STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 216
  • 723
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 728
Здравейте. Продавам си количката Stokke Xplory V6 Black Melange с черна кожа. Комплекта включва шаси, Бебешки кош, Кош 6+ месеца, Кошница за кола, черна пазарска чанта, Чанта/Раница Black Melange, Поставка за Чаша, Комарник, Дъждобран и Зимен чувал Black Melange.

Комплекта е купуван лично от мен от магазин Долче Вита. Остатъчна гаранция около 1г и половина. Всички кашони и документи са налични. Количката има незабележими следи от употреба. Много съм я пазила. За повече информация на лично съобщение.

Себестойност на комплекта нов в магазина е 3473лв.

Последна редакция: пт, 03 юли 2020, 23:29 от Kika1234

# 676
  • Мнения: 25 737
Не мисля, че е позволено да се пускат обяви тук.
Аз си продадох количката в маркетплейс.

# 677
  • Мнения: 163
За коша за новородено какво чаршафче използвахте заради тази специфична извивка? Дали обикновен с ластик ще върши работа?

# 678
  • Мнения: 25 737
За коша за новородено какво чаршафче използвахте заради тази специфична извивка? Дали обикновен с ластик ще върши работа?
Съвсем обикновена пелена ползвах.

# 679
  • Мнения: 3
Здравейте! За първи път пиша в сайта. Направих регистрация, за да се включа в темата с въпроси ☺ Предстои ми купуване на количка и от всичко на пазара, което успях да видя, се спрях на Stokke. В тази връзка може ли да ми кажете в кои магазини /физически, а не онлайн/ я предлагат, тъй като аз открих само един - mams. 9+ до Витошка не работи вече явно, но друг не намирам. Освен това ми е трудно да направя избор с модела. Много харесвам Trailz, но се притеснявам от килограмите й, а и габаритите. Другата опция ми беше Beat, но тя ми се вижда твърде ниска и малка. За beat не виждам отзиви, но може ли Мамите с опит да споделят, дали килограмите и размерите на trailz са били проблем за тях? Освен това, помпащите гуми не се ли пукат и да правят проблем от тази гледна точка? Ще се радвам да получа мнения от първа ръка ☺

# 680
  • Мнения: 25 737
Вземи си експлори.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Здравейте! За първи път пиша в сайта. Направих регистрация, за да се включа в темата с въпроси ☺ Предстои ми купуване на количка и от всичко на пазара, което успях да видя, се спрях на Stokke. В тази връзка може ли да ми кажете в кои магазини /физически, а не онлайн/ я предлагат, тъй като аз открих само един - mams. 9+ до Витошка не работи вече явно, но друг не намирам. Освен това ми е трудно да направя избор с модела. Много харесвам Trailz, но се притеснявам от килограмите й, а и габаритите. Другата опция ми беше Beat, но тя ми се вижда твърде ниска и малка. За beat не виждам отзиви, но може ли Мамите с опит да споделят, дали килограмите и размерите на trailz са били проблем за тях? Освен това, помпащите гуми не се ли пукат и да правят проблем от тази гледна точка? Ще се радвам да получа мнения от първа ръка ☺


Бебе Бутик Девет плюс
гр.София, ул. "Страхил Войвода" №2А (на нов адрес са)
тел. 0886 702001

Магазин Mams (бивш Dolce Vita)
СОФИЯ - бул. Петко Ю. Тодоров 5
тел. 0888 702 458

# 682
  • Мнения: 163
Здравейте, за Stokke xplory в коша 6+ използвахте ли някаква допълнителна подложка или протектор? Или направо бебчето си стоеше на тапицерията? Нашия цвят е brushed lilac и се чудя дали ми е необходимо нещо допълнително?

# 683
  • Мнения: 728
Здравейте, за Stokke xplory в коша 6+ използвахте ли някаква допълнителна подложка или протектор? Или направо бебчето си стоеше на тапицерията? Нашия цвят е brushed lilac и се чудя дали ми е необходимо нещо допълнително?

Аз си взех подоожка на AeroMoov, хем да се поддържа лесно, хем да не се поти до като спеше като малък. А пък като пътувахме
за по-дълго време слагах подложката в столчето за кола.

# 684
  • Мнения: 337
Здравейте,  момичета! Гледаме количка Стоки експлорър и имам следния въпрос: чувалът за крачета за 6+ коша или зимния кид е по-удобен за ползване и всъщност взаимозаменяеми ли са или не?
Може ли снимка на тази подложка Aeromoov?

# 685
  • Мнения: X
Здравейте,  момичета! Гледаме количка Стоки експлорър и имам следния въпрос: чувалът за крачета за 6+ коша или зимния кид е по-удобен за ползване и всъщност взаимозаменяеми ли са или не?
Може ли снимка на тази подложка Aeromoov?
Не са. Зимния кит има само покривало.

Ако можете от снимката да добиете представа, колко “дебело” е покривалото.
Според мен, съвсем не е достатъчно за зимата. Трябва да има нещо отдолу или отгоре. Например дъждобран.
Подложка- използвах тази от летния кит.
Малко по-късно ще махна снимките на детето.

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 11:28 от Анонимен

# 686
  • Мнения: 728
Не мога да намеря
по-хубава снимка с
подложката

# 687
  • Мнения: 337
Искам да попитам знаете ли за количка V6 зимния кит необходим ли е или може и без него? И тези крачета зимните горе долу до кога се ползват? Нещо ми се струват неудобни за използване.

# 688
  • Мнения: 25 737
Писала съм и преди. Зимния чувал, на мен ми беше уникално полезен.
Не съм имала зимен кит, ние сме във Варна, тук не става голяма зима. Само с чувала и при вятър слагах дъждобрана.
Чувалчето е много удобно, детето е защитено от студ, вятър и същевременно може да си мърда вътре. Ползвах го от ноември до април, нон стоп.

# 689
  • Мнения: 337
Днес в един магазин ми обясниха, че Stokke спира производство на някои цветове, ще останат предимно тъмни цветове за есента и зимата, защото след това ще се пуска на пазара новия модел. Някой знае ли кога по принцип пускат нови модели? На какъв период от време? V6 от коя година е на пазара?

Общи условия

Активация на акаунт