Ясновидци/врачки - тема 34

  • 226 278
  • 749
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 226
Преди години леля Искра ми е "гледала" по телефона. Беше много мила, но познаваемост нула.

Бойка от Перник - по спомени, защото и при нея съм ходила веднъж, познаваемостта клони към нула.

Няколко пъти съм ходила при Ваня Спасова в Лагера и поне при мен има висока познаваемост. При първото ми посещение ми каза нещо, което тогава ми звучеше като пълна фантасмагория и си тръгнах с много резерви. Предсказанието се случи в посочения месец, но на следващата година, а беше нещо, което дори не ми е минавало в главата, че може да се случи. При последващи срещи с нея точно ми е описвала ситуации, които да избегна. Не ги избегнах, но пък станаха така както ги описа:)

Ели Загорова - имам позната, която е супер доволна от нея и почти всичко, което и е казала се е случило. При мен е точно обратното.

# 331
  • Мнения: 83
Здравейте,кажете ми къде да намеря Надие в Попово,благодаря предварително

# 332
  • Мнения: 822
Ми доста са тези които казват същото като теб. Ако може да ми кажеш номера та да звънна и аз. После ще кажа казала ли ми е нещо вярно или не.


Леля Искра поне от две години отказва да гледа по телефон.
Аз съм й звъняла 2 пъти 3 години преди и времето ми е показало, че нищо не е познала..., казала универсални неща и съвсем не е това, което е станало нататък!  Нула познаваемост!

# 333
  • Мнения: X
Привет, включвам се да ви следя. Търся добър гадател от Русе. Някой от вас ползвал ли е услугите на Ивелина Христова?
Здравейте!      Кажете за Ивелина Христова ?

Последна редакция: пт, 12 яну 2018, 19:42 от Анонимен

# 334
  • София
  • Мнения: 22 742
Ивелина Христова не работи ли само с чрез смс-и? Или приема лично?

# 335
  • Мнения: X
Ивелина Христова не работи ли само с чрез смс-и? Или приема лично?
Приемала и лично.Никой ли от тук не е ходил при нея?

# 336
  • Мнения: 822
Ивелина Христова не работи ли само с чрез смс-и? Или приема лично?
Това с СМСите й много ми харесва Smile, защото компютър ти отговоря и някой път изобщо не е по темата! А и лично приема!

# 337
  • Мнения: X
Ивелина Христова не работи ли само с чрез смс-и? Или приема лично?
Това с СМСите й много ми харесва Smile, защото компютър ти отговоря и някой път изобщо не е по темата! А и лично приема!
Лично като приема?

Последна редакция: пт, 12 яну 2018, 19:47 от Анонимен

# 338
  • Мнения: 822
Ивелина Христова не работи ли само с чрез смс-и? Или приема лично?
Това с СМСите й много ми харесва Smile, защото компютър ти отговоря и някой път изобщо не е по темата! А и лично приема!
Какво ви е мнението ,познава ли,помага ли?Благодаря!
Ивелина Христова няма си хабер от гаданието. Телевизионното предаване някога я е направило известна...по някаква причина! А тя сега рекламира, че уж и дъщерята й знае всичко, но уж Ивелина не й позволява да гадае! Не познава Ивелина!

# 339
  • Мнения: 10 703
    Прави впечатление - написаното до момента не се чете. То е вярно, че всеки иска да намери лек за болката си и то веднага, ама вместо да дава грешни пари, по-добре е да отдели известно време да попрочете написаното тук. 
    Продължавам да се чудя на това, как хора още се хващат на идеята, да се познава бъдещето чрез SMS ! Явно е печеливш бизнес и клиентелата не секва, щом още се практикува.
   
     
     

# 340
  • Мнения: 16
Эдравейте! Някой ходил ли е и може ли да сподели мнение эа Диди от Борово?

# 341
  • София
  • Мнения: 484
Эдравейте! Някой ходил ли е и може ли да сподели мнение эа Диди от Борово?

Аз ходих преди 2 месеца, 0 % познаваемост при мен, въобще не се ориентира в ситуацията и ми наприказва неща, които нямат нищо общо с мен. Пример давам : работела съм много, но не ме оценяли шефовете...само че шефове нямам. Колегите ми завиждали, само че колеги нямам и т.н....Ала бала е според мен.

# 342
  • Мнения: 7 573
Эдравейте! Някой ходил ли е и може ли да сподели мнение эа Диди от Борово?

Аз ходих преди 2 месеца, 0 % познаваемост при мен, въобще не се ориентира в ситуацията и ми наприказва неща, които нямат нищо общо с мен. Пример давам : работела съм много, но не ме оценяли шефовете...само че шефове нямам. Колегите ми завиждали, само че колеги нямам и т.н....Ала бала е според мен.

на улица Казбек ли е ? Аз бях ходила преди два-три месец много добре се ориентира,но дали е понала времето ще покаже.

# 343
  • София
  • Мнения: 484

на улица Казбек ли е ? Аз бях ходила преди два-три месец много добре се ориентира,но дали е понала времето ще покаже.

Не помня точно адреса, до Бесо в нещо като офис на втори етаж на сграда с пазач на входа. И прогнозите и не се сбъднаха, абе нищо..

# 344
  • Мнения: 7 573
Да, същата е . Peace
Жалко аз мислих да повторя тази седмица,но май друга ще търся ..иначе Диди страшно ми беше познала за настоящето.

daydream , а има ли врачка от която си доволна?

Общи условия

Активация на акаунт