STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 039
  • 726
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 25 676
Не знам писах ли, чувала ми се изпра и няма и помен от машинно масло.

# 436
  • Мнения: 2 558
Кои марки столчета за кола могат да се сложат на Stokke?

# 437
  • Мнения: 25 676
Кои марки столчета за кола могат да се сложат на Stokke?
Аз имам be safe izi go+.
Продавам го вече не се ползва, ако някой търси да ми пише.

# 438
  • Мнения: 697
Аз търся количка , по възможност за момиче червена 5-ца или 6-ца в приличен вид , че не ми се коментира каква гледах за уж без забележки от ОлХ  ...

# 439
  • Мнения: 2 558
Извинявам се за лаишкия въпрос, но какви са разликите в 3, 4, 5 и 6 версии на количката?

Аз имам be safe izi go+.
Продавам го вече не се ползва, ако някой търси да ми пише.
Може ли на лични да ми пратиш снимки и цена?

# 440
  • Мнения: 2
Здравейте!
Имам проблем с моята количка stokke xplory....
Дръжката изпуска и ме е страх,че ще направим бела на някой бордюр...
Моля ви, споделете дали имате подобен проблем и как сте се справили

# 441
  • Мнения: 25 676
Как "изпуска", много неприятно.  newsm78 Можете ли да попитате в магазин, дори и да не е купена от там.

# 442
  • Мнения: 697
Много трябва да се внимава от къде се купува.Във Варна има едни,които продават стари колички ,уж от Англия и много запазени.Всъщност ги боядисват и смазват и хората си мислят,че са си купили уж лимитирана (боядисана) ремонтирана,за бая пари количка.

# 443
  • Мнения: 25 676
Много трябва да се внимава от къде се купува.Във Варна има едни,които продават стари колички ,уж от Англия и много запазени.Всъщност ги боядисват и смазват и хората си мислят,че са си купили уж лимитирана (боядисана) ремонтирана,за бая пари количка.
Давайте имена, линкове, да се знае.

# 444
  • Мнения: 697
Ето :
https://www.olx.bg/ad/stokke-xplory-v5-black-melange-CID139-ID7l … f.html#6f9f7096d9 

Тази е V 4 ,но се предлага за V 5 ,сменил гумите и си мисли ,че може да мине номера,но не всички са будали.

# 445
  • Мнения: X
Здравейте!
Имам проблем с моята количка stokke xplory....
Дръжката изпуска и ме е страх,че ще направим бела на някой бордюр...
Моля ви, споделете дали имате подобен проблем и как сте се справили
С кой модел си? И първи собственик ли си на количката? Питам, защото последно време постоянно чета за скърцащи и “изпускащи” модели v 5. И става дума за колички купени от магазина, не втора ръка.

# 446
  • Мнения: 2
Модела е v3.. не, не съм първи собственик, но я взех от позната. Знам, че тя много си я пазеше и количката е като нова, но дръжката започна да изпуска, когато я натисна малко повече за да преминем през бордюр или стълби. Това ме притеснява, защото вчера се случи на пешеходна пътека...

# 447
  • Мнения: 25 676
Модела е v3.. не, не съм първи собственик, но я взех от позната. Знам, че тя много си я пазеше и количката е като нова, но дръжката започна да изпуска, когато я натисна малко повече за да преминем през бордюр или стълби. Това ме притеснява, защото вчера се случи на пешеходна пътека...
Дошло и е времето значи. В3 са много здрави колички, по здрави са от новите 5ца , за 6 е рано да се каже.

Ето :
https://www.olx.bg/ad/stokke-xplory-v5-black-melange-CID139-ID7l … f.html#6f9f7096d9 

Тази е V 4 ,но се предлага за V 5 ,сменил гумите и си мисли ,че може да мине номера,но не всички са будали.
Според мен е грешка, защото човека има сайт едва ли би се излагал. Цената е висока предвид, че има следи от употреба и ожулено по дръжката. Гумите дори не са чисто нови.

# 448
  • Мнения: X

Мислих да пускам моята за 1200 с два дъждобрана, кап холдър два сета- зимен и летен и чанта. А 1400 само за шаси с два коша ми се струват множко.🤔

# 449
  • Мнения: 25 676

Мислих да пускам моята за 1200 с два дъждобрана, кап холдър два сета- зимен и летен и чанта. А 1400 само за шаси с два коша ми се струват множко.🤔
Аз ще пусна моята за 600лв, поне ще се продаде. Нямам капхолдър и сетове, и единия дъждобран ми е закъсан.

Общи условия

Активация на акаунт