия

Активация на акаунт