www.parfumi.net

  • 5 139
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 463
Добре де, защо е толкова голяма разликата в цената в сайтовете и магазините? Аз съм си харесала на Donna Karan Be Delicious, до сега не съм ползвала този парфюм и от къде да знам дали няма да ми пробутат някое менте.
В мегашоп 50 мл е 71 лв.
В auction.bg е 74 лв..
А в магазините на Витошка е 89 лв Shocked
Все си мисля,че е заради това,че интернет магазините все пак не плащат наем като на Витошка.Обаче и аз още не смея да поръчам,знам ли какво ще ми донесат?

# 16
  • Мнения: 612
Досега всичко , което са ми носили е било добро. Същото като в магазина. Само веднъж ми пратиха менте от един сайт, отворена кутия и т.н., но им го върнах и сега е махнат парфюма от сайта. Но не взимам нищо от тях вече.  Tired

# 17
  • Мнения: 8 463
Досега всичко , което са ми носили е било добро. Същото като в магазина. Само веднъж ми пратиха менте от един сайт, отворена кутия и т.н., но им го върнах и сега е махнат парфюма от сайта. Но не взимам нищо от тях вече.  Tired
Кажи,моля те,кой е този сайт? PraynigАко не искаш тук,може и на лични!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 797
Тъкмо това щях и аз да питам.От къде го взе? newsm78

# 19
  • Мнения: 612
Ментето го взех от Гет.бг( Лаура Биаджоти - Венеция пастело), но им го върнах без проблем, приеха си го обратно. Но те ги взимат от различни доставчици и вече го няма в сайта. Може и тях да са ги излъгали, не знам, но не се престрашавам да взема пак от там нещо.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 797
Поръчвала съм и от там и не съм имала проблем.Парфюмът беше запечатан и с необходимите стикери и прочие

# 21
  • Мнения: 612
Ами аз затова направих уточнение за парфюма и , е махнат(обаче след няколко месеца) и че само веднъж съм пробвала. Може всичките да са им ОК, ама вече не ми се иска да взимам от тях, още с първата поръчка  ooooh!. А ми стана гадно щото парфюма направо смърдеше на менте и беше отворен, какви стикери . Факта , чие си позволяват да ми пратят отворен и пръскан парфюм за мен беше  Stop.
Иначе може да са коректни във всичките си други поръчки и клиенти. Хайде повече няма да ги коментирам.

# 22
  • Мнения: 4 202
Вчера и аз щях да пускам подобна тема, защото се каня да поръчвам от megashop.bg. Една приятелка е много доволна от тях, но аз все си се съмнявам в нещо  Laughing
Най-вероятно ще ги пробвам пък да видим  какво ще излезе Wink

# 23
Ами аз съм си купувала и от парфюми.нет и от мегашоп и съм доволна и от двете поръчки, но в мегашоп май е по-евтино. Но пък при поръчката ми в парфюми.нет не платих нищо за доставката  newsm78 - там обаче уредих поръчката по телефона.

# 24
  • Мнения: 258
а как ви ги доставят? Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 258
парфюми купувам от мегашоп и съм мнооооого доволна!
сега видях сайта цените са просто невероятни 4470
гарантираш ли качество?! Praynig

# 26
  • Мнения: 3 457
и аз в 4етвъртък си поръ4ах парфюм-Дона Карън,от мегашоп-доставиха ми го в петък и съм много доволна Hug  bouquet

# 27
Аз съм взимала от www.parfum-bg.com и са върха - любезно обслужване, един пич ми го донесе до вратата и парфюма е оригинален. Само вижте цените Peace

# 28
  • Мнения: 4 371
Вижте, Дона Карън имат нов парфюм
Red Delicious

# 29
  • Мнения: 258
Вижте, Дона Карън имат нов парфюм
Red Delicious
в Бг го нямя,нали?! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт