STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 262
  • 723
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 268
Привет дами,

преди 5 години имах V4 доволна бях имаше и кошче за кола EASY SLEEP

сега съм се спряла на този модел черен.
http://www.bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=4372

Сега обаче няма такова столче за кола и визията на другия за новородено не ми харесва и не мога да разбера включен ли е в цената .




Преди имаше дъждобран и два комарника в комплекта а сега май не?



Аз си купих същата количка, само че от магазин 9+, сякаш по- евтино излиза. Но ти самата си правиш комплект от всичко което искаш. Не предлагат те

# 226
  • Мнения: 490
Във V 6 всичко се купува отделно Simple Smile Аз си взех V 5 нова - защото ми излезе към 700 лв по-малко от V 6  със същите неща. -
а може би и повече ако бях избрала по-скъп цвят от V 6. Много ми се искаше  да е V 6 заради по-голямото багажно отделение - но реших , че за 700 лв ще го преживея Simple Smile

# 227
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 51
Здравейте.Срязах си задната гума на stokke xplory v4 true black.Идея от къде да си взема нова или цяло колело?

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 17:50 от t o n i 7

# 228
  • Мнения: 25 739
Здравейте.Срязах си задната гума на stokke xplory v4 true black.Идея от къде да си взема нова или цяло колело?
Виж в базар.бг.

# 229
  • Варна
  • Мнения: 244
Здравейте.Срязах си задната гума на stokke xplory v4 true black.Идея от къде да си взема нова или цяло колело?

От където сте си взел/а коиичката. Ско сте от Варна в магазин Долче Вита може да ви съдействат за нови гуми или цяло колело.

# 230
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 51
Проверих сайтовете за продажби,открих само една обява и  бяха сиви.Моята е изцяло черна.Модела е v4 ,не знам дали гумите от новите модели ще станат на моята.Ще звънна в 9+ да проверя

# 231
  • Мнения: 728
Здравейте момичета. Спряла съм се на количка Stokke xplory. Виждала съм я на живо и съм я бутала... така че това няма какво да го коментирам... Пиша ви тук за да си кажете мнението... Гледах В5 в един турски сайт... магазин имат в Одрин... Със сегашната цена на турската лира... в5 с летен и зимен кош излиза до към 1800лв с чадър и поставка за чаша. Много съм навиена да отида до там и да си я купя, ноооо едно голямо НО, незнам дали няма да ми сложат мито и ДДС на границата... въпреки че ако ми сложат мито (към 3%) и ДДС (20%) пак ще ми излезне по-евтина от БГ. Вие как мислите? Иначе и В6 ми харесва многооо.... нооо като прочетох че стойката на крачетата на летния кош не се регулира и се отказах.

Редакция: Сега се обаждах в Долче вита. Питах ги за стойката за крачетата на В6-цата... С пости думи  ми обясниха, че на V5 в максимално разтегнато положение и стандартно на V6 дължината на стойките са едни и същи. Просто на V6 е направена да не се прибира и разтяга. Тоест при V6 стойката неможе да стане по-къса както при в5.
Демек аз пак си се замислям за в6.

Последна редакция: пт, 07 сеп 2018, 14:10 от Hristinchet0

# 232
  • Мнения: 73
Здравейте момичета. Спряла съм се на количка Stokke xplory. Виждала съм я на живо и съм я бутала... така че това няма какво да го коментирам... Пиша ви тук за да си кажете мнението... Гледах В5 в един турски сайт... магазин имат в Одрин... Със сегашната цена на турската лира... в5 с летен и зимен кош излиза до към 1800лв с чадър и поставка за чаша. Много съм навиена да отида до там и да си я купя, ноооо едно голямо НО, незнам дали няма да ми сложат мито и ДДС на границата... въпреки че ако ми сложат мито (към 3%) и ДДС (20%) пак ще ми излезне по-евтина от БГ. Вие как мислите? Иначе и В6 ми харесва многооо.... нооо като прочетох че стойката на крачетата на летния кош не се регулира и се отказах.

