Яслата на Свети Наум, къде се загубихте

  • 1 181
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Ей Женя да не се окаже, че имате същи проблем като нас?
Дано не е, но и на Ния ако помниш миналата година се случи същото.
Успех и дано се оправите.

Поздрави и целувки на всички, знаини и незнаини колежанчета.
Аз Нийката съм я пратила малко на курорт с баба, дядо, братовчедчето й и кучето на село.

# 16
  • Мнения: 2 534
Помня  , помня , sineo4ka , толкова ми беше мъчно за ния , яслата и харесваше .
А Поли ме хвърли в музиката , една година нищо , сега егати срива в имунитета .
Като я изведа навън очичките покват да текат , има леки обриви по бузките , нослето тече с бистри сополки .
Добре , че овладяхме обрива , който дори я сърби , с едно кремче - Excipial , което струва седем лева , продава се по гишетата с лекарствата , не стои при останалите козметики .

# 17
  • Мнения: 5 140
Женя ще стискам палци Поли да се оправи, по скоро и да няма последствия.
Заведи я на алерголог, аз Ния я водих при д-р Мустаков.
Той ми каза, че до към 4-ри годинки отшумяват тези алергични реакции.
Ако искаш ще ти дам телефона му.

Поздравииииииии   bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И Виктор в момента е болен на антибиотик и сироп - много кашля. Иначе е много жизнен и само веднъж вдигна темп 37.5 което си е нищо направо..Сега е при баба си и дядо си и чак на 1ви юни мисля да го заведа,  може и след това да си остане на бабин дом ще видим как се оправя.
Гледам по таксите в яслата, че доста деца са си постояли в къщи. Много жалко и се надявам всички скоро да се оправят, че хубавото време дойде Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 5 140
Виктор оздравя ли, ако ли не му стискам палци да мине бързо. Hug

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Синеочке, благодаря за загрижеността Heart Eyes Още не е напълно здрав, кашля и има хрема...Но още една седмица ще си остане в къщи..тоест при баба си и дядо си понеже аз и татко му сме на работа..Сега започнах да му давам едни водорасли по препоръка на моя позната майка и се надявам скоро да има видим ефект...Но мисля за 1 юни да отиде само за тържеството в яслата, той не е заразен, а и ще се забавлява...
А Ния как е всъщност и как се справяте с гледането? Бабите ли помагат или детегледачка?
Поздрави и до скоро

# 21
  • Мнения: 5 140
Майка ми и баща ми гледат Ния и племенника ми. Сега са на селото на баща ми. Вчера ходих с брат ми и снаха ми да ги видим и сега ми е малко криво, защото я видях за 3 часа. Ще си дойдат до София около 10 -ти и пак заминават.

Общи условия

Активация на акаунт