Тренировки в домашни условия - 90

  • 68 896
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 067
Здравейте

За днес Workout Plan # 22 от ФБ (ама не Фейсбук  Laughing)+ Lower Body Active Stretching Routine – Low Impact Workout to Tone & Stretch - това е 1-ва част от ден 24 + стреч йога от тези на ТиЛи Wink
Специално искам да пусна линк към тази тренировка https://www.fitnessblender.com/videos/pilates-butt-and-thigh-bur … -and-toned-thighs за дупе и задно бедро. Когато и който я направи няма да сгреши, отива ми директно в любими. Утре сигурно ще плача от МТ  Grinning Направо се подпалих.
Куку, аз съм два дни след теб хехех и аз отчитам Workout Plan # 20 от ФБ (ама не Фейсбук  Laughing) +  Tank Top Arms Round 2 – Upper Body Toning (12 Minutes). Подпали ме, правих ги с по кило и половина на ръка.
И аз почнах да пия BCAA - днес за трети път, не знам какво трябва да усетя, ама не усещам Grinning все ми е уморено, но съм и под сериозен стрес та... няма как да пръщя от енергия. Пия и ел карнитин, не се потя много, ама ние с МП се бъзикаме, че аз влизам в сауната, за да се стопля - все ми е студено и трудно се потя.
В тежестите съм по-дисциплинирана и не "скипвам" повторения, колкото и да пари. От свалените 40 кг., имах и винаги съм имала огромни ръце и висяща кожа отдолу. Сега това видимо се е свило и смея да кажа, че много си харесвам раменете, ключиците и започвам да харесвам ръцете си. Мускули усещам и на дупето и на краката, килата не падат, аз обаче съм Ок
И те така, рапорт даден, седянката е много готина Simple Smile

# 661
  • Мнения: 2 887
Агент, още по-добре, тъкмо всяка седмица ще правя различно ААА.
Тежести съм си набелязала само за нея, тъй като няма да правя другите тренировки в близките дни. Та, имам записани 4, 5, 6,5 и 8 кг, като четворките са малко под въпрос, но може да ги използвам за трицепси/едната ми лакътна става е малко афиф, което налага използването на различни тежести в зависимост от положението на ръката/.
Иначе и аз предпочитам кардио без подскоци и не мога да разбера защо степът се пренебрегва последните 10 години/бийчбоди май няма и една програма със степ/ в полза на скачането по разни кутии, което може да доведе до много повече травми. Отделно треньори като Боб Харпър, Пол Катами, Кети Фридрих и пр. правят тренировки, при които пулсът много се участява, но почти или съвсем няма подскоци.
Дана, за себе си бих ползвала максимално 12-13 кг на ръка за гръб и мъртва тяга. С повече наистина не се виждам. Хайде 15, ако съм много мотивирана и повторенията са макс. 6-8.
Спринкълс, за мен едамамето си е чисто бобово, т.е. почти 1:1 съотношение на протеини и въглехидрати/+/- 1-2 грама/, подобно на леща, боб и грах. На мен ми беше странно, че в безбройните контейнерчета не е предвидено едно и за бобовите. Дори мислех, че зеленото е за тях, но явно си е за зеленчуци.

# 662
  • 1st floor
  • Мнения: 9 159
За днес кардиото от БР.

# 663
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 315
Аз продължавам да тренирам по програмата на любимата ми треньорка Шалиин Джонсън: ChaLEAN Extreme обаче тя казва тежестите в паунди и аз имам 4 гири по 1 килограм 2 по 2 килограма и тежести за китки и глезени това е така защото до сега съм играла предимно аеробика и кардио Simple Smile Сега като започна да тренирам си отварям таблица с паунди килограми за да си превеждам какво казва треньорката после пада едно смятане кои тежести да взема и така вече си мисля дали да не бях започнала програмата с ластици там има една мацка с ластици прави упражненията но изискват голямо омотаване Simple Smile Чудя се дали да я продължа с наличните тежести или с ластици или да поръчам нови тежести (градът ни е малък и няма вече спортен магазин) Simple Smile
На мен ми е по-лесно когато имам програма и да знам какво ще тренирам и другата седмица - по-спокойно ми е а и има тръпка как програмата с надграждане ще промени тялото ми Simple Smile
Не разбирам вашите системи за трениране но чета с интерес дано вдяна нещо Simple Smile

Редактирам се да кажа че имам почти постоянна мускулна треска и се чудя вече дали не греша нещо в изпълненията на упражненията Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 11:20 от pvacheva

# 664
  • Мнения: 2 887
аз не бих препоръчала ластици, тъй като и там ти трябва различно съпротивление. съответно трябва да сменяш ластиците, което само по себе си не би било проблем, ако се продаваха с индивидуални дръжки, но в комплектите обикновено има само по една, т.е. ще губиш доста време.
аз вчера правих една йога на ейдриън, оставих бохото за следващата седмица. харесаха ми пейзажът и музиката/малко ми напомни на шива реа/, но витас май ме разтяга по-добре. при него в края на тренировката успявам да правя гледащо надолу куче и йога клек, а вчера си се вдигах на пръсти.

Последна редакция: пт, 19 яну 2018, 12:41 от zvezdi4ka14

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 959
Аз днес не можах да се събудя сутринта и сега ми е съвестно, дано да успея да вместя през уикенда една тренировка и една йога.
Иначе, като добра ученичка, прочетох всички линкове от Агента Kissing , и сега съм на път да си взема фитнес гривна, нещо по-семпло, главно за пулса ми трябва.
Благодаря и за линковете за стречинг, май намеренията ми и плановете са винаги повече от осъщественото...Все не ми остава време, ужас.
И аз предпочитам кардио без много скачане, даже по принцип идеята за кардио ме изпълваше с ужас и ако не сваря да изпълня нещо от някоя програма и трябва да прескоча ден, винаги съм прескачала кардиото.
Но учудващо, миналата пролет реших да направя Т25, хареса ми , даже пак ще повторя. Може би просто Шон е готин и надъхващ Smile

# 666
  • Мнения: 2 883
Здравейте

За днес 20мин. йога за разтягане от бохо-то, ден пореден от ФБ https://www.fitnessblender.com/videos/5x5x5-pulse-workout-upper-body-workout препоръчвам! Страхотна тренировка за горна част (правих я основно с 2х3кг), + стречинг за горна част, който беше за утре, но няма да имам възможност да тренирам, за това го направих сега.
За пръв път, от както възобнових тренирането ми стана лошо в края на тренировката. Хапнах малко и се оправих. Гледам да тренирам на гладно, обикновено ми понася добре, но този път нещо ми стана.
pvacheva според мен именно МТ е показател, че тялото ти работи. Като заговорихме, от вчерашното видео - пилатеса за дупе имам МТ на странни места  Laughing Очаквах го, де.
А за тежестите - когато са в паунди деля на 2, примерно 10 паунда са около 5кг. Според Google 4,53592кг., но за да не се затормозявам си ги деля. Иначе бих те посъветвала да си подбираш тежестите според твоето тяло, колко си свикнала и т.н, не се води по треньор, при който това му е ежедневие, тренира от кой знае колко години, познава си тялото и 1000 други детайли. Ако чувстваш, че ти е леко добави тежест , ако ти е тежко - намали.
Толкова от мен. Отивам да чистя и после отпрашвам за Брюксел  Simple Smile 

# 667
  • Мнения: 3 067


Аз отчитам Bodyweight Cardio Calorie Blaster – Cardio Workout at Home (31 Mins) - определено ми е по-симпатично от ХИЙТ.

# 668
  • Мнения: X
Pvacheva, дели на 2 и не се затормозявай излишно с паундите Wink

Дана, аз имах голям мерак за тези тежести, но реално използвам най-много 5, 10, 15, 20 и 25 паунда. Другите до 50 не мисля, че съм ги използвала. Аз си имам 5, 8 и 10 стандартни и се замислям дали и аз да не си взема стандартните 15, 20 и 25. Трябва да измисля пространството ... вероятно лятото като имам време да пренаредя вкъщи.

Направих Кардио 3 на БР. Не знам защо ме беше страх да го почна. По-трудно е сякаш от БР2, но е съвсем поносимо. На обяд мисля да отида на йога.

Звездичка, съгласна съм за едамамето. Интересно е, че на другите бобови във веган плана си е обяснено, че не са чист протеин.  Както и да е - мъката на мен ми е, че няма достатъчно чисти протеини, които харесвам ...

Маги, весела разходка из Брюксел!

Весели почивни дни!

Последна редакция: сб, 20 яну 2018, 17:28 от Анонимен

# 669
  • Мнения: 3 067
Спринкълс за кой веган хранителен план говориш? За този на ФБ ли? Още не съм го чела задълбочено.

# 670
  • Мнения: X
Не, Дух, за този на 80DO. Той не е като план с рецепти - има просто храни в различните хранителни групи, от които сам си избираш.

# 671
  • София
  • Мнения: 1 270
Днес кардиото от 80DO , много ми хареса , особено финала със слайдовете.В моя случай с хартиени чинии.Нямам търпение утре за ААА.

# 672
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 315
А къде да я търся тази програма 80DO? В гугал ми излиза музикална група Simple Smile

# 673
  • Мнения: 1 199
Sprinkles, Звезичка, благодаря за мнението, полезен ми е всякакъв опит.
Аз все още си спомням фитнеса в един хотел, където имаше много хубави, компактни, не гумени, с хубав захват гири, от 1 до 10 кг. Хванеш 9 кг, тежко ти е, минаваш на 8. Трудно ще мога да се оборудвам точно така вкъщи, но пък не искам и да имам нещо, което може да ползвам рядко.

Кардио 3 от БР и аз съм установила, че наплаши ли му се човек предварително, се изкарва всъщност доста добре.

Отчитам добра мускулна треска на задно бедро и части от последните тренировки на АЛО. Въпросната продължава и към прасците от кардиото преди това. Вчера правих Live to fail chest and back, за да компенсирам за липсата на акцент върху горна част в АЛО.

Аз за слайдове в АЛО ползвах първо кухненска хартия, която обаче ми се досвиди, защото на практика са слайдери за еднократна употреба. Така че си намерих някакви филцови парцалчета, които също доста добре се плъзгат.

Уикенда ще почивам. А другата седмица мисля да се наканя на 80 ДО.

# 674
  • Мнения: 2 887
Дана, ако вземеш отделни гири, ще има ли къде да ги складираш? Аз проверих и мога да си набавя 10 кг и 15 кг/регулиращи се, така че реално ще се ползват като 12,5/, но няма къде да ги прибера. То и сега четворките и едната пудовка са набутани в един ъгъл до гардероба.
Спринкълс, като гледах примерното меню, което пусна/не помня вече дали беше на ало или 80до/, ми направи впечатление, че на практика има три протеинови хранения. Ако не ядеш месо, е наистина твърде трудно да намериш варианти. Аз се сещам само за котидж чийз/но там все пак има 3-4 грама въглехидрати/, риба, миди сен жак, скариди, яйчен белтък и тофу/но пък то има вкус на гума, както и да го приготвя, така че трайно съм го изключила от менюто/. Ако трябва да ги ям по три пъти дневно, сигурно няма да изкарам и седмица. Бих добавила поне и бобовите.
За днес Kettlebell Dynamics 1 с Ейми Бенто и външно бедро с Мери Хелън.

Общи условия

Активация на акаунт