Big Brother - Most Wanted - 2017

  • 198 767
  • 3 302
  •   1
Отговори
# 3 150
  • Мнения: 6 496
От снощния епизод ми се изясни, че Светлето е искала да номинира Дии. Брадъра надушил сеир и рейтинг я е резнал и милата едва измисли номинацията си за Кордел.
Много кофти монтаж, изобщо не разбирам кои кадри от кой ден са. Rolling Eyes

На Фънки непоносимостта към това ограничено същество донякъде я разбирам. Успешен е, да. Довел, организирал концерти и общувал със световни звезди, вероятно много от тях с наполовина от претенциите на това чудо - Луна.

# 3 151
  • Мнения: 979
Стане ли ти с мен банално -
махай "б"-то отначало!
Е, не !!! Това наистина ли е възпято в песен ?
Просто...и да се гръмна, пак ще е недостатъчно. Tired

 Joy Joy
Пуснете и текст на Тотюва песен и да им направим сравнение и литературен анализ  Joy Joy
Народа избра Тото за победител преди Joy Защо Дебито да не стане сега  Joy Joy Това е младото поколение  Joy. Свиквайте  Joy

# 3 152
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако около теб има представители на такова младо поколение, не значи, че всички са такива. По стечение на обстоятелствата се занимавам с младото поколение и такива боклуци почти не съм виждала, даже и приятелката на Динко не беше толкова зле.

# 3 153
  • Мнения: 979
Ако около теб има представители на такова младо поколение, не значи, че всички са такива. По стечение на обстоятелствата се занимавам с младото поколение и такива боклуци почти не съм виждала, даже и приятелката на Динко не беше толкова зле.
Точно това иронизирам  Joy Не мога да се примиря с победа Тотюва, а с Деби са си лика прилика  Mr. Green

# 3 154
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Народът не е избрал, избрали са онези глупавите, които гласуват.

# 3 155
  • София
  • Мнения: 20 208
Текст на песен на Деби, тя направо бъдещето си предрекла Grin

Скрит текст:
Влязох във филма,
малко съм пила - попрекалила.
Теб набелязах, у вас се оказах,
после не помня аз!

Искам нещо оригинално
дай, дай, да е неморално!
Искам като в камасутра
дай, дай до утре!
Стане ли ти с мен банално -
махай "б"-то отначало!
Искаш бързо, после бавно
дай, дай, дай да е неморално!

Ти ме разтърси, аз си го търсих,
лошо ще свърши...
В мръсните мисли станахме близки
да го повторим ли?
Направо се е описала... Сериозно ли някой би изпял такова нещо, колкото и да е закъсал?  Sick

# 3 156
  • Мнения: 979
Текстовете на Тотювите песни не е по различен, а формата който спечели беше " Любима звезда на България", не знам кой го избра ooooh!

# 3 157
  • Мнения: 158
Ако оставят бичето до края на сезона, то ЛиндзитУ ще е на гърбът Му по цял ден. Добра ездачка е и наистина се отдава в работата си.

# 3 158
  • Мнения: 3 311
В предния сезон показваха само как Сашка яде, сега в този сигурно за Дебора ще показват как се напива и обижда.

# 3 159
  • Мнения: 48 068
Що за текст...Сашка и Мара ми се виждат вече дамски интелектуалки. Всъщност аз и техните не знам, може пък и те да са толкова...задълбочени....Тотю...абе изобщо... всеобщо изпростяване.  Пошла работа

# 3 160
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 280
Аз па се радвам, че затвориха човката на Захажаевна. Дано Камелия Воче и Кали да гледат.

# 3 161
  • София
  • Мнения: 22 999
Луна с голЕми претенции, а в стаята й е много разхвърляо и неподредено. Страхотна "дама"!
 Sad

# 3 162
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 280
Това е положението, слуги нема!
Като  чуя за Луна все се сещам за мусаката на Кичка.

# 3 163
  • Мнения: 15 960
Обаче Луна като стана от леглото си и поизпъна завивката, което все пак е нещо невиждано досега в ББ.  Иначе с тези кашони наистина язък й за претенциите, Марчето цели какво там докара. ..

# 3 164
  • София
  • Мнения: 1 590
Според мен Норделката я бутнаха леко отзад, и тя от немай къде направи плонж!
Но плонжа и беше добър, за разлика от другите, които се натопиха като биволици Unamused

Общи условия

Активация на акаунт