Big Brother - Most Wanted - 2017

  • 198 871
  • 3 302
  •   1
Отговори
# 3 165
  • Мнения: 5 776
Обаче Луна като стана от леглото си и поизпъна завивката, което все пак е нещо невиждано досега в ББ.  Иначе с тези кашони наистина язък й за претенциите, Марчето цели какво там докара. ..

Тя може и да я поизпъва, но пък после си легна с обувките, та се позагуби ефекта.

# 3 166
  • Мнения: 372
На Динко силата му е във Ф-ито... Joy Joy
Норделката има лист с чакащи мъже, и ги придвижва по списък... ко знайти вий..Joy
https://www.vbox7.com/user:bigbrotherexclusives&p=allvideos

Готина история от Фънки..
https://www.vbox7.com/play:90a444be8c

# 3 167
  • София
  • Мнения: 7 895
Събота и неделя, кой знае къде се подвизават, хранят се, пият си и си купонясват. Кой както си го разбира. И от понеделник пак на работа в Брадъра. Пък ние тук нека ги обсъждаме😂 като си нянаме друга работа.

# 3 168
# 3 169
# 3 170
  • Мнения: 2 818
Впечатлих се от списъка на Нордел. Simple Smile Само да не е от преди няколко години, че може да има изненади. Аз не съм я гледала в МШ, но явно е имала различна визия по всеобщо мнение на гледалите я.

# 3 171
  • София
  • Мнения: 20 217
Ами, различна. Същата си беше, само малко по-слабичка.

# 3 172
  • Мнения: 2 049
Впечатлих се от списъка на Нордел. Simple Smile Само да не е от преди няколко години, че може да има изненади. Аз не съм я гледала в МШ, но явно е имала различна визия по всеобщо мнение на гледалите я.

Аз не я знам кога се е изявявала в мастър шеф, ама преди 6-7 години като я видях на един алкохолен запой, беше добре - колкото добре може да изглежда тая... Май е дегустирала бая сладкиши изминалите години...

# 3 173
  • София
  • Мнения: 2 992
Събота и неделя, кой знае къде се подвизават, хранят се, пият си и си купонясват. Кой както си го разбира. И от понеделник пак на работа в Брадъра. Пък ние тук нека ги обсъждаме😂 като си нянаме друга работа.


Вчера, из целият Студентски град имаше разлепени плакати на Коцето за участие в назнам си я коя чалготека.За днес и утре. Просто, са като на почивна станция- хапване, пийване, поплювки, и отгоре на всичко им плащат за тази работа.

Последна редакция: сб, 18 ное 2017, 18:19 от kamelia741

# 3 174
  • Мнения: 69 278
Значи Коцко се прибира в Нови ХанЧ само да си почине и реанимира...

# 3 175
  • софия
  • Мнения: 25 950
Гледам по БТВ Деси Цонева. Съща Дебора. И поведение, и внушение за "чистоплътност".

# 3 176
  • Мнения: 9 865
Гледам по БТВ Деси Цонева. Съща Дебора. И поведение, и внушение за "чистоплътност".
Така е, ама бръмчи на малко по-високо ниво. Гледам я редовно поства от различни точки на Европа, все по някакви рИсторан'и, шампанско и сълзи, мила моя майно льо. Има и нЕкъв пич, ама му е скрито лицето. Но иначе да, абсолютно еднакви асоциации имам за двете.

Плакатите на Коцьо ги има и на строежите покрай нас, тъкмо днес си викам, тия хора в тая къща ходят колкото да отчетат присъствие, иначе са си по работа навънка...

# 3 177
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 546

 Или в превод:
"Дий(името на субекта) коньо!"

# 3 178
  • Мнения: 69 278
По паспорт тоя младеж как се казва?

# 3 179
  • Мнения: 13 092
Радомир бил. 😂😂Така четох някъде.

Общи условия

Активация на акаунт