Успявате ли да накарате мъжете си да ядат

  • 5 506
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят мъж яде абсолютно всичко. Много се кефя Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 39 762
О, да, имам успехи в таз насока.
Ужким това не ядял, онова не ядял, а кат сготвя - "Ама то било вкусно"  Joy

# 17
  • Мнения: 252
Ох при мен  е чудо - не ядем: чушки (печени и сурови) тиквички, патладжани, коприва и спанак (копривата само по 1 начин), банани, пъпеши,праскови (което е много добре за мен) и още има ама не мога да се сетя а пък и той си мълчи тука до мен

# 18
  • Мнения: 5 500
Хе хе хе=я да не се оплаквате. Мъжете ви не ядат по някоя и друга манджица, ами моят като не яде ВЪОБЩЕ МЕСО!!!! И риба даже.
Ша отварям вегетариански ресторант вече. Crazy
Е, ся ко се оплакваш, постните манджи са пък най-лесните на света не стига, че те улеснява мъжа ти ами и недоволна  Mr. Green

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 преди да го взема  Laughing не ядеше кисело мляко, сирене, олио, оцет..........
Само сирене и оцет не е проял, но аз дерзая   chef

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Като се запознахме, всичко ядеше диването. Напоследък ми се глези:
- моркови в супа или ядене - пощи го като че ли ще го отровят
- коприва и други зелении не ще (освен спанак в баница)
- ориз не ще

Ако пък е нещо ново, непознато за него с такова недоерие подхожда, че ми иде да му захлупя тенджерата на главата.  #Cussing out , но все пак яде.

# 21
  • Мнения: 14 654
aз не мога да го убедя дори да опита спанак и зелена салата.понякога се прежалва да хапне малко зелен фасул или грах.а пък детето мрази месо и като готвя-задължително 2 различни манджи-една с месо,една постна

# 22
  • Мнения: 614
Никакъв проблем,хапва си от всичко.

И мойто мъж така Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 1 244
О, да, имам успехи в таз насока.
Ужким това не ядял, онова не ядял, а кат сготвя - "Ама то било вкусно"  Joy

А и такива изцепки имаме:) Цял ден ме гледаше веднъж изпод вежди като му казах, че ще правя киш с кайма и ябълки ей така: smile3516 Разчопка го с вилицата все едно очакваше да изкочи извънземно отвътре... ама после ме разнасяше насам и натам каква вкусотийка му сготвила жената  smile3521 Heart Eyes И така постепенно почва да ми се доверява де. Ама определени храни не ще - не, та не... Ама аз ша го пребора Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 590
Не успявам да го накарам да яде по-малко... яде от всичко и по много  Hug

 Това,което готвя аз разбира се.Ако някой друг го е готвил е много капризен. Започна и кисело мляко да яде,май само това не ядеше.

Последна редакция: пн, 22 май 2006, 12:47 от manel

# 25
  • Мнения: 3 760
Трудно.
Мога да го накарам ако съответната новост е в малцинство (например ще гризне баница със спанак, но спаначена манджа... не!) или ако не е прекалено екзотична. Но пюре от ябълки с масло като гарнитура на пържоли  - не ще и да чуе. Вярно, че и аз се дърпах първия път  Laughing

# 26
  • Мнения: 14 489
всичко яде - и тъй сладко си хапва, че са ми заседнали едни 3-4 кила откак се оженихме и нямат махане - така ме омайва и аз да хапвам с него.
иначе не яде спанак - ама му намерих цаката и за това.
да и горчица не яде - ама това не ме бърка - хамбургери вкъщи не правя.

# 27
  • Мнения: 1 427
Всичко яде!Това,което не ядеше преди го прояде.....къде ще ходи Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 609
Старая се и успявам лека полека. Mr. Green Щом го накарах да яде ориз, значи действам добре. Twisted Evil Не обичал пържени филийки, ок, ама една сутрин бях правила и останаха. Вечерта се върна гладен и ги опита - ааа, ама те били хубави. Crazy Много се дразня като каже- аз това не ям, като още не го е опитал. #Cussing out

# 29
  • София
  • Мнения: 35 950
Моят мъж не яде само ядене коприва , спанак и лапад ,когато е без месо.
Същите тези зелении обаче ги яде, ако са печени с яйце и сирене.

Общи условия

Активация на акаунт