Maми дайте някоя "драконова" диета

  • 3 018
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Може би ако престанеш да се вторачваш в тия няколко излишни кила, ще ти стане по-добре.
Спокойно, дебела няма да останеш  Tired

# 16
  • Мнения: 5 103
редувай през два часа плод и чай. Плода да не е банан, череши или грозде. Добре е да е грейпфрут, киви, ананас (суров, не компот). За 4 дни ти обещавам завидни резултати. При мен беше 4 дни 4 кг  Peace. Задържах ги и дори свалих още 2 с: неядене до обед (само кафе), следобед (около 3) 2 моркова или половин салата или плод (грейпфрут или киви) или сурови ядки или шепа сушени сини сливи. Вечерям около 1/3 до 1/2 от обичайната си порция без хляб, безалкохолно, сок ... само литри билков чай без захар. Това продължи около 2 седмици. От месец се храня нормално, но почти не ям хляб (просто не изпитвам потребност), вафли, торти, но пък рупам шоколад и кремчета разни от време на време. Аз обаче имах да свалям 10-тина килограма (на един ръст сме) и сега съм 53 -4 кг. Надявам се и аз скоро да падна под 50-те Praynig. Успех!

Това с плода и чая е нещо  като гладуването на Емилова нали?
Колко грама плодове на ден се събират да мога да ги разделя Hug

Да и аз си мислих, че може да е от хормоните с толкова глад и почти нищо newsm78 не не кърма за тези, който се притесняват, че ще навреда на бебчо.

Много, много ви благодаря за съветите  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 524
"Драконова"за мен е зелевата супа.
Няма начин да не свалиш с нея поне 3-4 кг.Аз също нося на глад , но сушпата не можах да я издържа. На третия ден като я видех и  Sick #Crazy Sick

# 18
  • Мнения: 739
пробвай със зелевата супа, наистина действа, ядат се и други неща освен супата. НО обикновено бързо свалените кг. се възстановяват после двойно! Важно е да е постепенно, за да е трайно. Аз съм с твоите пропорции, 52кг ми е добре, ако съм 46 ще съм скелет с мноооого ребра, но всяко тяло е различно, ти си знаеш най-добре. Спортувай, яж повече плодове и зеленчуци, избягвай сладко, тестени изделия и вискокомаслени продукти. Повечко разходки с количката и ще отслабнеш.
Ако кърмиш сега не е време за диети, все пак.

Общи условия

Активация на акаунт