за кашите с какао

  • 1 209
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Да, давам. Не съм забелязала странични ефекти. Мисля, че какаовото съдържание е съобразено с възрастта на децата в кашите.   Simple Smile
--------------------------------------------------------------------------------------------
 Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 7 039
Не му давам и не виждам смисъл да се дава.

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В детската кухня правят кремчета с какао, нямаме проблем

# 18
  • Мнения: 2 936
каша Лека нощ с шоколад и 1 кремче на Нестле с шоколад, но изобщо не ги хареса. Хапваше малко и край.
и Алекс не ги харесва  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 95
Тази седмица за първи път пробвахме каша с какао на Блевит, и оттогава малко се мръщи на плодовите - веднага усети кое е по-сладичко  Laughing Даже сега малко съжалявам, че избързах. Никога преди не се е мръщил на каквото и да е - каша, пюре, сок...

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 765
До сега не съм давала, не мисля и да го правя скоро.
За всичко има време.  Naughty

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
От два дни давам пшеничната кашата на слънчо с какао-хареса й мн,ще следя за алергия.Ако всичко е наред-ще й давам и други каши с какао.

# 22
  • Мнения: 5 299
Все още не съм давала, и мисля да не й отварям очите за сега, докато не започне сама да си купува Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 392
Не, не давам засега, а и смятам да държа шоколадовите изделия далеч от нас, поне първите години. Няма полза от тях, освен да ги хареса веднага и да иска да ги яде за сметка на по-полезни неща. Плодовете са достатъчно сладки, засега те са на дневен ред  Grinning
Така ми е много лесно, цитирам, пък Блонди писала  Mr. Green

 Peace
Хайде и аз да "походя по перваза"

Общи условия

Активация на акаунт