Фермата 3 - 2017 г. - Тема 10 (13.11. - 19.11.)

  • 71 700
  • 870
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 20 197
Не я цитирах дословно и може да не е казала "такава", но беше в смисъл, че не е от тези, които могат да отрежат директно. Нещо такова.  Laughing

# 721
  • Мнения: 1 784
Според мен Валерия започна в началото флирта с Алек , за да жегнене въпросния Пешо , но не е предполагала , че Алек ще хлътне толкова по нея и затова рязко се отдръпна . Тя осъзнава , че сама си я забърка тази каша и сега се чуди как да излезе чиста от цялата ситуация , но не иска и да наранява момчето , което за мен си е един емоционален терорист.

# 722
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
За съжаление, и аз мисля, че Алек ще спечели дуела, но пък ще е интересно поведението на Валерия като се върне - не мисля, че ще има промяна; той пак ще си ляга при нея, ще й виси на врата, а ако не дай си Боже, тя отпадне от играта преди него, трябва кофи да му носят за сълзите...Не е хубаво така да се говори, но хич не обичам такива крайности - любов, любов, ама...то задушаващо чак.

# 723
  • Другата България
  • Мнения: 37 710
Интересно, че повечето хора в анкетата гласуват за Ванко строй. newsm78
Обяснявам си го с това, че машинално се отговаря на въпроса "Кой искате  да победи".
Щото и аз искам Ванко да победи, но смятам, че Алек ще е победител.

# 724
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз продължавам да се надявам Гинчев да победи  Praynig - я с 2, я с 3 секунди да е по-бърз в най-важните игри.  tooth Нали напоследък им стана навик да имат такива рекордно малки разлики във времето дуелистите.  Wink tooth
Ма много ще съм му благодарна на Гинчев, начи. Praynig

# 725
  • Мнения: 4 821
Вчера имах малко време и изгледах първите два епизода на този сезон защото ги бях пропуснала. Първото което ми направи впечатление е колко добре се представи Елена на женския дуел във втория епизод. Спечели първата игра и за малко да се класира и на финала с доенето на кравите. Според мен е скрита лимонка и въобще не е слаба или неможеща.
Второто което ми направи впечатление е, че самия Ники Николов и Ани Владимирова си казаха, че са избрали жени които не знаят нищо за фермерството или за фермерския живот. Отделно се смяха с водещите на това, че нито една жена вътре не може да готви и, че Яни им е показвал как да месят. Гледайки визитките на мъжете от друга страна забелязах, че почти всички от тях с много малки изключения са хора свързани със селото. Или са живяли на село или са се преместили там.
Така, че нямам какво да се чудим защо са жените такива. Специално екипа си е избрал такива жени които да не могат да готвят и да не разбират нищо от фермерство. По каква причина са го направили не знам, но определено още от кастингите не са разчитали на жена победител.

# 726
  • Мнения: 7 848
Аз продължавам да се надявам Гинчев да победи  Praynig - я с 2, я с 3 секунди да е по-бърз в най-важните игри.  tooth Нали напоследък им стана навик да имат такива рекордно малки разлики във времето дуелистите.  Wink tooth
Ма много ще съм му благодарна на Гинчев, начи. Praynig
Понеже игрите са все силови аз пък се моля да пуснат кадрите с  Вал на Алек,  и така Гинчев бие. Гадна съм, да, знам си го...

# 727
  • Другата България
  • Мнения: 37 710
.....колко добре се представи Елена на женския дуел във втория епизод. Спечели първата игра и за малко да се класира и на финала с доенето на кравите. Според мен е скрита лимонка и въобще не е слаба или неможеща.
Тя Елена нали си го каза - "мога, но не искам".

# 728
  • София
  • Мнения: 20 197
Интересно, че повечето хора в анкетата гласуват за Ванко строй. newsm78
Обяснявам си го с това, че машинално се отговаря на въпроса "Кой искате  да победи".
Щото и аз искам Ванко да победи, но смятам, че Алек ще е победител.
И аз така, и затова още не съм гласувала - не ми дава сърце да гласувам за Алек.  Blush

# 729
  • Мнения: 269
При положение, че някой беше написал в темата ясно кой ще е победител/поне да го беше скрил/, мисля, че и аз няма смисъл да гласувам.

# 730
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Бе, можела уж Елена нещо си, ама орева света, че ѝ отекли ръцете от малко дърва, дето нацепила. Искам в дуел да я видя аз, както и Марина, и искам да паднат и двечките. Twisted Evil  hahaha

# 731
  • Мнения: 6 259
Който иска да не чете ,за победителя се отнася
Скрит текст:
Гинчев отпада .Видяли са го  в Берлин в началото на октомври

# 732
  • Другата България
  • Мнения: 37 710
Който иска да не чете ,за победителя се отнася
Скрит текст:
Гинчев отпада .Видяли са го  в Берлин в началото на октомври
Скрит текст:
Ехааа, тука по молове ги срещаха, сега чак в Берлин съгледвачи си имаме. Grinning
Очаквано е това отпадане.
Бе, можела уж Елена нещо си, ама орева света, че ѝ отекли ръцете от малко дърва, дето нацепила. Искам в дуел да я видя аз, както и Марина, и искам да паднат и двечките. Twisted Evil  hahaha
Ако Алек е фермер следващата седмица, то поне според мен пак няма да има женски дуел. Освен ако нещо Валерия не му промие мозъка за Марина.

# 733
  • Мнения: 4 821
Ние с един месец закъснение ли гледаме или повече? Дуелът между Иван и Алек предполагам трябва да е бил около средата на октомври или?

# 734
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Marsia, правилната дума е разбрида, Иван разрига май казваше.  Joy

Ех, знаех си... "разбрида" я знам. Другата ми беше чудна и смешна.Joy

Общи условия

Активация на акаунт