Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - тема 57

  • 115 016
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 39 359
От дълго време заглеждам корк-а. Обаче по други характеристики- а именно шумо и звукоизолация, но с тези 3 мм. нещо има нямам вяра.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 034
Къде в София мога да разгледам за пердета, освен магазините на Пиротска? Търся плътно шарено перде, но повечето такива са с цветя..

# 272
  • Мнения: 8 077
Къде в София мога да разгледам за пердета, освен магазините на Пиротска? Търся плътно шарено перде, но повечето такива са с цветя..
Виж предишната тема много коментирахме за пердета... има и по Хр.Ботев, и на петте кьошета, и в Домко... и къде ли не... Потърси в интернет магазини за пердета и после тръгвай на огледи Simple Smile
И да знаеш, ако търсиш на цветя всички ще ти се струва, че са "геометрични" Smiling Imp

# 273
  • Мнения: 3 070
Аз съм далече от пердетата, но съм набелязала Bibtex. Имат магазин и в София, както и страница във Фейсбук, където може да разгледате.

# 274
  • София
  • Мнения: 2 671
Всяка неделя има пазар в Горни Богров. Има много турци, които продават страхотни пердета и килими. Ако в София струва 200 лв, там ще се спазариш за 100

# 275
  • Мнения: 1 744
Момичета, трябват ми щори за една част от прозорците. Обаче трява да се ушият по размерите им.
Познавате ли място, където това да се прави, също така да има голяма цветова гама?

# 276
  • Мнения: 8 886
Относно входните пространства - допаднаха ми "точките" като идея, но при по-светли стени ми се струва, че ще се цапа доста, колкото и качествен да е латексът. И аз умувах доста, но в крайна сметка сложих плитък гардероб за връхни дрехи, шалове, шапки, обувки и така всичко е прибрано и не се вижда. Добавих килим, огледало и няколко картини и пространството придоби вид. Сега остава някакъв чадърник и малко място за сядане при необходимост.

В темата винаги съм намирала много полезни идеи и отново ще съм много благодарна, ако ми дадете насоки Bowtie Става въпрос за зона - в голямо отворено помещение, която функционира като трапезария. Конкретно стената до масата - бяла с 2 стенни лампи на разстояние около метър и нещо една от друга. В колебание съм какво да сложа там, защото е фокус точка - хоризонтално огледало с интересна форма/рамка или пък някакви керамични обемни фигури, картина... Rolling Eyes Със сигурност не искам натюрморти, темата за храна под формата на изображения, чинии, както и рафтове с неща по тях...
Цветовата палитра е бяло, сиво, тъмно дърво

# 277
  • Мнения: 8 077
Момичета, трябват ми щори за една част от прозорците. Обаче трява да се ушият по размерите им.
Познавате ли място, където това да се прави, също така да има голяма цветова гама?
Видях на "Баучър" точно срещу новото китайско посолство на ъгъла с "Теодоси Търновски" магазин с шоурум... Пада се някак подземен отворен етаж, виж го на стрийт вюто

# 278
  • софия
  • Мнения: 25 464
За стария апартамен правих щори в Гершман и бях доволна.

# 279
  • София
  • Мнения: 1 086
Аз поръчах преди празниците римски щори в Alexa. Имаха промоционални платове само онлайн, затова отидох на място в офиса, избрах си плат от тези на промоция и после ги поръчах през сайта им. Излязоха ми доста изгодни.
Монтираха ми ги след празниците, че беше натоварено.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 086
И за пердетата да споделя.. Тук, от форума прочетох за магазин, в който се продават пердета от Белгия на килограм. Купих за три стаи, като в хола ще са две, всички ще са дълги до земята. Излязоха ми 218 лв всичките. Магазина е на ул. “ Братя Миладинови”, отсечката между Стамболийски и бул. Тодор Александров.

# 281
  • софия
  • Мнения: 25 464
И за пердетата да споделя.. Тук, от форума прочетох за магазин, в който се продават пердета от Белгия на килограм. Купих за три стаи, като в хола ще са две, всички ще са дълги до земята. Излязоха ми 218 лв всичките. Магазина е на ул. “ Братя Миладинови”, отсечката между Стамболийски и бул. Тодор Александров.
Това е магазин за платове на кг. - между 24 и 50 лв./кг. Там не шият пердета.
И, да, има много добри попадения на плат. От там си взех естествен лен и пердетата ми излязоха наполовина по-евтини, но си ги ших и сама, де.
Сега съм купила много хубав плътен лен (24 лв./кг.) за голяма възглавница, който излезе 13 лв. (1 м.).
Пак от този магазин купих много хубави възглавници за под за смешни пари. Недостатъкът им е, че не се с калъфи, но съм решила, че когато се изцапат и започнат да ме дразнят просто ще ги изхвърля.
Скрит текст:
Такива, но едноцветни.

Това е магазинът.

Последна редакция: ср, 10 яну 2018, 11:52 от zvаnchе

# 282
  • Мнения: 39 359
Заинтригувахте ме! Този магазин има ли сайт, фейсбук?

# 283
  • софия
  • Мнения: 25 464
Няма. Като влезеш вътре е леко потресително, но ако преодолееш това, има хубави платове.

# 284
  • Мнения: 1 744
Благодаря момичета, жалко не че го знаех по-рано този магазин за платове, нямаше да се оръся майка си и баща си за пердета Cry

Общи условия

Активация на акаунт