Редакция: Сега се обаждах в Долче вита. Питах ги за стойката за крачетата на В6-цата... С пости думи  ми обясниха, че на V5 в максимално разтегнато положение и стандартно на V6 дължината на стойките са едни и същи. Просто на V6 е направена да не се прибира и разтяга. Тоест при V6 стойката неможе да стане по-къса както при в5.
Демек аз пак си се замислям за в6.

Привет, може ли да споделиш кой е турския сайт?

# 233
  • Мнения: 728

Привет, може ли да споделиш кой е турския сайт?

e-bebek.com е сайта.

# 234
  • Мнения: 490
В е-bebek - поне в магазина им в Ераста - не съм виждала изложени Stokke - най-вероятно трябва да се поръча и да се изчака за доставка 1-2 седмици. Ти пита ли дали имат налични ?

# 235
  • Мнения: 268
Аз си купих в6 и съм супер доволна

# 236
  • Мнения: 728
В е-bebek - поне в магазина им в Ераста - не съм виждала изложени Stokke - най-вероятно трябва да се поръча и да се изчака за доставка 1-2 седмици. Ти пита ли дали имат налични ?
Пуснах им запитване дали имат налични, чакам да ми отговорят.

# 237
  • Мнения: 25 739
Много съм навиена да отида до там и да си я купя, ноооо едно голямо НО, незнам дали няма да ми сложат мито и ДДС на границата... въпреки че ако ми сложат мито (към 3%) и ДДС (20%) пак ще ми излезне по-евтина от БГ. Вие как мислите? Иначе и В6 ми харесва многооо....
Демек аз пак си се замислям за в6.
Ако е 1 бройка и отворена кутия не мисля, че ще ти сложат мито.

# 238
  • Мнения: X
Момичета, бих желала да се посъветвам нещо с вас.
Предстои ми да си прибера количката в България от Норвегия. Лятото мисля да я пусна за продан. Купих си я от тук. Това което имам е: два коша, зимен и летен сет, кап холдър, чувалче, два дъждобрана,чадър и калъф/ протектор. Количката е бутана само на сняг и е много запазена. Зимният ми сет пък е ползван точно за едно излизане и това беше. Моделът е V4. По нов нямаше, като я купувах 2015.
Това което се чудя е, как да постъпя. Да търся ли начин да я транспортирам с кутиите в които пристигна или е достатъчно да ги снимам, като доказателство, че съм я купила аз и не я препроодавам за 3/5 път, примерно.
Задавам този въпрос, защото знам, че моделът Експлори в България е търсен и съответно се препродава 2/3, употреба.
Другото, което се чудя е, дали да я пусна в комплект с всички аксесоари или да продсвсм отделно. И как върви там, като цена този модел.

# 239
  • Мнения: 25 739
Момичета, бих желала да се посъветвам нещо с вас.
Предстои ми да си прибера количката в България от Норвегия. Лятото мисля да я пусна за продан. Купих си я от тук. Това което имам е: два коша, зимен и летен сет, кап холдър, чувалче, два дъждобрана,чадър и калъф/ протектор. Количката е бутана само на сняг и е много запазена. Зимният ми сет пък е ползван точно за едно излизане и това беше. Моделът е V4. По нов нямаше, като я купувах 2015.
Това което се чудя е, как да постъпя. Да търся ли начин да я транспортирам с кутиите в които пристигна или е достатъчно да ги снимам, като доказателство, че съм я купила аз и не я препроодавам за 3/5 път, примерно.
Задавам този въпрос, защото знам, че моделът Експлори в България е търсен и съответно се препродава 2/3, употреба.
Другото, което се чудя е, дали да я пусна в комплект с всички аксесоари или да продсвсм отделно. И как върви там, като цена този модел.

Зависи от състоянието, ако е наистина добро може би 1000лв за всичко. Кашони не са нужни, ако имаш книжките с инструкции е достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт