Ясновидци/врачки - тема 34

  • 227 888
  • 749
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 306
Извинете, но, да, има такива хора. Не казвам, че трябва да са такива без такса и на 100% точни в прогнозите, иначе щяха да са Ванга. А поне на някакво ниво. Просто са супер назад в темите, и/или не са от Пловдив (специално за моето питане) и така нататък. За това е тази актуална тема сега - за да може да се споделя опит от последната година, две долу горе какво има и какво няма, а не само защото ХИЧ няма такива гадатели.
На Ванга  познаемостта е 70 процента.Какво трябва да се очаква от другите?!През годините съм посещавала Мария Станкова, Вергиния , те са от Пловдив.Прогнозите на тези жени са на 50 процента до момента.Има неща ,които  са ми казали и  са се случили, а други съм сигурна, че никога няма да се случат.

# 661
  • Мнения: 29
Извинете, но, да, има такива хора. Не казвам, че трябва да са такива без такса и на 100% точни в прогнозите, иначе щяха да са Ванга. А поне на някакво ниво. Просто са супер назад в темите, и/или не са от Пловдив (специално за моето питане) и така нататък. За това е тази актуална тема сега - за да може да се споделя опит от последната година, две долу горе какво има и какво няма, а не само защото ХИЧ няма такива гадатели.
На Ванга  познаемостта е 70 процента.Какво трябва да се очаква от другите?!През годините съм посещавала Мария Станкова, Вергиния , те са от Пловдив.Прогнозите на тези жени са на 50 процента до момента.Има неща ,които  са ми казали и  са се случили, а други съм сигурна, че никога няма да се случат.
.                                                              Подкрепям те за Мария Станкова .от опита си а при Вергиния не съм ходила

# 662
  • Мнения: 1 355
Извинете, но, да, има такива хора. Не казвам, че трябва да са такива без такса и на 100% точни в прогнозите, иначе щяха да са Ванга. А поне на някакво ниво. Просто са супер назад в темите, и/или не са от Пловдив (специално за моето питане) и така нататък. За това е тази актуална тема сега - за да може да се споделя опит от последната година, две долу горе какво има и какво няма, а не само защото ХИЧ няма такива гадатели.
На Ванга  познаемостта е 70 процента.Какво трябва да се очаква от другите?!През годините съм посещавала Мария Станкова, Вергиния , те са от Пловдив.Прогнозите на тези жени са на 50 процента до момента.Има неща ,които  са ми казали и  са се случили, а други съм сигурна, че никога няма да се случат.
Ane-lia, 50 на 50 и аз знам! Е, така си мисля - или ще се случи или не! Може да се случи, а може и не! Тоест 50 на 50 ! И отивам при врачка да ми каже дали ще стане, давам й пари, а тя е също като мен не знае....интересно е!

# 663
  • Мнения: 116
Скрит текст:
Извинете, но, да, има такива хора. Не казвам, че трябва да са такива без такса и на 100% точни в прогнозите, иначе щяха да са Ванга. А поне на някакво ниво. Просто са супер назад в темите, и/или не са от Пловдив (специално за моето питане) и така нататък. За това е тази актуална тема сега - за да може да се споделя опит от последната година, две долу горе какво има и какво няма, а не само защото ХИЧ няма такива гадатели.
На Ванга  познаемостта е 70 процента.Какво трябва да се очаква от другите?!През годините съм посещавала Мария Станкова, Вергиния , те са от Пловдив.Прогнозите на тези жени са на 50 процента до момента.Има неща ,които  са ми казали и  са се случили, а други съм сигурна, че никога няма да се случат.
Ane-lia, 50 на 50 и аз знам! Е, така си мисля - или ще се случи или не! Може да се случи, а може и не! Тоест 50 на 50 ! И отивам при врачка да ми каже дали ще стане, давам й пари, а тя е също като мен не знае....интересно е!

Да. Отиваш даваш пари и сядате на клюкарник двете с врачката да се чудите ще стане ли аджеба, или няма да стане хахахаха. Едно голямо умуване пада и накрая сама си казваш какво е, що е, и накъдето наклонят везните пред нея на твоите надежди - това ще да е! Получаваш положителен отговор 😀😀😀 това са най-най-големите шарлатани. За мен най-добрите са тези при които влизаш и без да си казал думичка, без да си задал въпрос, се почва - минало, настояще - познато, с големи детайли и чак тогава ще я чуя за бъдещето. Само от такива жени са ми се сбъдвали предсказания.

Последна редакция: нд, 20 май 2018, 11:24 от AnMary

# 664
  • Мнения: 10 889
Цитат
За мен най-добрите са тези при които влизаш и без да си казал думичка, без да си задал въпрос, се почва - минало, настояще - познато, с големи детайли и чак тогава ще я чуя за бъдещето. Само от такива жени са ми се сбъдвали предсказания.
    Това е начина, обаче колко от тези при които сте ходили са такива ? Колко от тях нямат реклами, клакьори, сайтове и импулсни телефони ?  Колко от тях нямат такса и помагат, защото така им е дадено ? Обикновенно да стигнеш до такъв човек е много трудно, да не кажа невъзможно ,защото те води или ти казва някой, който е имал подобни проблеми. И при това много трудно този някой се съгласява, защото не е шега работа. А повечето са тръгнали като на купон. Ама това си е тема за размисъл.
     Казвам това, защото в момента наблюдавам следното : Преди години съседи се скараха жестоко. Бабата от едното семейство почна да ги върши разни неща. Дъщеря и също. Ходиха някъде си, какво правеха - тяхна си работа,идваха им на "гости" някакви хора и във въздуха се усещаще, че не беше на добро но никой нищо не казваше. Нямаше физически разправии или скандали. Просто мълчание и избягване един на друг. На другите хора им се стъжни живота. Имаха лош период, жената заболя, претърпя операция. Изнесоха се. Имам преки наблюдения и върху двете семейства. Равносметката след около 5-8 години: Бабата която ги бъркаше нещата вече не е между живите. Дъщеря на бабата е само по болници и като гледам е живи мощи, съпругът и почина преди да почне това. Внуците момче и момиче са скарани жестоко и доколкото знам и двамата имат някакви заболявания.Какво ще става - нямам си на идея а и не ми се мисли, но се вижда, че е страшно. Какво стана с другото семейство - мъжа и жената са живи и здрави. Радват се на внуци и всичко си е наред при тях. Обаче като питаш кой ви помогна - срещаш стена от мълчание. Веднъж се беше изпуснал за момент, че бабата е правила нещо пред вратата им и дотам. То е ясно, че са намерили човек, който да ги изчисти от всичко това, но не казват.  И като гледам няма и да кажат.
     Та хората които гледат и могат да помогнат за да се изчисти човек от злото са наистина малко и се пазят, защото нещата са сериозни.  Та така.   

# 665
  • Мнения: 6 277
Деси туркинята от Казанлък и на мен ми позна преди години.На карти гледаше до Поликлиниката беше.А сега къде е ? newsm78

# 666
  • София
  • Мнения: 2 968
Ехеее, дайте контакти на тази Деси Simple Smile

# 667
  • Мнения: 94
Бе хора, преди време си направих експеримент - пуснах безплатна обява, че врачувам с моя имейл. И се оказа, че на повечето хора им познавах. Въпреки, че за щастие не ми пишеха хора със сериозни проблеми, а типичните любовни трепети тип "харесвам един мъж/една жена", "ще се съберем ли", ми стана съвестно и прекратих експеримента. Но щом аз имам познаваемост над 70 процента, то да взема да приемам хора срещу такса?

Тези доволни хора, които ми казаха, че им познах, ако им бях поискал по 20-30 лева сега щях да имам 100-150 лева горе-долу eй така за едните сладки приказки.
А всичко смятам си беше налучкване и обща поп психология. То и голяма част от тези врачки май така врачуват. Това ви го пиша за да разберете, че не може ли да познае хората около вас и почне ли да налучква с буквички значи послъгва. А и да, най-лесно е да се гадае за далечно бъдеще, което скоро няма как да провериш, та масово избягват да говорят за минало и настояще, а направо те почват с бъдещето, казват ти там нещо и ти покорно дадеш париците. Simple Smile А това с магиите е класика - наплашат те, и после давай да ти развалям.

Не казвам, че няма истински, но за да ги познаете ги питайте какво ще ви кажат за минало и настояще. И не бъдете като мен да се увлечете така, че да давате куп подробностти. Аз често като отида си излея какво ми е и после те навържат нещата и аз ахна ама тя всичко ми позна. Позна ми, защото аз споделям твърде много.

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 09:10 от mechas

# 668
  • Мнения: 44
При мен пък точно обратно.всички говорят за сегашно и казват нещата точно такива каквито са,но за бъдеще нищо.преди години жена от максуда ми гледа и на моя приятелка.каза неща за далечно бъдеще че  чак се чудих как ще станат и си помислих че е лъжа.
Нооо ето че след тоолкова години всичко се сбъдна с 2 години закъснение.ходих да я търся и се оказа че е в германия

# 669
  • Мнения: 788
От всиките които съм изброил по-горе май само Светлана и Петя-Ирина от Редута имат някаква дарба, е вярно не всичко хващат или объркват сроковете, но другите бяха пълен смях.

Аз бих добавила Ваня Спасова, Ирена Чинтова, Нуша и Емилия от Пиротска. Но всяка от тях си има специфики. За срокове - откажете се въобще да питате, явно вселената не действа според нашето усещане за време. Ваня Спасова поне казва дали е близко или далечно бъдеще.
Емилия пък ми каза неща, които се случват горе-долу в същите месеци, но една година след очакваното време Simple Smile

# 670
  • Мнения: 620
mechas: Като толкова си падаш по експериментите с ясновидството, що не вземеш да активираш Иханту глифа (от темата Магия) така за около 20-30 мин. и после да почнеш да им гледаш Wink? Обещавам ти че ще ти е доста по-забавно, само че друг е въпроса, колко от нещата, които ще видиш ползвайки Иханту ще ти харесат. Нали всички търсите ясновидци, ама май много ви е страх от възможността сами да се превърнете в такива. Защо ли?

# 671
  • Мнения: 94
Преди време се случваше през нощтта да ми шумолят празни пластмасови торбички. Светна лампата и поспре, пък понеча да видя дали мравки, хлебарки или мишки има, пликът празен.

Една врачка каза, че да не се плаша, това си била моята енергия, от стрес било. Че аз да не съм телепат? Каквия са тия глупости - от стрес ще карам пликовете вкъщи да пукат и да издават звуци като от дращене на мишка? Според мен просто от преумора и стрес имам звукови халюцинации, които ми се струват реални. Но само така ми се струват. Например при сън като се събудиш и си като вкоченен и не можеш да се движиш все едно си обладан, много хора имат видения за духове и подобни. Науката е доказала, че няма нищо мистично в това. Та смятам, че и в моите дранета по пликовете обяснението е прозаично.

# 672
  • Мнения: 620
Хахах, ами като не се плашиш давай смело тогава с глифа Wink. Може да се изненадаш от резултатите после Wink.
Това да се събуждаш и тялото ти да е вкочанено не ми звучи добре - това понякога е в резултат от ходене в астрала на места, които са на предела и после да се налага изкуствено да те връщат оттам.

# 673
  • Мнения: 94
Нарича се Sleep paralysis, сънна парализа.
Ти нали преди много време ми гада, нищо не позна.

# 674
  • Мнения: 18
Здравейте! Някой може ли да ми даде актуален телефон на Любо от Шумен? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт