Фермата 3 - 2017 г. - Тема 10 (13.11. - 19.11.)

  • 71 686
  • 870
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 089
Преди дуела се чудех много, дали Гинчев ще подкрепя искрено Дарина, защото той по принцип имаше симпатии и към двете дуелистки преди това, а към Дарина променяше отношението си от време на време.
Но Ванко разсея съмненията ми, в последните игри преживяваше повече и от самата Дарина. Смях се на неговите коментари - "какво я наместваш тая греда, на конкурс ли ще я пращаш?".  hahaha Искам ги и двамата на финала...ако може и не е неудобно.  Grinning
Баба ми наричаше пипкави такива хора като Дарина, но тя показа хубавия вариант на "пипкав" - да изпипваш нещата, а не просто да се бавиш. Признавам си, че докато се опитваше да свали макета на кравата и аз се изнервих на педантичното сгъване на въжето и ми се искаше да пробва повече пъти, но накрая се оказа, че тя все пак е била права. А и нещо не ми хареса в тази игра, защото ако Дарина беше изгубила по време от Франческа, а италианката не успя с ласото, щеше да е малко нечестно. Нещо недомислено имаше в условието. За играта с буквите същото мисля и съм съгласна с коментарите на другите писали.

А Дарина се държа така и на Алманаха срещу Божидара. По същия начин и Владо Николов допълваше отговорите си, нооо тогава никой не се издразни Simple Smile
Да, да, двойните стандарти винаги ги има. Аз пък адмирирам показването на допълнители знания, особено при това потресаващо невежество, което демонстрират и във Фермата, и на други места. Владо Николов също не ме подразни.

Коментарите на Станислав не ми пречеха, в негов стил са си, а и си личеше, че е впечатлен от силната игра на Дарина. Той поне си имаше симпатии към Франческа и е нормално да я подкрепя. Но ми се ще вече сам да си пере дрехите.  Mr. Green За което се съмнявам, защото Дарина не ми изглежда злопаметна и ми хареса с каква топлота се отнесе накрая към съперничката си. Grinning

# 31
  • Мнения: 1 491
Фра току що каза, че фермер на седмицата ще бъде фаворитът ѝ за спечелване на формата? Кой може да е? Едва ли Гинчев, Мадонна миа!! Да не е Марина?

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 853
Гласувах за Гинчев  Laughing  Франческа да вземе да му се извини по този начин за държанието и за схемите, които щеше да изиграе на негов гръб.

Бях за Дарина. Тя вече имаше един дуел зад гърба си направени изводи какво и как. Най-вече, защото ми се искаше да видя физиономията на Елена, която се оказа изпразнена от съдържание. Дори не отиде да се сбогува. И Дарина се завръща във фермата. Може и за малко да е, но им натри носовете на "младите"

# 33
  • Мнения: 19
Иска ми се Франческа да избере Гинчев и за него гласувах в анкетата.
Дарина явно във Фрмата се прави на "умряло кучче", бавна и флегматина, а на дуелите бърза и сръчна. Как снощи не я боля бъбрека, пръста, ръката или г..а ? Дразнещо беше и държанието и по вереме на играта с Алманаха, като ученичка в пети клас...

Вероятно Фран ще избере Алек. Не знам, но така си мисля. Дарина си е такава, бавна и флегматична и на дуелите беше такава. Тя сама каза, обича да е прецизна, а това няма как да стане ако действа е бързо. Но е сръчна, което е съвсем различно и това и помага. Бавна, концентрирана, без груби грешки, но сръчна. Нали се сещаш, че да владее всички качества накуп, то тогава наистина ще е машина, която тя не е. Франческа е припряна, бързото и говорене не я прави нито бърза, нито сръчна......Държанието и (на Дарина) по време на Алманаха не беше по различно от това на Владо Николов например, но него никой не го критикуваше!? И защо да не е горда с познанията си? Защото е срещу чужденка? Ами тя Франеска поне хиляда пъти каза, че иска да научи много за България, интересува се от нашата история, бит, култура. Аз лично не видях такъв интерес. Какво и пречеше по време на престоя и във фермата да седне и да почете алманаха вместо да плете интриги с Елена и да повтаря колко добър човек е? Ми не...не съм съгласна с това!

# 34
  • Мнения: 1 804
Дуелът снощи беше интересен и не очаквах Дарина да победи. Нито съм радостна, нито разочарована, безразлично ми е, но ми се искаше да видя още малко от Франческа, макар че тя залитна в много кофти посока, дали ще се отрезви и ще изчисти името си.
За фермер на седмицата нямам предположения нито предпочитания. При всички положения обаче ми се гледа мъжки дуел и то между "титаните" Алек и Станислав, би било зрелищно за мен.
"Обидите" за възрастта на Дарина са ми забавни, защото не ги възприемам като обиди, по скоро някакъв техен си хумор. На Гечо също постоянно му викат "дъртьо", "дядка". На Франческа пък ѝ викаха "Джесика" и тя не се обиждаше, пък на "Франи" се обиждаше. Имат си закачки вътре, които остават скрити за нас.

Забравих: много ме забавляват опосумите като се мъчат да играят игрите. Най-много се смях, когато Андрей отиде да помага на Яни срещу Владо Николов и викаше, че не му е удобно с боти. Joy

Последна редакция: пн, 13 ное 2017, 11:30 от pip4i

# 35
  • София
  • Мнения: 11 117
Не помня Владо Николов да се е преструвал на болен или някаква подобна изцепка, затова и разликата в отношението към него и Дарина. Държанието им на Алманаха си беше различно, все едно ще извади асо от ръкава си с едно приповдигнато усмихнато изражение, смешно. Иначе тя ковеше сръчно и точно снощи, което мен ме изненада предвид рабоатата, която върши във Фермата. Също и в калта беше доста чевръста. Лично мнение, с което не задължавам никого.

# 36
  • Мнения: 14 830
Фра току що каза, че фермер на седмицата ще бъде фаворитът ѝ за спечелване на формата? Кой може да е? Едва ли Гинчев, Мадонна миа!! Да не е Марина?
Божее на Франческа два дни преди дуела фаворит и е била Ленчето.
Сега ми е чудно за тези два дни кой ли е блеснал толкова в очите и че чак се е издигнал до фаворит.
Дарина ме дразни.Само като я гледам ме дразни.Ако ще не черна нинджа, а Батман да е това е.
Сега очаквам поредната диагноза.



Благодаря за темата , Ензимче.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 685

А Дарина се държа така и на Алманаха срещу Божидара. По същия начин и Владо Николов допълваше отговорите си, нооо тогава никой не се издразни Simple Smile
Да, да, двойните стандарти винаги ги има. Аз пък адмирирам показването на допълнители знания, особено при това потресаващо невежество, което демонстрират и във Фермата, и на други места. Владо Николов също не ме подразни.

Ееееее сега... най-добрият диагонал в света, в една от най-интелигентните не само според мен колективни мъжки игри, но и според други хора. Та едни симпатии да не може да спечели ей така от нищото ли!? Нереалистично малко звучи. Естествено, че неговите грешки няма да се гледат така под лупа, понеже човекът вече се е доказал както в личен, така и в професионален план. Та ще продължават сравненията от рода как на Владо Николов му били спестени критики, как на други в същата ситуация им набиват канчетата. Владо си е Владо, изградил се е вече, но не вярвам пътя му да е бил по-лек, по-малко трънлив или постлан с пухено килимче, просто ни го показаха вече извървял тоя път, което буди респект, към всички останали просто искаме и се надяваме същото да извървят.

А относно държанието и на мама Дари, и на Николов на Алманаха и все вмъкването на допълнително инфо... дали е демонстрация, дали е демонстрация в комбинация мотивация на останалите за още и още знания сами си преценете. Аз лично не съм раздразнена, въоръжена съм с цялото търпение на тоя свят да изслушвам, ако усетя, че тоя под прожекторите се олива и ми губи времето, започвам просто да не го слушам, а да си тананикам песнички. Ако спуска обаче тук там интересно инфо съвсем с друг интерес подхождам. Ей така от едното нищо, от едно оливане на съученик около българския химн научих много любопитни факти, които въобще не бяха включени в учебната ни програма. Пък кой бил Радославов, пък що си заебал хубавия животец и пътьом към бойното поле написал химна, пък що тоя химн в последствие бил преправян, пък що се коренят политически разни дразги при махането на не по-лошия предишен... Иначе по учебник трябваше да знаем единствено и само текста и автора му и готова шестица ни пишеха, а къде, къдеееее по пикантни подробности се крият...

Последна редакция: пн, 13 ное 2017, 11:49 от Spirit Crusher

# 38
  • Варна
  • Мнения: 769
А Дарина се държа така и на Алманаха срещу Божидара. По същия начин и Владо Николов допълваше отговорите си, нооо тогава никой не се издразни Simple Smile
Едно и също действие може да бъде поднесено по различен начин и се тълкува въз основа на цялостното поведение на човека, затова Владо Николов не е подразнил и дори не се е запомнило ,че се е държал така, а това не може да се каже за Дарина, чието поведение е доста натрапчиво. Адски лошо впечатление прави с непрекъснатите си сръдни за щяло и нещяло и с това как изопачи здравословното си състояние и диагнозата й поставена в болницата! 

# 39
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Е, хайде сега, Владо трябваше да излезе от фермата като великодушен герой-победител. И победи не кого да е на алманаха, а Яни. Но и въпросите не бяха точно исторически, а пък Яни не се беше подготвил, така някак си... идва ми малко нагласено. Wink Stuck Out Tongue Яни дори си казва, че не знае и не помни всичко, нищо че другите казват "лесно ти е на тебе" , но в алманаха не всичко е от учебниците по история, нали. Simple Smile  И Яни е направил жест към Владо, като не е чел алманаха, но  му сложи обещаните 5 точки. Simple Smile
Все едно, Дарина на историческите игри не показва знания, Владо също, доколкото си спомням. Simple Smile

А въпроса за знамето дори да не го знаеш, то е толкова просто и логично, толкова близко до акъла, щом и синът ми го знае, а в шести клас още не са го учили, мисля. Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 20 120
А Дарина се държа така и на Алманаха срещу Божидара. По същия начин и Владо Николов допълваше отговорите си, нооо тогава никой не се издразни Simple Smile
Аз и на Владо се издразних тогава - изглеждаше като някой зубър, искащ да начука канчето на по-слабия ученик.  Rolling Eyes

Черната нинджа Дарина снощи показа, че е доста по-добра от Франческа, имайки предвид цялото й мотане и парадиране с балетната походка.
В анкетата гласувах за Алек, не съм сигурна, че Франческа ще избере Гинчев, та тя дори името му не спомена, когато в началото на дуела каза, че някой я е научил да кове и реже.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 769
Ако говорим за нагласено, аз смятам,че самото излизане на Владо Николов беше по сценарий и планувано още със започването на предаването,ама това е друга тема Simple Smile Така че в моите очи определено не е великодушния герой -победител!

# 42
  • Мнения: 337
На промото за довечера забелязах че на централното място седи
Скрит текст:
Калоян
, но стават доста хора с влизането на старите участници така че може до него/нея да е седял друг и този човек да е фермера.

# 43
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ако говорим за нагласено, аз смятам,че самото излизане на Владо Николов беше по сценарий и планувано още със започването на предаването,ама това е друга тема Simple Smile Така че в моите очи определено не е великодушния герой -победител!
Да, то е по сценарий излизането, но и излизането му като  "великодушния герой-победител" е част от този сценарий. Пък всеки да го приема както иска. Аз така го виждам, с назубрените части от алманаха трябваше да блесне, защото Янчо взе тежките игри за 3 и 4 точки май. Simple Smile И ме нервира рижото говедо, че не се е подготвило, честно казано. Simple Smile Но, такъв е бил сценарият, така го приемам.

# 44
  • София
  • Мнения: 20 120
Е, Яни може и да се е подготвял, но каква полза, като въпросите не бяха исторически.

Общи условия

Активация на акаунт