160 благодарни Американки въртят тиквеници и пазаруват Коледни подаръци!

  • 94 665
  • 730
  •   1
Отговори
# 345
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ралица Василева напусна СНН и нещо почна в Бг., но не помня нито къде, нито какво.

Промивките са навсякъде, бе изключение!

# 346
  • САЩ
  • Мнения: 666
Да, ама и тяхното седалище мисля е в САЩ.

За учителите, ето един доста полезен сайт:

https://www.teachercertificationdegrees.com/ - гледа се Teaching Certification Requirement Information by State

И това:
https://www.teachercertificationdegrees.com/reciprocity/

Foreign Teachers and US Teaching Credential Reciprocity


Виж и това:
https://www.latpro.com/c/teacher-certification-for-foreign-educated-teachers/

Изобщо, гугъл е твой приятел Simple Smile

# 347
  • Мнения: 5
Здравейте,
Ще се радвам да разбера дали из форума има и хора, които живеят в Америка и в частност в Ню Йорк и околията му.
Simple Smile

# 348
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Здравейте,
Ще се радвам да разбера дали из форума има и хора, които живеят в Америка и в частност в Ню Йорк и околията му.
Simple Smile
да, стотици хиляди!

# 349
  • Мнения: 5
Здравейте,
Ще се радвам да разбера дали из форума има и хора, които живеят в Америка и в частност в Ню Йорк и околията му.
Simple Smile
да, стотици хиляди!
Благодаря за ненужното заяждане. Явно това ви прави деня щастлив - да киснете из форума и да търсите къде да си напишете безсмисления и ненужен никому коментар. Браво, много сте забавна!

# 350
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Колкото по-конкретен въпрос, толкова и отговорите по-задоволяващ.

Да, има хора живеещи във въпросните ерии.

# 351
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Здравейте,
Ще се радвам да разбера дали из форума има и хора, които живеят в Америка и в частност в Ню Йорк и околията му.
Simple Smile
да, стотици хиляди!
Благодаря за ненужното заяждане. Явно това ви прави деня щастлив - да киснете из форума и да търсите къде да си напишете безсмисления и ненужен никому коментар. Браво, много сте забавна!
ooooh! има стотици хиляди българи там! Аз съм последния пишещ в този форум който би се заял! Но ще ми е за урок на този потребител да не отговарям!  Crossing Arms

Ужас, май някой или е в цикъл или е настъпил таралеж ставайки от леглото!

# 352
  • Мнения: 187
Колкото по-конкретен въпрос, толкова и отговорите по-задоволяващ.

Да, има хора живеещи във въпросните ерии.

Именно.

Natallie Nasteva, правилният въпрос ще ти дада правилен отговор. Кажи какво точно те вълнува.

# 353
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Ей, не можем да изпишем една тема за една година бе хора - ей го новия Тенксгивинг се задава. Дайте нещо по-спайси че да тръгне разговора Simple Smile
Аз съм добре, аклиматизирам се още. По-лесно ми е отколкото транзишъна от бг до сащ, ама пак си е работа. Чакам си хората да дойдат след три седмици и градинарствам - тук е пролет и всичко е нацъфтяло.

# 354
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Руми, като почнат да украсяват и подготвят за Коледа, разкажи. Аз имам картичка от Кипър за Коледа и вместо елха, има украсен кактус.  Joy

# 355
  • WA, USA
  • Мнения: 512
О те започнаха вече. Най ме очуди че имаше такъв голям ентусиазъм за Хелоуин, добре че бях накупила кенди. Сега изкараха вече коледните лампички и съседите и от двете ми страни са се накичили, ще трябва и аз да се отстрамвам ама ми е рано още.
Планувала съм да ги заведа или Коледа или Нова Година на плажа до Мелбърн - там правели купони по случая, че да им е пълен експириънса с Коледа през лятото Simple Smile

# 356
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Бая спайси нещо трябва да е, че да изпишем 25 страници 😀

# 357
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Нали, голям срам! Grinning
Но така става с тези конкуриращи се социални медии, не може да се огрее навсякъде. Доста съм си ги самоограничила напоследък и признавам си без бой и без адвокат - по-добре ми е!

Да не си помисли сега някой, че съм разширила класическите контакти, не! Но остава време за спорт, книга и някой сериал докато си довършвам крачките за деня.

# 358
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Руми, на 12-те апостоли много ми хареса, но там не мога да си представя, че би могло да има плаж, много силни тез вълни бре! Да кажеш какви дървета украсяват!  Blush  Как са колегите? Има ли много чужденци измежду тях?

Агент, звучи прекрасно!  Heart Eyes

# 359
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Моят непосредствен юнит сме само 4-ма защото не сме на централния кампус. Две австралийки и един африкано-новозеландец  и аз Simple Smile Много ми е добре с малко хора, за да не трябва да се оправям с драми и политика.
Работата е ок що-годе, но има да свиквам с други нрави и култура на мин. усилия и медиокър продукт. Вече започнах да се вписвам де - този уикенд нищо не пипнах, хахах - почивах си активно без да гледам имейли и проверявам домашни.
А плаж има много надолу към Гипсленд - 90 майл бийч - и също и в залива на Мелбърн. На Апостолите ще ходим само за раззходка че било много живописно казват Simple Smile

Агент, и аз трябва да огранича малко онлайн присъствие, но ми е доста самотно на новото място без моите и вися по фейса все едно съм на заплата там.

Общи условия

Активация на акаунт