Успявате ли да накарате мъжете си да ядат

  • 5 549
  • 128
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 178
Картофи не обичаше - прояде. Супа не ядеше - сега сам моли за нея. Фрикасе - тоже. Броколи - със сос от синьо сирене им се нахвърля. Само зелен боб и ориз не иска и това е!  ooooh!

# 91
  • Мнения: 3 317
нямам проблеми той всичко яде  Whistling

# 92
  • София
  • Мнения: 4 294
Прояде и още как  Mr. Green
Прояде агнешко, патладжани и супи  Peace
Остава ми да се справя със спанака, зелен фасул и доматен сос  Wink

# 93
  • варна
  • Мнения: 1 830
Моя зелен боб и тиквички под каквакто и да е форма не мога да го накарам да яде.Мусака и пиле фрикасе също не обича.Всичко друго яде и то по много Laughing

# 94
  • Мнения: 1 065
В къщи никога не се е готвило агнешко ,шилешко ,ярешко ,овче ,телешко -само пиле ,много рядко свинско месо и още по-рядко риба.
Поне от 5 години не съм готвила нищо с патладжан на каквото и да е ястие.Последния път ,когато на гювеч сложих патладжан ми се мърмори ,че съм развалила хубавото ядене.
Зелениите и лещата не са долюбвани,но от време на време може.
Същото е и с морковите в ядене -за предпочитане са сурови.

# 95
  • Мнения: 1 104
То в началото и нашите вкусове се разминаваха, но бавно и  славно опитва нови неща, които преди не е ял.

# 96
  • Мнения: 82
моя мъж не яде зелено-коприва,лапад,бамя  е и разни други постни супички все месце иска,но бях на гости на сестра ми за 3 дни и майка ми му сипала супа от бамя и хахахахаах той си я изял-голям смях падна после като ми разказваха eat

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 85
При моя беше трудно със спагетите(кус-куса и макароните) ... голям зор видях докато го накарам да яде спагети...сега си ги хапва,вкусни били, ама се муси като разбере , че ще ядем "пак" (един път в месеца,ако не и по рядко) спагети!  Rolling Eyes

# 98
  • София
  • Мнения: 62 595
По-скоро е проблем да го накарам да не яде.

# 99
  • Мнения: 1 475
моя е всеяден, а аз бих помолила за рецепта, как да го отвикна да яде всичко, че много му се лепи, дето не трябва, а това води и до неможене- хи-хи хи хи newsm64

# 100
  • Мнения: 1 174
И моят любим си хапва от всичко, освен прясно мляко.Ако му предложа с какао - може, така че не е съвсем изключение.
За щастие нямаме проблеми с вкусови различия, ами напротив.  Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 1 800
Много бавно и трудно...след 5 години брак прояде леща...ама, ако знаете колко още неща не яде ooooh!...

# 102
  • Мнения: 292
Моя пък всичко си яде.Само аз го отказах от супата топчета защото по едно време все това готвех и сега не иска и да чуе. Naughty Embarassed

# 103
  • Мнения: 6 164
Успях!
Всичко прояде.
И то сам си поиска, не съм го карала! Shocked Изведнъж изяви желание да ми излапа зелевата салата и прояде риба...  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 1 312
Не яде "карантии",както сам ги нарича.
Пък аз обичам много пилешки дробчета,сърца,воденички.
Обичам и дроб сърма,ама сама да си я ям не става,та готвя и каня приятели на гости.
Не обичаше и шкембе,но от година прояде.
Език,мозък,свински уши и тем подобни не присъстват в менюто ни пак заради него Crossing Arms.
Не обича ориз,пипер/чушки/,спагети.

И двамата обаче сме почитатели на рибните дарове,пилешко,патешко,телешко,свинско.
Не консумираме агнешко,ярешко,зайци,петли и тем подобни Sick
Домашно сирене и мляко не пием/ядем/.
Само "расло"в магазина Wink

Общи условия

Активация на акаунт